Kuaförüm Sensin Başvuru Katılım Formu (2020) Sunucu Gözde Kansu

Show TV ekranlarında uzun süredir yayınlanan Kuaförüm Sensin koronavirüs nedeniyle bir süre ara vermişti. Salgın hastalık sonrasında Ramazan Bayramı akabinde yeniden çekimlerine başlayan kuaförüm sensin 1 Haziran 2020 pazartesi gününden itibaren yeniden ekrana gelmeye başlıyor. Show TV’de gündüz kuşağı olarak yayınlanan kuaförüm sensin programına katılmak, kuaför ve makyözlerin yarıştığı heyecan verici bu yarışmada yer almak için sizde başvuru formunu doldurup katılım sağlayabilirsiniz.

Kuaförüm Sensin başvuru katılım formu 2020

Yapımcılığını Global Medya’nın, sunuculuğunu Gözde Kansu’nun üstlendiği, kendine güvenen kuaför ve makyözlerin yarıştığı, heyecan ve rekabetin eksik olmadığı program coronavirüs nedeniyle ekranlara verdiği ara bitti ve kuaförüm sensin yarışmasına yeniden başvuru ve katılımlar alınmaya başlandı. Yaz ayları boyunca devam etmesi gündeme gelen Kuaförüm Sensin yarışmasına başvurmak katılmak için şartları ve gerekli başvuru bilgilerini bu sayfada sizlerle paylaşmak istiyoruz. Kuaförüm sensin yarışmasında birbirinden hünerli kuaförler ve makyözler yarışmacı olarak katılabiliyor ve ödül almak için mücadele veriyor.

Kuaförüm Sensin yarışmacılarıKuaförüm Sensin başvuru formu Show TV 2020

Oldukça farklı bir yarışma konseptine sahip olan kuaförüm sensin Show TV ekranlarında oldukça beğeni topladı. Birbirinden hünerli yarışmacıların kendini göstermek için iddialı saç ve makyaj kombinasyonlarına ekrandan izleyenler oldukça yüksek reyting oranlarına programı ulaştırdı. Kuaförüm sensin yarışmasında her hafta 4 takım yarışıyor. Her takımda bir kuaför ve bir makyöz bulunuyor. Bu takımlarda en güzel saç ve makyajı uygulanacak bir model de yer alıyor. Kuaför ve makyözler bu modele en çok yakışacak saç ve makyajı belirleyip hem onu ikna etmeye hem de en güzel sonucu çıkarmaya çalışıyor.

Kuaförüm Sensin ödülü nedir

kuaförüm sensin yarışmasında her hafta sergiledikleri performansa göre yarışmacılar puan alıyor. Haftanın sonuna kadar en yüksek puanı alan takım ödülün sahibi oluyor. kuaförüm sensin yarışmasının büyük ödülü ise tam 10 bin lira. ödülü kazanan kuaför ve makyözler için bu ödül mesleklerinde ve kendi alanlarına katkı sağlayacak iyi bir fırsat olarak değerlendirilebilir. Kuaförüm sensin yarışmasında şimdiye kadar oldukça fazla ödül dağıtıldı.Kuaförüm Sensin ödülü nedir

Kuaförüm Sensin yarışmacıları ve jürisi kimdir

Kuaförüm sensin yarışmasında birbirinden farklı ve güzel modeller bulunuyor. Birbirinden yetenekli ve tecrübeli yarışmacılar hem saç stilleri hem de makyaj için oldukça iddialı bir şekilde yarışıyor. Ayrıca yarışmacılar birbirlerinin yaptığı makyaj ve saç modellerini puan vererek beğenip beğenmediklerini detaylıca açıklıyorlar. Kuaförüm sensin yarışmasında aynı zamanda jüri üyeleri de yapılan makyajlara ve modellere yorum yaparak puan veriyor. Kuaförüm sensin jürisinin puanları da çok değerli olduğu için yarışmacılar ellerinden geldikçe onları etkileyecek makyaj ve stilleri yapmak için uğraşıyorlar.

Kuaförüm Sensin model başvurusu nasıl olur?

Kuaförüm sensin yarışmacılarının deneme yaptıkları saç ve makyaj stillerini gösterdikleri modeller çok büyük önem arz ediyor. Kuaförüm sensin yarışmasına model ve manken olarak katılmak için başvuru formundaki model manken kısmına işaret koyabilirsiniz. Bunun için yüz güzelliğine önem veren kuaförler sizin üzerinizden iyi bir tarz çıkaracağı için cildinizin ve saçınızın yarışma formatına uygun olması gerekmektedir.

Kuaförüm Sensin yarışmacı olmak 2020Kuaförüm Sensin başvuru şartları

Kuaförüm sensin yarışmasına katılmak için öncelikle kendine güvenen işinde iyi olan ve ben bu işi başarırım diyen kişilerin katılması esastır. Kuaförüm Sensin yarışmasında tüm Türkiye sizleri izleyecek, bu yüzden kendini işine veren odaklanma sıkıntısı çekmeyen kameralarda arası iyi olan, ışığa duyarlı olmayan en iyi saç ve makyajı ben yaparım diyen yarışmacı adayların kuaförüm sensin başvuru formunu doldurmasını bekliyoruz.

Kuaförüm Sensin başvuru formu

Show TV ekranlarında 1 Haziran 2020 tarihinden itibaren yeniden başlayacak olan kuaförüm sensin yarışmasına başvuruda bulunmak için öncelikle kişisel bilgilerinizi ve iletişim bilgilerinizi doğru bir şekilde başvuru formunda belirtmeniz gerekiyor. Başvuru formunu doğru ve eksiksiz olarak doldurup gönderdikten sonra başvurduğunuzda dair bir onay mesajı sizlere ulaşacak.başvuru formunda kendinizi ve yaşadığınız tecrübelerinizi en iyi şekilde anlatan cümleleri kurmanız yarışmaya kabul edilmeniz için oldukça önemlidir. Kuaförüm Sensin yarışmasına başvuru formunu dikkatli ve Özgün şekilde doldurarak Show TV adresine gönderebilirsiniz. Kuaförüm sensin başvuru formuna showtv.com.tr/basvuru/kuaforum-sensin adresinden ulaşabilirsiniz.

Kuaförüm Sensin başvuru katılım formu 2020Kuaförüm Sensin Sunucusu Gözde Kansu Kimdir

Gözde Kansu 23 Ağustos 1980 tarihinde İzmir’de doğdu. Oyunculuğa bale ile başlayan Gözde Kansu 19 yaşındayken İstanbul’a taşındı. İstanbul şehir tiyatrolarında bir müddet çalıştıktan sonra İzmir dokuz Eylül üniversitesi tiyatro bölümünü kazandı. Tiyatro dizi ve sinema oyuncusu olarak ön plana çıkan Gözde Kansu aynı zamanda çeşitli programlarda sunuculuk yapmaya başladı. 1.71 boyunda 56 kilo ağırlığında ve aslan burcu olan Gözde Kansu ilk olarak çiçek taksi adlı dizisi ile oyunculuğa başladı. Son olarak geçtiğimiz yıl final yapan Sen Anlat Karadeniz dizisinde izlediğimiz ve kötü bir karakter olarak yer alan Gözde Kansu Ehsan karakterine hayat vermişti. Gözde Kansu 2019 yılı sonra sonunda başlayan kuaförüm sensin yarışmasında sunucu olarak görev yapıyor.

‘Kuaförüm Sensin’ yeni bölümleriyle 1 Haziran’dan itibaren hafta içi her gün 12.30 Show TV’de. Sizde kuaförüm sensin başvuru formunu doldurup yarışmacı olarak 10.000 liralık büyük ödülün sahibi olabilirsiniz. Kuaförüm Sensin yarışması ile ilgili merak ettiklerinizi ve sorularınızı aşağıya yazabilirsiniz.

Etiketler