Kuaförüm Sensin 10-11 Ağustos Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi?

Show Tv ekranlarında yayınlanan Kuaförüm Sensin programı 10 Ağustos pazartesi -11 Ağustos salı Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi? sorularına yanıt vereceğiz bu konumuzda. Kuaförüm Sensin programı sunucusu Gözde Kansu ayrıldığı için bu hafta ekrana gelmeyecek. Kuaförüm Sensin programının 10-14 ağustos tarihlerinde yayınlanacak olan yeni bölümleri ertelendi.Kuaforum Sensin Neden Yok Bitti mi final mi

Kuaförüm Sensin 10-11 Ağustos Var mı Yok mu?

Kuaförüm Sensin programı 10-11 Ağustos tarihlerinde Var mı Yok mu yeni bölüm olacak mı yerine neden pis yedili yayınlanıyor gibi merak edilen sorulara hemen yanıt verelim. Show TV’nin sevilerek izlenen ve Gözde Kansu’nun sunduğu yarışma programı ‘Kuaförüm Sensin’ bu hafta yok. Yani 10 Ağustos ile 14 Ağustos arasında Kuaförüm Sensin yeni bölümleri olmayacak. Kuaförüm Sensin 10-11-12-13 ve 14 Ağustos Var mı Yok mu sorusuna hayır bu hafta program yayınlanmayacak diyoruz.

Kuaforum Sensin 10-11 Agustos Var mi Yok muKuaförüm Sensin 10-11 Ağustos Neden Yok Bitti mi?

Yapımcılığını Global Medya’nın yaptığı, sunuculuğunu ise Gözde Kansu’nun üstlendiği Kuaförüm Sensin yarışmasında jüri koltuğunda Bülent Ersoy, Işıl Reçber, Seçkin Süngüç ile Adnan Serter gibi önemli isimler yer alıyor. Kuaförüm Sensin isimli bu farklı formattaki yarışma programı 10-11-12-13 ve 14 Ağustos haftası yayınlanmayacak. Peki neden? Hemen sebebini de yazalım. Kuaförüm Sensin yarışma sunucusu Gözde Kansu çok güzel bir dizi teklifi aldı. Bu teklif sonrasında Kuaförüm Sensin sunuculuğunu bırakmak zorunda kaldı. Kansu yaptığı açıklamada, ayrılış sebebin yanlış anlaşılmamasını istediğini ve gelecek dönemde oyunculuğa geri dönmek istediği için ayrılık kararı aldığını açıkladı.

Kuaforum Sensin 10-11 Agustos Neden Yok Bitti miKuaförüm Sensin Yarışması Devam Edecek mi?

Böylelikle Kuaförüm Sensin yarışması bu hafta yeni sunucu bulunana kadar ekrana gelmeyecek. Yeni bir sunucu ile anlaşıldığında Kuaförüm Sensin yarışma programı kaldığı yerden devam edecek. Programdan boşalan saat diliminde ise kadrosunda; Ayşegül Aldinç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Melis Babadağ ve Eda Ece gibi isimlerin yer aldığı Pis Yedili dizisinin tekrar bölümleri ekrana gelecek.

Kuaförüm Sensin 10-11 Ağustos Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi? konusunda yazacaklarımız şimdilik bu kadar. Merak edenler için Gözde Kansu Kuaförüm Sensin de Neden Yok, Yeni Sunucu Kim? sorusuna da yanıt verdik. Tıklayın >> Gözde Kansu Kuaförüm Sensin de Neden Ayrıldı?

Etiketler