Kraliçe Oyuncuları Bölüm Başına Ne Kadar Ücret Alıyor Araba Telefon Markaları

17.03.2023
1.329

Kraliçe oyuncuları bölüm başına ne kadar ücret alıyor, araba ve telefon markalarını sizlerle paylaşacağız. Başrolünde Burcu Özberk ile Gökhan Alkan’ın yer aldığı Kraliçe dizisinin senaryosunu Serdar Soydan, Kerem Bozok ve Ekin Akçay kaleme almaktadır. Queen Sugar isimli yabancı diziden uyarlanan Kraliçe oyuncu kadrosu ve konusuyla dikkat çekmiştir. Bizler bu içeriğimizde Kraliçe oyuncuları bölüm başına ne kadar ücret alıyor, araba ve telefon markalarını sizlerle paylaşacağız.

Kraliçe Dizisi Oyuncu Maaşları, Araba ve Telefon Markaları

Kraliçe Oyuncuları Bölüm Başına Ne Kadar Ücret AlıyorKanal D’de yayınlanacak olan dizisinin yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan oturmaktadır. Yapımcılığını Mednova üstlenmiştir. Kraliçe dizisinin oyuncu ücretleri, dizide kullandıkları araba ve telefonların markaları da merak ediliyor. Bizlerde bu içeriğimizde Kraliçe dizisinin oyuncularının bölüm başına ne kadar ücret aldığını, kullandıkları araba ve telefon markalarını sizlerle paylaşacağız.

Kraliçe Dizisi Deniz (Burcu Özberk) Maaşı, Araba ve Telefonu

Burcu Özberk, Kraliçe dizisinin başrolünde yer almaktadır. Oyuncumuz Burcu Özberk dizide bölüm başına yaklaşık olarak 150 bin tl maaş almaktadır. Burcu Özberk’in hayat verdiği Deniz karakterinin kullandığı telefonun markası: Oppo Reno 4 Lite’dir. Deniz’in arabasının markası ise: Bmw X5’dir.

Kraliçe Dizisi Ateş (Gökhan Alkan) Maaşı, Araba ve Telefonu

Ateş karakterine yakışıklı oyuncumuz Gökhan Alkan hayat verecektir. Kraliçe dizisi henüz değil hayatına başlamamıştır. Bu yüzden de dizinin başrol oyuncusu Gökhan Alkan’ın Kraliçe’de kullandığı araba ve telefonun markası belli değildir. Oyuncumuz Gökhan Alkan dizide bölüm başına ise yaklaşık 100 bin tl maaş alacaktır.

Kraliçe Dizisi Zeynep (Selin Şekerci) Maaşı, Araba ve Telefonu

Kraliçe dizisinin ana karakterlerinden biri olan Zeynep’i oyuncumuz Selin Şekerci canlandıracak. Ancak dizi yayın hayatına başlamadığı için Selin Şekerci’nin dizide kullandığı araba ve telefonumun markası belli değildir. Selin Şekerci Kraliçe’de haftalık olarak yaklaşık 90 ile 100 bin tl arasında ücret alacaktır.

Kraliçe Dizisi Ali (Özgün Karaman) Maaşı, Araba ve Telefonu

Dizinin ana karakterlerinden biri olan Ali’yi oyuncumuz Özgün Karaman canlandıracaktır. Başarılı oyuncumuz Özgün Karaman’ın Kraliçe dizisinde kullandığı telefonun markası bilinmemektedir. Arabasının markası ise: Mercedes AmG G-63’dür. Özgün Karaman Kraliçe dizisinde haftalık olarak ise yaklaşık 50 bin tl maaş alacaktır.

Kraliçe oyuncuları bölüm başına ne kadar ücret alıyor, araba ve telefon markalarını sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.