Kraliçe Dizisi Zeynep Kimdir? Gonca Vuslateri

14.01.2023
694

Kraliçe dizisi Zeynep kimdir? Sizlerle paylaşacağız. İzlenme rekorları kıran Queen Sugar dizisinden uyarlanan Kraliçe’nin başrolünde Burcu Özberk ve Gökhan Alkan yer almaktadır. İzleyiciler Kraliçe dizisi Zeynep karakterini de merak etti. Bizlerde bu sebeple Zeynep karakterini araştırdık. Zeynep karakterini Gonca Vuslateri canlandıracaktır. Kraliçe dizisi Zeynep kimdir? Zeynep karakterini canlandıran oyuncumuz Gonca Vuslateri’ni yakından tanıtacağız.

Kraliçe Dizisi Zeynep Karakteri Kimdir?

Kraliçe Dizisi Zeynep Kimdir Gonca VuslateriKanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Kraliçe dizisi, Zeynep karakterini dizinin ana karakterlerinden biridir. Fakat Zeynep karakteri hakkında başka bir bilgi yoktur. Bizler Zeynep karakteri hakkında başka bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Kraliçe Dizisi Zeynep Kimdir?

Kraliçe dizisinin ana karakterlerinden biri olan Zeynep’e oyuncumuz Gonca Vuslateri hayat verecektir. İzleyiciler Gonca Vuslateri’ni de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Bundan dolayı da Gonca Vuslateri kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Gonca Vuslateri Kraliçe Dizisinde Zeynep rolünde

Gonca Vuslateri Kimdir?

2 Eylül 1986 yılında Bursa’da dünyaya gelen Gonca Vuslateri, ilkokuldan beri oyunculuk eğitimleri almaktadır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünden mezun olan Gonca Vuslateri, kamera karşısına ilk defa 1998 yılında Ruhsar isimli diziyle geçmiştir. Aynı zamanda senaryo yazarı olan oyuncumuz ilk projesi olmasına rağmen bu diziyle dikkatleri üzerine çekmiştir. Oyuncumuz özellikle Yalan Dünya dizisinideki performansı ile tanınır hale gelmiş ve bir çok farklı kategoride ödüller almıştır.

Gonca Vuslateri Yer Aldığı Diziler

1998 Ruhsar
2000 Eyvah Kızım Büyüdü
2004 Büyük Buluşma
2005-2006 Aliye – Nuray
2006 Kız Babası
2008-2010 Canım Ailem – Nurcan
2010 Küçük Sırlar – Ceyla
2011 Yerden Yüksek
2012 İbreti Ailem – Yıldız
2012-2014 Yalan Dünya – Eylem / Vasfiye Teyze
2014 Gönül İşleri – Kader
2016-2017 Anne – Şule Akçay
2018 Tehlikeli Karım – Derin Günday Boztepe
2022 Sıcak Kafa – Yasemin
2023 Kraliçe – Zeynep

Gonca Vuslateri Resmi İnstagram Hesabı

Gonca Vusleteri resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunmaktadır. Sosyal medyayı aktif kullanan oyuncumuzun İnstagram da 7792 gönderisi ve 1 milyon takipçisi vardır. Gonca Vuslateri’nin resmi İnstagram hesabı: @goncavuslateri

Gonca Vuslateri Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuzun sevenleri onun hayatında birinin olup olmadığını da merak etti. Bizlerde bu sebeple araştırdık. Gonca Vuslateri, 2015 yılında Edip Burak Ertoğan ile dünya evine girmiştir. Ancak çift daha anlaşmamış ve 2018 yılında yollarını ayırmıştır. Geçtiğimiz yıl şarkıcı Hakan Altun ile birlikte olan oyuncumuz Gonca Vuslateri’nin hayatında bilinen biri yoktur.

Kraliçe Dizisi Zeynep – Gonca Vuslateri Kıyafetleri

Güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Gonca Vuslateri tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Oyuncumuz oldukça şık parçalar seçmektedir ve sevenleri onun giydiği kıyafetleri de merak etti. Bizlerde bu nedenle önümüzdeki günlerde Gonca Vuslateri’nin Kraliçe dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini ve elbiselerini marka bilgisi vererek sayfamıza ekleyeceğiz.

Kraliçe dizisi Zeynep kimdir? Zeynep karakterini canlandıran oyuncumuz Gonca Vuslateri’ni yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.