Kraliçe Dizisi Neden Bitti 2. Yeni Sezon Olacak mı?

Kraliçe dizisi neden bitti? 2. sezon olacak mı? Sizlerle paylaşacağız. Mednova imzalı Kraliçe dizisinin yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan oturmaktadır. Queen Sugar isimli yabancı diziden uyarlanan Kraliçe dizisinin neden bittiği ve 2. Sezonda devam edip etmeyeceği de merak ediliyor. Bizlerde Çarşamba akşamları Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Kraliçe dizisinin neden bittiğini ve 2. Sezon olup olmayacağını açıklayacağız.

Kraliçe Dizisi Neden Bitti?

Kraliçe Dizisi Neden Bitti 2. Yeni Sezon Olacak mıKanal D’de yayınlanan Kraliçe dizisi özellikle başrol oyuncularının arasındaki uyumdan dolayı dikkat çekmiştir. Sosyal medyada da ilgi gören dizi ilk haftalarda istediği başarıyı yakalamıştı. Ancak Kraliçe dizisi zamanla yakaladığı kitleyi kaybetmiştir. Kraliçe dizisi özellikle Kuruluş Osman’dan dolayı izlenmemiştir. Bundan dolayı da dizinin yapımcıları final kararı almıştır. Kısacası Kraliçe dizisi düşük reyting sebebiyle bitmiştir. Kraliçe Dizisi İzleyici Yorumları, Reytingleri:

Kraliçe Dizisi Neden Final Yapıyor?

Başrolünde Burcu Özberk, Gökhan Alkan ve Selin Şekerci’nin yer aldığı Kraliçe dizisi Mednova imzalıdır. Kraliçe, aldığı reytinglerle perşembe gününün en az izlenen dizileri arasına girmiştir. Çarşamba günü yayınlanan Kuruluş Osman, Çöp Adam, Adım Farah gibi dizilerden dolayı izlenmeyen Kraliçe, son bölümünde totalde 2,37 oranında reyting almıştır. Bu reyting dizinin devam etmesi için yeterli değildir. Yani, Kraliçe dizisi az izlendiği için final yapacaktır.

Kraliçe Dizisi 2. Sezon Olacak Mı?

Cevdet Mercan yönetmenliğinde çekilen Kraliçe dizisi ilk haftalarda dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Fakat Kraliçe dizisi zamanla reytinglerinde düşüşe geçmiştir. Bundan dolayı da dizi önümüzdeki günlerde final yapacaktır. Seyirciler Kraliçe dizisinin 2. Sezon olup olmayacağını da merak etti. Ancak bu konu hakkında net bir açıklama yoktur. Bizler dizinin finalinde hikayenin biteceğini ve bu sebeplede Kraliçe dizisinin 2. Sezon ekranlarda olmayacağını tahmin ediyoruz.

Kraliçe Dizisi Kaçıncı Bölümde Final Yapacak?

Senaryosunu Serdar Soydan, Kerem Bozok ve Ekin Akçay’ın kaleme aldığı Kraliçe dizisi Kanal D’de yayınlanmaktadır. Kraliçe dizisi yukarıda belirttiğimiz gibi izlenmediği için final yapacaktır. İzleyiciler dizinin final tarihini ve kaçıncı bölümde biteceğini de merak etti. Büyük umutlarla çekilen Kraliçe dizisi zamanla reytinglerinde düşüş yaşadığı için 31 Mayıs Çarşamba günü saat 20:00’da yayınlanan 11. bölümünde final yaparak ekranlara veda edecektir.

Kraliçe dizisi neden bitti? 2. sezon olacak mı? Sizlerle paylaştık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğin şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 18 Mayıs 2023

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: