Kraliçe Dizisi Ne Anlatıyor? Özeti Hikayesi

23.02.2023
740

Kraliçe dizisi ne anlatıyor? Özeti ve hikayesini sizlerle paylaşacağız. Queen Sugar isimli yabancı diziden uyarlanan Kraliçe dizisinin başrolünde Burcu Özberk ve Gökhan Alkan yer almaktadır. Kraliçe dizisinin yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan oturmaktadır. Seyirciler, Kraliçe dizisinin ne anlattığını, konusunu ve özetini de merak etti. Bizlerde, Kanal D ekranlarında zleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Kraliçe dizisinin ne anlaştığını, özeti ve hikayesini sizlerle paylaşacağız.  kralice dizisi hikayesi ne anlatiyor

Kraliçe Dizisi Ne Anlatıyor?

Amerikan dizisi Queen Sugar’dan uyarlanan Kraliçe dizisinde üç kardeş vardır. Bu üç kardeş birbirinden çok farklı hayatlar yaşamaktadır. Hapisten yeni çıkan kardeşlerden biri, küçük oğluyla birlikte sıfırdan bir hayat kurmaya çalışmaktadır. Diğer kardeşlerinden biri ünlü bir basketbolcuyla evlidir ve kardeşlerine göre daha lüks bir hayat yaşamaktadır. Diğer kardeş ile ünlü bir gazetecidir. Bu kardeşler babalarının ölümüyle yeniden bir araya gelmek zorunda kalacaktır. Kraliçe dizisinde de bu olanlar anlatılacaktır.

Kraliçe Dizisinin Özeti ve Konusu

Başrollerini Burcu Özberk ve Gökhan Alkan’ın paylaştığı Kraliçe dizisininde oldukça farklı hayatlar yaşayan ve zıt karakterlere sahip olan 3 kardeş vardır. Bu kardeşler birbirleriyle görüşmemektedir. Farklı hayatlar yaşayan ve farklı hayat gayeleri olan bu kardeşlerin babaları ölecektir. Bu üç kardeş, babalarının hayatını kaybetmesinin ardından bir araya gelmek zorunda kalacaktır. Dizide de bu üç kardeşin babalarının ölümünden sonra, aile işleri olan şekerkamışı tarlasıyla uğraşması ve verdiği mücadeleler konu edililecektir. Kraliçe Dizisi Oyuncu Kıyafetleri:

Kraliçe Dizisinin Hikayesi

kralice dizisi konusu nedirKanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Kraliçe dizisinde birbirinden farklı hayat yaşayan 3 kardeş vardır. Bu kardeşler zıt karakterlere sahiptir. Yıllardır görüşmeyen bu kardeşlerin babaları vefat edecektir. Kardeşler babalarının ölümüyle birlikte tekrar bir araya gelmek zorunda olacaklardır. Ancak aile işleri olan şekerkamışı tarlası ise ortada kalmıştır. Üç kardeş babalarından kalan bu tarlayı işletirken önemli bazı mücadeleler vermek zorunda kalacaklardır.

Kraliçe dizisi ne anlatıyor? Özeti ve hikayesini sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.