Kraliçe Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak?

10.04.2023
8

Kraliçe dizisi kaç bölüm sürecek? Ne zaman final yapacak, bitecek? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Yapımcılığını Mednova’nın üstlendiği Kraliçe dizisinin yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan oturmaktadır. Kraliçe dizisinin başrollerini Burcu Özberk ve Gökhan Alkan paylaşmaktadır. Bizler bu konumuzda Kraliçe dizisinin kaç bölüm süreceğini ve ne zaman final yapacağını açıklayacağız.  kralice dizisi kac bolum surecek

Kraliçe Dizisi Kaç Bölüm Sürecek?

Senaryosunu Serdar Soydan, Kerem Bozok ve Ekin Akçay’ın kaleme aldığı Kraliçe dizisi dram türündedir. Kraliçe dizisi yayın hayatına başlamadan önce büyük ilgi görmüştü. Ancak bu dizinin reytinglerine yansımamıştır. Kraliçe dizisi sosyal medyada büyük ilgi görse de istediği oranda reyting. Dizinin reytingleri önümüzdeki haftalarda yükselmezse eğer erken final yapmak zorunda kalacaktır. Bizler Kraliçe dizisinin ortalama 20 bölüm süreceğini tahmin ediyoruz. Kraliçe Dizisi İstanbul’un Hangi Semtinde Çekiliyor?:

Kraliçe Dizisi Ne Zaman Final Yapacak, Bitecek?

İzlenme rekorları kıran Queen Sugar isimli diziden uyarlanan Kraliçe, ülkemizde istediği başarıyı yakalayamamıştır. Kanal D’de yayınlanan Kraliçe dizisi, çarşamba günü ekrana gelen Kuruluş Osman, Çöp Adam, Adım Farah gibi dizilerden dolayı istediği kitleye ulaşamamıştır. Kraliçe dizisine ne zaman final yapacağı alacağı reytinglere bağlıdır. Totalde aldığı 2.91 oranındaki reytingle 11. sıraya yerleşen Kraliçe dizisi bu şekilde devam ederse sezon sonunda yani haziran ayında final yapacaktır.

Kraliçe Dizisi Erken Final Mi Yapıyor?

Kraliçe dizisi, çarşamba günü yayınlanan Kuruluş Osman, Çöp Adam, Adım Farah gibi dizilerden dolayı istediği oranda reyting alamamıştır. Çarşamba gününün en çok izlenen 11. dizisi olan Kraliçe, ilerleyen günlerde reytinglerinde yükselişe geçmezse eğer erken final yapmak zorunda kalacaktır. Yani, dizinin devam edip etmeyeceği alacağı reytinglere bağlıdır. Fakat bizler Mednova imzalı Kraliçe dizisinin erken final yapacağını düşünüyoruz. kralice ne zaman final yapacak

Kraliçe Dizisi 2. Sezon Olacak Mı?

Yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan’ın oturduğu Kraliçe dizisi sosyal medyada da büyük ilgi görmüştür. Fakat dizi reytinglerinde ise beklediği başarıyı elde edememiştir. Özellikle oyuncuları sayesinde dikkat çeken Kraliçe dizisi totalde aldığı 2.91 oranında ki reytingle yayınlandığı günün en az izlenen diziler arasına girmiştir. Bundan dolayı da dizi erken final yapacaktır. Yani, Kraliçe dizisi sezon sonunda final yapacak ve 2. sezon ekranlarda olmayacaktır.

Kraliçe dizisi kaç bölüm sürecek? Ne zaman final yapacak, bitecek? Sizler için açıkladık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..