Kraliçe Dizisi Gaye Kimdir? Ateş’in Eski Sevgilisi (Sümeyra Koç)

10.04.2023
14

Kraliçe dizisi yeni bölümünde dizide yeni bir oyuncu görüyoruz. Diziye dahil olan oyuncunun adı Sümeyra Koç. Sümeyra Koç Kraliçe dizisinde Ateş’in eski sevgilisi rolünde olacak. Sümeyra Koç kimdir? Canlandıracağı Gaye nasıl bir karakter konumuzun devamında bunlardan bahsediyoruz.

Kraliçe Dizisi Gaye Kimdir? Ateş’in Eski Sevgilisi

Burcu Özberk, Gökhan Alkan, Selin Şekerci ve Özgün Karaman’ın başrolünü paylaştığı Mednova imzalı Kraliçe kadrosuna yeni isim. Kraliçe dizisi oyuncu kadrosuna Gaye karakteriyle genç oyuncu Sümeyra Koç dahil oluyor. Kraliçe dizisinde Gaye, Ateş’in eski sevgilisi olarak seyirci karşısına çıkacak. Gaye’nin gerçek adı Sümeyra Koç.  sumeyra koc kralice dizisi

Gaye Neden Geldi Amacı Ne?

Kraliçe dizisinde Gaye rolü ile diziye dahil olan Sümeyra Koç dizideki tüm dengeleri değiştirecek. Gaye Deniz ve Ateş’in arasında yeni uçurum olacak. Ateş kendini affettirmeye çalışırken bu sefer de Gaye çıkıp geliyor Deniz’in Ateş’e olan tüm inancı tükeniyor. Bakalım Gaye dizide ne kadar kalacak? Ateş’i Denizden tamamen koparacak mı?

Sümeyra Koç Kimdir?

Sümeyra Koç, 27 Şubat 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Lise eğitimini tamamlamasının ardından üniversite eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünde tamamlamıştır. Ayrıca bir Avrupa Üniversitesi’nde de eğitim almıştır. İlk oyunculuk deneyimine Lale Devri dizisi ile yaşamış olsa da Galip Derviş dizisindeki Dilek karakteri ile tanınmaya başlamıştır. Bugüne kadar pek çok dizi ve filmde yer almıştır halen başarılı bir şekilde oyunculuk hayatına devam etmektedir. Şimdi de Kraliçe dizisinde Gaye rolünde. Gaye Ateş’in eski sevgilisi. Kraliçe dizisi oyuncusu Gaye- Sümeyra Koç’un sosyal medya hesabı @sumeyrakoc

Sümeyra Koç Yer Aldığı Diziler
2010 – Lale Devri
2013 – Galip Derviş (Dilek)
2013 – Sana Bir Sır Vereceğim (Duru)
2014 – Kurt Seyit ve Şura (Havva)
2014 – Otel Divane (Pervin)
2015 – Günebakan (Günce)
– Kara Kutu (Zeynep)
– Kiralık Aşk
2017 – Fazilet Hanım ve Kızları (Farah)
2021 – Sen Çal Kapımı (Mira)
2023- Kraliçe- Gaye

kralice dizisi gaye kim

Kraliçe dizisine dahil olan Gaye rolünü canlandıran oyuncu Sümeyra Koç’un oyunculuğunu nasıl buldunuz? Sümeyra Koç’un Kraliçe dizisine katılması reytingleri nasıl etkiler sizce? Yorumlarınızı düşüncelerinizi yazabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
1991 Kırıkkale doğumluyum. Kırıkkale Üniversitesi Sınıf Öğretmeni mezunuyum. www.dizioyuncu.com sitesinde yıllardır yazarlık yapıyorum. Güncel dizi film haberlerini dizioyuncu.com sitemizde ziyaretçilerimize sunuyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..