Kraliçe Dizisi Çocuk Oyuncu Rüya Kimdir Gerçek Adı Bilgileri

22.02.2023
14

Kraliçe dizisi çekimleri başladı. Dizinin kadrosuna yeni isimler katılmaya devam ediyor. Bu konumuzda da Kraliçe dizisine katılan çocuk oyuncunun bilgilerini vereceğiz. Kraliçe dizisinin çocuk oyuncu Rüya rolünü canlandıran oyuncu kimdir? Daha önce hangi diziler de rol aldı? Tüm bilgileri bu konumuzun devamında sizlerle paylaşıyoruz.

Kraliçe Dizisi Çocuk Oyuncu Rüya Gerçek Adı Bilgileri

Kanal D’de yayınlanacak dizinin yapımcılığını Mednova yapıyor. Kraliçe dizisi senaryosunu Serdar Soydan, Kerem Bozok ve Ekin Akçay kaleme alırken diziyi Cevdet Mercan yönetiyor. Kraliçe dizisinde Gökhan Alkan Ateş rolündedir. Ateş eski bir NBA oyuncusu, ünlü bir basketbolcu takım kaptanıdır. Kraliçe dizisinde Ateş’in eşi Deniz’i ise Burcu Özberk oynuyor. Şimdi de Kraliçe dizisine çocuk oyuncu yani Ateş ve Deniz’in kızı katıldı. kralice dizisi cocuk oyuncusu ruya

Kraliçe dizisinde Rüya rolünü canlandıran oyuncunun adı Gülşehri Mina Kekeç. Gülşehri Mina Kekeç 2014 doğumlu. Gülşehri Mina Kekeç Layla Şirin Ajans’a kayıtlı bir oyuncudur. İlk kez 5 yaşında Azerbaycan Yağ reklamın da ve Bim reklam filminde rol aldı. Henüz 9 yaşında olan Gülşehri Mina Kekeç’in rol aldığı yapımlar şöyle:
2018- Netflix- Hakan Muhafız
2020- Kırmızı Oda
El Kızı
Şafak Vakti Filmi
dizi filmlerinde rol aldı.

Rüya- Gülşehri Mina Kekeş Sosyal Medya Adresi:

Gülşehri Mina Kekeş sosyal medya hesabı ailesi tarafından yönetilmektedir. 2900 takipçisi vardır. Dizi ile takipçi sayısı artacaktır. Aktif bir şekilde sosyal medyayı kullanmaktadır. İnstagramı hesabı adı: gulsehri_mina_kekec kralice dizisi ruyaini sağlar. Her zaman güler yüzlü sevimli bir kızdır.

Kraliçe dizisine katılan çocuk oyuncu Rüya rolünü canlandıran Gülşehri Mina Kekeç isimli oyuncu bilgilerini paylaştık. Gülşehri Mina Kekeç’in oyunculuk performansını nasıl buldunuz? Kraliçe dizisini izliyor musunuz? Yorumlarınızı yazınız.

YAZAR BİLGİSİ
1991 Kırıkkale doğumluyum. Kırıkkale Üniversitesi Sınıf Öğretmeni mezunuyum. www.dizioyuncu.com sitesinde yıllardır yazarlık yapıyorum. Güncel dizi film haberlerini dizioyuncu.com sitemizde ziyaretçilerimize sunuyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..