İyi Adamın 10 Günü Filmi Oyuncuları Kadrosu Konusu

02.02.2022
20

Bu içeriğimizde İyi Adamın 10 Günü filminin oyuncu kadrosu ve konusunu sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğunda Uluç Bayraktar’ın oturduğu İyi Adamın 10 Günü filminin yapımcılığını Ay Yapım üstlenmiştir. Başrolünde Nejat İşler’in yer aldığı İyi Adamın 10 Günü filminin oyuncu kadrosu ve konusu da merak edilmiştir. Bizlerde bu içeriğimizde İyi Adamın 10 Günü filminin oyuncu kadrosu ve konusunu sizlerle paylaşacağız.

İyi Adamın 10 Günü filminin oyuncu kadrosunda: Nejat İşler, İlayda Alişan, Şenay Gürler, Nur Fettahoğlu, Yurdaer Okur, Barış Falay, Esra Ronabar, İpek Türktan Kaynak, İlayda Akdoğan, Ata Artman, Gözde Kaya, Kaan Turgut, Erdal Yıldız, Rıza Kocaoğlu, Kadir Çermik.

İyi Adamın 10 Günü Filmi Oyuncuları

İyi Adamın 10 Günü Film Oyuncuları KadrosuNecat İşler- Sadık
Barış Falay
Esra Ronabar
Nur Fettahoğlu
Şenay Gürler
Rıza Kocaoğlu
İlayda Alişan
Hazal Kaya
Hazal Filiz Küçükköse

Necat İşler- Sadık

İyi Adamın 10 Günü filminin başrolünde yer alan oyuncumuz Necat İşler 28 Şubat 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarından mezun olan Necat İşler kamera karşısına ilk defa 1994 yılında yayınlanan Gurur isimli dizi ile geçmiştir. 2004 yılında vizyona giren Mustafa Hakkında Her şey filmine kariyerindeki çıkış sağlayan oyuncumuz daha önce Çukur, Bodrum Masalı, Saygı, İntikam, Keşanlı Ali Destanı, Behzat Ç Bir Ankara Polisiyesi, Parmaklıklar Ardında, Aliye, Bıçak Sırtı gibi başarılı projelerde de yer almıştır.İyi Adamın 10 Günü Filmi Nejat İşler

Barış Falay

İyi Adamın 10 Günü filmi ile anlaşma sağlayan oyuncumuz Barış Falay 8 Nisan 1972 yılında Balıkesir’de dünyaya gelmiştir. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun olan Barış Falay, kamera karşısına ilk defa 1995 yılında Çiçek Taksi dizisiyle geçmiştir. Özellikle Ezel dizisinde ki performansıyla tanınır hale gelen ve 2012 yılının en başarılı erkek oyuncusu seçilen Barış Falay daha önce Aliye, Medcezir, Al Yazmalım, Paramparça, Dadı, Tatlı Hayat, Yarım Elma, Menejerimi Ara gibi başarılı projelerde yer almıştır.Barış Falay İyi Adamın 10 Günü Filminde

Esra Ronabar

19 Temmuz 1978 yılında İzmir’de dünyaya gelen oyuncumuz Esra Ronabar, Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Ana Sanat Dalından mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2002 yılında Suna karakterine hayat verdiği Kader Ayırsa Bile isimli dizi ile geçen Esra Ronabar aynı zamanda tiyatro oyuncusudur. Kamera karşısına en son 2021 yılında Handan karakterine hayat verdiği Benim Hayatım isimli dizi ile geçen oyuncumuz önümüzdeki günlerde İyi Adamın 10 Günü filmi ile izleyici karşına çıkacaktır.Esra Ronabar İyi Adamın 10 Günü Filminde

Nur Fettahoğlu

12 Kasım 1980 yılında Almanya’da dünyaya gelen Nur Fettahoğlu, Haliç Üniversitesi Moda Tasarım bölümünden mezun olmuştur. Oyunculuğa Benden Baba Olmaz dizisiyle adım atan Nur Fettahoğlu kariyerindeki asıl çıkışı 2008-2010 yılları arasında Peyker karakterine hayat verdiği Aşk-ı Memnu dizisi sayesinde yakalamıştır. Daha önce Muhteşem Yüzyıl, Filinta, Kardeş Çocukları, Babil, Hükümsüz, Bozkır, Fi, Kurtlar Vadisi Filistin gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz kamera karşısına en son 2021 yılında Kağıt Ev dizisiyle geçmiştir.Nur Fettahoğlu İyi Adamın 10 Günü Filminde

Şenay Gürler

28 Haziran 1966 yılında İzmir’de dünyaya gelen Şenay Gürler, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema Bölümünden mezun olmuştur. 1995 yılında Sahte Dünyalar isimli dizi ile oyunculuğa adım atan Şenay Gürler aynı zamanda seslendirme sanatçısıdır. Bir dönem spikerlik yapan oyuncumuz özellikle 2014-2015 yılları arasında yayınlanan Kaçak Gelinler dizisinde canlandırdığı Seniha karakteri ile tanınır hale gelmiştir. Kamera karşısına en son 2021 yılında Kalp Yarası dizisine geçen oyuncumuz önümüzdeki günlerde İyi Adamın 10 Günü filmi ile izleyici karşına çıkacaktır.

Rıza Kocaoğlu

19 Mart 1979 yılında İzmir’de dünyaya gelen Rıza Kocaoğlu, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2001 yılında vizyona giren Bana Şans Dile isimli sinema filmi ile geçen Rıza Kocaoğlu ilk projesi olmasına rağmen bu filmde başrol olarak yer almıştır. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Rıza Kocaoğlu kamera karşısına en son 2021 yılında Aliço karakterine hayat verdiği Çukur dizisi ile geçmiştir.

İlayda Alişan

26 Şubat 1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelen İlayda Alişan, İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Moda Tasarım okumuştur. Çeşitli reklam filmlerinde yer alarak sektöre adım atan oyuncumuzun profesyonel olarak yer aldığı ilk projesi 2011 yılında yayınlanan Bir Çocuk Sevdim dizisidir. Özellikle Çukur dizisinde hayat verdiği Akşın Koçovalı karakteri ile tanınır hale gelen İlayda Alişan kamera karşısına en son 2021 yılında Süveyda karakterini canlandırdığı Kırmızı Oda dizisiyle geçmiştir.

Hazal Kaya

1 Ekim 1990 yılında Konya’da dünyaya gelen oyuncumuz Hazal Kaya, İstanbul Bilgi Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi, Performans bölümünden mezun olmuştur. Sektöre çocuk yaşta adım atan ve 2006 yılında yayınlanan Sıla dizisi ile kamera karşısına geçen oyuncumuz özellikle 2008-2010 yılları arasında Aşk-ı Memnu dizisinde hayat verdiği Nihal karakteri ile tanınır hale gelmiştir. Kariyerindeki çıkışı Adını Feriha Koydum dizisi ile devam ettiren oyuncumuz önümüzdeki günlerde İyi Adamın 10 Günü filmi ile izleyici karşına çıkacaktır.

Hazal Filiz Küçükköse

9 Şubat 1988 yılında Mersin’de dünyaya gelen oyuncumuz Hazal Filiz Küçükköse, Kırıkkale Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü’nü 3. sınıfta bırakmıştır ve eğitimine Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya bölümünde devam etmektedir. Kamera karşısına ilk defa 2009 yılında Deniz Yıldızı isimli dizi ile geçen oyuncumuz daha önce, Ustura Kemal, Kalbim Seni Seçti, Kara Sevda, Rüya, Mehmet Bir Cihan Fatihi gibi başarılı projelerde yer almıştır. Kamera karşısına en son Zemheri diziyle geçen oyuncumuz İyi Adamın 10 Günü filmi ile anlaşma sağlamıştır.

İyi Adamın 10 Günü Filminin Konusu

Ay Yapım imzalı İyi Adamın 10 Günü filminde, hayatta ki her şeyini kaybettikten sonra artık kötü bir adam olmaya karar veren eski avukat Sadık’ın, gizemli bir köşk etrafında işlenen tuhaf bir cinayetin peşinde geçirdiği on günü anlatacaktır. Büyük ilgi görmesi beklenilen İyi Adamın 10 Günü filminde iyilik ve kötülük arasındaki ince çizgi konu edinilecektir.

Bu içeriğimizde İyi Adamın 10 Günü filminin oyuncu kadrosu ve konusunu sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. İyi Adamın 10 Günü Filmi oyuncu kadrosu konumuz bu kadar.

YORUMLAR

  1. Anonim dedi ki:

    Ne zaman yayinlanicak bu Filim

  2. Bartu Güven dedi ki:

    Bu dizi başka kanalda mı olacak yoksa televizyonda mı olacak bize cevap verebilir misiniz merak ediyoruz sabırsızlıkla merak ediyoruz lütfen bize cevap yazınız