Koronavirüsten Sonra Dizilerin Yeni Bölümleri Ne Zaman Yayınlanacak?

Koronavirüsten Sonra Dizilerin Yeni Bölümleri Ne Zaman Yayınlanacak? Ülkemizi ve dünyayı sarsan Koronavirüs sebebiyle sosyal hayat durma noktasına geldi bildiğiniz üzere. Kalabalık yerlerde yapılan tüm etkinlikler ertelendi ve toplu olarak yapılacak faaliyetlere ara verildi. Aslında dizi setleri de bu topluluklardan birisi değil mi? Her hangi bir dizi setinde en az 100 kişi çalışıyor. Bu 100 kişi set boyunca yanyana bulunuyor ve fiziksel temas halinde bulunuyorlar.

Koronavirüs sebebiyle diziler de sete ara verdi. Koronavirüs bir çok diziye mola verdirdi ve sete çıkmama kararı aldı yapımcılar. Yapımcılar bu kararları sosyal medya hesabından da paylaşırken hangi dizilerin yayınlanmayacağını daha önceki konumuzda belirtmiştik. Dizilerin hepsi olmasa da bir çoğu bir süre mola verdi ve çekimleri durdurdu. TRT kanalı yaptığı açıklama da dizi çekimlerini iki hafta durdurduğunu açıkladı. Diğer kanallar da ara verse de hiç biri TRT kadar uzun ara vermedi. Dizilerin yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak sete çıkacak_1

Koronavirüs sebebiyle ara veren diziler mola sürelerini kısa mı tutacaklar yoksa uzun mu tutacaklar? Bu bilgiyi paylaşmak üzere konumuzu açtık. Koronavirüsten dolayı sete çıkmayan dizilerin molaları bazısının sadece 3 gün olurken bazıları iki hafta oluyor. Dizilerin yeni bölümlerinin sete çıkma tarihlerini ve yeni bölüm yayınlanma tarihlerini resmi açıklamalarda konumuzun devamında yazıyoruz.

Hangi Diziler Ne Zaman Sete Çıkacak, Yeni Bölümleri Ne Zaman Yayınlanacak?

Tv kanallarının en sevilen dizileri reytinglerde başarılı bir şekilde devam ederken tüm ülkeleri tehdit eden ve ciddi can kayıpları ile sonuçlanan Koronavirüs (Covid-19) hastalığı sebebiyle dizilerde çekimlere ara vermek zorunda kaldı. Oyuncuların ve set çalışanlarının hepsinin can güvenliği için verilen bu kararı diziler farklı tarih ve sürelerde uyguluyorlar.

SON DAKİKA: Koronavirüs sebebiyle Beyrutlu Gelin 1 ay ara verdi. Kuzey Yıldızı bir hafta daha uzattı tatilini, Doğduğun Ev Kaderindir 2 hafta ara verdi. Baraj dizisi set molasını 1 hafta daha uzattı. 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Bölüm için Ne Zaman Sete Çıkacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi stok bir bölümün yayınlanmasının ardından yeni bölüm için verdiği 3 günlük molanın ardından 19 Mart Perşembe günü sete çıktı. Demek ki yeni bölümü haftaya 24 Mart salı akşamı ya da yeni bölüm çekimleri yetişmezse 31 Mart salı akşamı kaldığı yerden yayınlanacaktır. EDHO ara vermeksizin çekimlerine devam etti.

mucize doktor yeniden ne zaman sete çıkacak Mucize Doktor Yeni Bölüm için Ne Zaman Sete Çıkacak?

Mucize Doktor dizisi yeni bölüm çekimleri 20 Mart cuma son buldu. 20 Marttan itibaren çekimlerine ara verdi. Hastalığı sağlığı konu edinen bir doktor diziside ara verdi bakalım yeni çekimler ne zaman başlayacak? Bilgisini ekleyeceğiz.

Baraj Yeni Bölüm için Ne Zaman Sete Çıkacak?

Baraj dizisi 2. bölüm çekimleri tamamlandı. Baraj dizisi de ara verme kararı aldı. Ancak ara verme süresi ne kadar olur? 3. bölüm yayınlanması gereken tarihte yayınlanır mı bunu açıklayacağız resmi açıklama ile birlikte.

diziler ne zaman sete çıkacak Öğretmen Yeni Bölüm İçin Ne Zaman Sete Çıkacak?

Öğretmen dizisi yeni bölüm çekimlerini tamamlayıp sete ara veriyor. Mola süresi net olarak açıklanmadı. Yeni sete çıkma tarihini de resmi açıklamanın ardından konumuza ekleyeceğiz.

Zalim İstanbul Dizisi Yeni Bölüm İçin Ne Zaman Sete Çıkacak?

Zalim İstanbul dizisinin yapım şirketi olan Avşar Film yaptığı resmi açıklamada Koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında Zalim İstanbul dizi setine ara verdiğini duyurdu. Molanın ne kadar olduğunu açıklamadı. Kısa sürede sete çıkma bilgisi geldiğinde konumuza ekleyeceğiz.

Çukur Dizisi Yeni Bölüm İçin Ne Zaman Sete Çıkacak?

Çukur dizisinin yapım şirketi olan Ay Yapım dizi setini 1 hafta durduğunu açıkladı. Oyuncu ve set çalışanlarına acil olmadıkça evden çıkmamaları gerektiği vurgusunu yaptı. Ay Yapım’ı bu hassas davranışından dolayı tebrik ederiz.

ramo dizisi ne zaman sete çıkacak Ramo Dizisi Yeni Bölüm İçin Ne Zaman Sete Çıkacak?

BKM Film imzası taşıyan Ramo dizisinin çekimlerine de Koronavirüs salgını nedeniyle ara verildi. Yeniden sete çıkma bilgileri geldiğinde konumuza ekleyeceğiz.

Jet Sosyete Dizisi Yeni Bölüm İçin Ne Zaman Sete Çıkacak?

Aynı şekilde Bkm Film Jet Sosyete dizisinin çekimlerinin de durdurulduğunu söyledi. Çekimler başladığında yapım şirketi resmi açıklama yapacaktır. Bizlerde konumuza ekleyeceğiz.

savaşçı dizisi ne zaman sete çıkacak koronavirüs Savaşçı Dizisi Yeni Bölüm İçin Ne Zaman Sete Çıkacak?

Savaşçı ve Bir Annenin Günahı dizilerinin yapım şirketi olan Limon Film yaptığı resmi açıklamada Koronavirüs sebebiyle dizi çekimlerine ara erdiğini açıkladı. 17 Mart 2020 tarihinden itibaren ikinci bir açıklamaya karar dizi çekimlerine ara verdi. Yeni açıklama da sete ne zaman çıkacaklarını öğreneceğiz.

Yasak Elma Dizisi Yeni Bölüm İçin Ne Zaman Sete Çıkacak?

Yasak Elma dizisi yeni bölüm çekimlerinin tamamlanmasının ardından 21 Mart tarihinden itibaren 1 hafta boyunca çekimlerine ara veriyor. Yeni bölüm çekimleri de bir hafta aradan sonra başlayacak.

Trt Dizileri Şampiyon, Kalk Gidelim, Benim Adım Melek, Ya İstiklal Ya Ölüm, Payitaht Abdülhamid,  Tutunamayanlar, Seksenler, İncir Ağacı ve Şampiyon Dizileri

Trt1 de yayınlanan diziler olan Kalk Gideli, İncir Ağacı, Benim Adım Melek, Ya İstiklal Ya Ölüm, Payitaht Abdülhamid, Seksenler, Şampiyon, Tutunamayanlar çekimlerine bir süre ara verdiler. Setler 2 hafta boyunca yapılmayacak ve ardından da ülkedeki sağlık durumuna göre devam edecek.

Not: 26 Martta yayınlanması beklenen Yeni Hayat dizisinin de yayın tarihi ertelendi. Çünkü yeni bölüm çekimleri yapılamayacağından ötürü yayın tarihi ertelendi.

Etiketler