Korona virüsten Dolayı Hangi Diziler Yayınlanmayacak?

Koronavirüsten Dolayı Hangi Diziler Yayınlanmayacak? Dünyayı sarsan Korona virüs etkisini sürdürürken bir çok şeye de engel olmaya devam ediyor. Korona Virüs dünyada tehlike saçmaya devam ederken Cumhurbaşkanlığında yapılan toplantı sonrasında okulların 1 hafta tatil edildiği açıklandı. Spor müsabakaları nisan ayı sonuna kadar seyircisiz oynanacak. Korona virüsten dolayı sosyal etkinlikler bu şekilde ertelenirken ve tedbirler artarken dizilerin de bir süre setlere ara vereceğini düşünüyoruz.

Son Dakika: Dizi setleri alınan kararla birlikte 1 Nisan 2020 tarihine kadar durduruldu. Her şeyin olumlu devam etmesi sonucunda 2 haftalık ara sonrasında setler devam edecektir. SON DAKİKA: Koronavirüs sebebiyle Beyrutlu Gelin 1 ay ara verdi. Kuzey Yıldızı bir hafta daha uzattı tatilini, Doğduğun Ev Kaderindir 2 hafta ara verdi. Baraj dizisi set molasını 1 hafta daha uzattı. 

Korona virüs sebebiyle dizi setlerinde çalışan kamera ışık sesle görevli olanların yanı sıra oyuncularda tehlike altında. Dizi setlerinde herkes yakın temas içerisinde bulunuyor ve aynı set ortamında 50den fazla kişi çalışıyor. Bu yüzden de setler de korona virüs tehdidi altında diyebiliriz. Yapımcılarda kısa sürede bununla ilgili bir karar alacaklar ve dizi setlerinde 1 ya da 2 hafta tatil edecekler diye düşünüyoruz.korona virüs dizi setlerini vurdu

Korona virüsten Dolayı Hangi Diziler Yayınlanmayacak?

Korona virüs sebebiyle hangi diziler yayınlanmayacak? Bu bilgileri sizlerle paylaşmak üzere konumuzu açtık. Korona virüs sebebiyle hangi dizilerin setleri yapılmayacak ve çekimler duracak? Salgın dünya da çok hızlı ilerliyor Türkiye’de de maalesef kendini gösteren hastalık şuana kadar 2 kişide tespit edilse de devamı geleceği korkusuyla yaşar olduk. Korona virüsten dolayı ilk program yayınlanmama haberi geldi.

GÜNCELLEME: Dizi yapımcıları yaptıkları toplantı sonucunda setleri 2 hafta durdurma kararı aldı. 2 hafta boyunca dizilerin çekimleri yapılmayacak 1 Nisan 2020’de çekimler devam edecek ancak vakalar artış göstermezse yeniden setlere dönülür. Vakalar ve ölümler artarsa bu süre daha da uzayabilir.

Güldür Güldür Show ve Çok Güzel Hareketler 2 Korona Virüsten Dolayı Çekilmeyecek

Güldür Güldür Show programı BKM sahnelerinde Bkm ekibi tarafından yapılıyor. Bkm Mutfak sahnesi korona virüsten dolayı çekimlerine bir müddet ara verdi ve alınan biletlerin yanmayacağı ileri bir tarihte geçerli olacağı duyuruldu. BKM Mutfak sosyal medya hesabından açıklama yaparak seyircilerini bilgilendirdi.  bkm tüm gösterileri ertelendi

BKM Tiyatro ve BKM Mutfak ekibi olarak 13 Mart cuma gününden itibaren mart ayı boyunca tüm oyun ve performansların korona virüs salgınından dolayı alınan tedbirler kapsamında ileri bir tarihe ertelendi. Bkm Mutfak ekibi olarak bilet satın almış olan tüm seyircilerin hakları yeni tarihler için geçerli olacaktır duyurusu yapıldı.

Korona Virüsten dolayı başka hangi dizi ve programlar yayınlanmayacak. Şimdilik bu konu ile ilgili bir açıklama yapılmamış olsa da dizilerden yakın zamanda haberler gelmeye başlayacaktır. Korona virüs tehididi ülkemizde bu şekilde ilerlediği takdirde setler duracak dizi ve filmler ertelenecektir. Bizlerde gelen haberleri bu konumuzda sizlerle paylaşacağız. 

 

Etiketler