Korkma Ben Yanındayım Dizisi Mustafa Kimdir? Erdem Kaynarca

15.11.2023
1.367

Korkma Ben Yanındayım dizisi Mustafa kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını Medyapım’ın üstlendiği Korkma Ben Yanındayım dizisinin yönetmen koltuğunda Fikret Reyhan oturmaktadır. Mustafa karakterini başarılı oyuncumuz Erdem Kaynarca canlandıracaktır. Bizler bu konumuzda Korkma Ben Yanındayım dizisi Mustafa karakterini ve Mustafa’yı canlandıran oyuncumuz Erdem Kaynarca’yı yakından tanıtacağız.

Korkma Ben Yanındayım Dizisi Mustafa Karakteri Kimdir?

Korkma Ben Yanındayım Dizisi MustafaFox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Korkma Ben Yanındayım dizisi Mustafa karakteri Tülin (İpek Türktan) ve Sami’nin (Serhat Özcan) oğludur. Ana karakterin başında gelen Mustafa, Korkma Ben Yanındayım dizisinin kadın başrol oyuncusu Gökçe Güneş Doğrusöz’ün canlandırdığı İpek’e platonik olarak aşıktır.

Korkma Ben Yanındayım Dizisi Mustafa Kimdir?

İpek’e platonik aşık Mustafa karakterini oyuncumuz Erdem Kaynarca canlandıracaktır. Korkma Ben Yanındayım dizisinin önemli karakterleri arasında yer alan Mustafa’ya hayat veren oyuncumuz Erdem Kaynarca’da merak edilmiştir. Bizlerde Erdem Kaynarca’yı yakından tanıtacağız ve Erdem Kaynarca hakkındaki tüm bilgileri sayfamıza ekleyeceğiz.

Erdem Kaynarca

1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Erdem Kaynarca, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Fen edebiyat fakültesi Felsefe bölümünden mezun olmuştur. Tiyatro eğitimini ise Kadir Has Üniversitesi’nde tamamlamıştıt. Kamera karşısına ilk defa 2016 yılında vizyona giren Emanet filmiyle geçen oyuncumuz özellikle Gençliğim Eyvah dizisi ile tanınır hale gelmiştir. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Erdem Kaynarca, kamera karşısında en son 2023 yılında başrolünde yer aldığı #adaleTT isimli internet dizisiyle geçmiştir.

Erdem Kaynarca’nın Rol Aldığı Dizi ve Filmler

Emanet – Mafyanın oğlu – Sinema Filmi (2016)
Güvenlik – Kısa film (2016)
Kalp Atışı – Mehmet – TV Dizisi (2017)
Gönül – Sinema Filmi (2017)
Bir Deli Rüzgar – Tunahan – TV Dizisi (2018)
Yasak Elma – Dündar – TV Dizisi (2019)
The Pit – Zafer – Kısa Film (2019)
Alef – Celal – İnternet Dizisi (2020)
Şeref Bey – Oktay – İnternet Dizisi (2020)
Gençliğim Eyvah – Çavi Bozoğlu – TV Dizisi (2020)
Seyyar – Suat – İnternet Dizisi (2021)
Ada Masalı – Batu Nermanlı – TV Dizisi (2021)
Annemizi Saklarken – Bora Demir – TV Dizisi (2021-2022)
Bembeyaz – Komiser Kemal – Sinema Filmi (2021)
Gül Masalı – Toprak – TV Dizisi (2022)
Children of the Butterfly (Kelebeğin Çocukları) – Murat – Kısa Film (2022)
#adaleTT – Onur – İnternet Dizisi (2023)
Korkma Ben Yanındayım – Mustafa (2023)

Erdem Kaynarca İnstagram Kullanıcı Adı

Tümay Özokur menejerlik şirketine bağlı olarak çalışan oyuncumuz sosyal medyayı aktif kullanmaktadır. Instagram’da 153 gönderisi ve 708 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Erdem Kaynarca’nın Instagram kullanıcı adı: @erdemkaynarca

Erdem Kaynarca Evli Mi, Kiminle Sevgili?

Popüler oyuncumuz Erdem Kaynarca’nın özel yaşamı da merak edilmektedir. Erdem Kaynarca evli değildir. Erdem Kaynarca, Ada Masalı dizisinin setinde tanıştığı meslektaşı Beril Pozam ile birlikteydi. Fakat ünlü çiftin ilişkisi kısa sürmüştür. Anlaşamayarak yollarını ayırmıştır. Başarılı oyuncumuz Erdem Kaynarca’nın şimdilerde ise bilinen bir ilişkisi yoktur.

Erdem Kaynarca Kıyafetleri

Başarılı oyuncumuz Erdem Kaynarca, yakışıklılığıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Oyuncumuzun sevenleri onun giydiği kıyafetleri de merak ediyor. Bizlerde tarzıyla büyük beğeni toplayan yakışıklı oyuncumuz Erdem Kaynarca’nın Korkma Ben Yanındayım dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini, kombinlerini marka ve fiyat belirterek sayfamızdan paylaşacağız.

Korkma Ben Yanındayım Mustafa kimdir? Mustafa karakterini canlandıran oyuncumuz Erdem Kaynarca’yı yakından tanıttık. Sizlerle konumuz hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.