Korkma Ben Yanındayım Dizisi İnci Kimdir? Gökçe Güneş Doğrusöz

17.09.2023
129

Korkma Ben Yanındayım dizisi İnci kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Önümüzdeki yıllarda Yasak Elma, İyilik, Bir Peri Masalı, Yakancılar ve Mumları gibi dizilere imza atan Medyapım imzalı Korkma Ben Yanındayım dizisinin yönetmen koltuğunda Fikret Reyhan oturacaktır. Korkma Ben Yanındayım dizisi İnci karakterini ise Gökçe Güneş Doğrusöz canlandıracaktır. Bizlerde Korkma Ben Yanındayım İnci karakterini ve İnci’yi canlandıran oyuncumuz Gökçe Güneş Doğrusöz’ü yakından tanıtacağız. Korkma Ben Yanındayım dizisi oyuncu kadrosu konumuzu ziyaret ediniz.

Korkma Ben Yanındayım Dizisi İnci Kimdir?

Korkma Ben Yanındayım Dizisi İnci Gökçe Güneş DoğrusözFox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Korkma Ben Yanındayım dizisi, İnci karakteri 16 yaşındadır. Ana karakterlerden biri olan İnci, liseye giden bir genç kızdır. Korkma Ben Yanındayım İnci karakterine ise daha önce Aynalar, Elli Kelimelik Mektuplar, Duy Beni, Zuhal, Sarmaşık Zamanı gibi projelerde yer alan genç oyuncumuz Gökçe Güneş Doğrusöz hayat verecektir. Bizlerde sektöre yeni olan oyuncumuz Gökçe Güneş Doğrusöz’ü yakından tanıtacağız.

Gökçe Güneş Doğrusöz Kimdir?

Gökçe Güneş Doğrusöz yeni dizi Korkma Ben Yanındayım da İnci rolünde2004 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Gökçe Güneş Doğrusöz, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesini bitirmiştir. Daha sonra ise Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi almıştır. Gökçe Güneş Doğrusöz aynı zamanda müzisyen ve vokalistidir. Kamera karşısına ilk defa 2018 yılında Aynalar isimle kısa film ile geçen oyuncumuz özellikle Duy Beni’de canlandırdığı Ayşe karakteri ile tanınmıştır. Bilinen bir sevgilisi olmayan genç oyuncumuz Gökçe Güneş Doğrusöz’ün resmi Instagram hesabı: @gokcegunesdogrusoz

Korkma Ben Yanındayım İnci kimdir? İnci’yi canlandıran oyuncumuz Gökçe Güneş Doğrusöz’ü yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..