Koray Avcı Çok Güzel Hareketler 2 Şarkısı Skeci Videosu

Kanal D’nin pazar akşamları ekrana getirdiği sevilen eğlence programı ‘Çok Güzel Hareketler 2’ye sürpriz bir konuk geliyor bu hafta. Koray Avcı Çok Güzel Hareketler 2 de bu hafta sahne alacak. Hem bir skeçte oynayacak hem de şarkılarıyla programa renk katacak. Bizde bu sayfada Koray Avcı Çok Güzel Hareketler 2 programındaki şarkısı videosunu buraya ekleyeceğiz.

Koray Avcı Çok Güzel Hareketler 2’ye Konuk Oluyor

15 Mart pazar akşamı ekrana gelecek olan ve Kanal D de izleyicisi ile buluşacak Çok Güzel Hareketler 2 eğlencesine Koray Avcı şarkılarıyla damga vuracak. Yapımcılığını BKM Filmden Necati Akpınar’ın üstlendiği, genel sanat yönetmenliğini ise Yılmaz Erdoğan’ın yaptığı Çok Güzel Hareketler 2 yönetmenliğini ise Özge Toprak’ın üstleniyor. Programın bu hafta 15 Mart pazar günü yayınlanacak olan bölümüne ünlü şarkıcı Koray Avcı konuk oldu.

Koray Avcı, programda ‘Canımız Sıkılır’ isimli skeciyle sahnede yer alacak. Aynı zamanda Cahildim Dünyanın rengine kandım isimli şarkısı ile oldukça beğeni toplayacak olan Koray Avcı Çok Güzel Hareketler 2 izleyicilerine güzel dakikalar yaşatacak. Çok Güzel Hareketler 2 de söylediği şarkının sözlerini hemen sizlerle paylaşalım:

Koray Avcı Çok Güzel Hareketler 2 Şarkısı VideosuKoray Avcı Çok Güzel Hareketler 2 Cahildim dünyanın rengine kandım sözleri

Cahildim dünyanın rengine kandım
Hayale aldandım boşuna yandım
Seni ilelebet benimsin sandım
Ölürüm sevdiğim zehirim sensin
Evvelim sen oldun ahirim sensin
Sözüm yok şu benden kırıldığına
İdip başka dala sarıldığıma
Gönülüm inanmıyor ayrıldığına
Gözyaşım sen oldun kahirim sensin
Evvelim sen oldun ahirim sensin

Garibim can yıkıp gönül kırmadım
Senden ayrı ben bir mekan kurmadım
Daha bir gönüle ikrar vermedim
Batınım sen oldun zahirim sensin
Evvelim sen oldun ahirim sensin
Daha bir gönüle ikrar vermedim
Batınım sen oldun zahirim sensin
Evvelim sen oldun ahirim sensin

‘Çok Güzel Hareketler 2’ Koray Avcı’nın güzel şarkılarıyla ve yeni bölüm skeçleriyle 15 Mart 2020 Pazar günü saat 20.00’de Kanal D’de yayınlanacak. Cahildim dünyanın rengine kandım Hayale aldandım boşuna yandım diye devam eden bu güzel şarkının tanıtım fragmanını sizlerle paylaşalım..

Çok Güzel Hareketler 2 programına 15 Mart pazar akşamı Koray Avcı’nın konuk olduğu görüntüleri sizler için ekliyoruz. İşte Çok Güzel Hareketler 2 Koray Avcı’nın şarkıları videosu: Koray Avcı çok güzel hareketler şarkısı

Etiketler