Kör Noktası Dizisi Oyuncuları Kimler Konusu Kanalı

HBO Max internet platformunun satın aldığı ilk dizi Kör Noktası oldu. Kör Noktası dizisi oyuncuları kimler, Kör Noktası dizisi kanalı nedir? Kör Noktası dizisi oyuncuları, konusu bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. Kör Noktası dizisi bilgileri geldikleri konumuza ekleyerek konumuzu güncelliyoruz.

Kör Noktası Dizisi Oyuncu Kadrosu

Kör Noktası dizisi hazırlıklara başladı. Yakın zamanda eğlence pazarına girecek bir tv platformu olan HBO Max’ın ilk dizisi de Kör Noktası oldu. HBO Max  Nermin Eroğlu yönetiminde satın alındı. Platform yayın hayatına başlamadan da dizilerini hazırlamak istiyor. Bu yüzden Kör Noktası dizisini satın aldı. Kör Noktası dizisi platformun ilk dizisi olacağı için iddialı bir yapım olacaktır. Oyuncuları konusu üzerinde özenle çalışılıyor.

hbo max kor noktasi dizisi

OJO Pictures’ın yapımcılığını üstleneceği ve senaryosunu Elif Usman’ın kaleme aldığı Kör Noktası dizisinin yönetmen koltuğunda Ahmet Katıksız yer alıyor. Kör Noktası dizisi başrol kadın ve erkek oyuncusu için arayışlar sürüyor. Dizi HBO Max platformda yayınlanacak ilk dizisi olacağı için özenli bir çalışma yapılıyor. Kör Noktası dizisi oyuncu kadrosuna dair ise henüz bir bilgi yok.

HBO Max platformunu izlemeyi düşünür müsünüz? HBO Max’ta yayınlanacak olan Kör Noktası dizisini izler misiniz? Yorumlarınızı ve tahminlerinizi aşağı yazınız. 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 12 Mayıs 2022

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: