Kopuk Dizisi Oyuncuları (Özge Gürel’in Yeni Dizisi)

10.09.2023
152

Kopuk dizisi oyuncuları kimler? Özge Gürel’in yeni dizisi Kopuk hakkındaki bilgileri sizlerle paylaşacağız. Kopuk dizisi, daha önce Sadakatsiz, Yasak Elma, Kadın, Bizim Hikaye, Adını Feriha Koydum gibi dizilerin yapımcılığını üstlenen Medyapım imzalıdır. Önceki yıllarda Umutsuz Ev Kadınları, Lale Devri, Kara Para Aşk, Vatanım Sensin gibi dizileri yöneten Koray Kerimoğlu, bu sezon ise Kopuk dizisinin yönetmen koltuğuna oturmuştur.

Kopuk Dizisi Oyuncuları Kadrosu

Kopuk Dizisi Oyuncuları (Özge Gürel’in Yeni Dizisi)Deniz Karaoğlu, Fuat Mete ve Özden Selim Karadana’nın yazdığı Kopuk dizisinde Tarlabaşı’nda geçen modern bir Robin Hood hikâyesi anlatılacaktır. Cast çalışmaları devam eden Kopuk dizisiyle Özge Gürel anlaşma sağlamıştır. Daha önce Hayaller ve Hayatlar, Bay Yanlış, Muhteşem İkili, Dolunay, Börü, Sipahi gibi dizilerde rol alan Özge Gürel, Kopuk dizisinin başrolünde yer alacaktır.

Özge Gürel

Kopuk dizisinde kadın başrol olan Özge Gürel sevilen bir dizi oyuncusudur. 5 Şubat 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Özge Gürel, Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümünü yarıda bırakmış ve oyunculuk dersleri almaya başlamıştır. İlk defa 2010 yılında Kızım Nerede dizisinde rol alan oyuncumuz özellikle Kiraz Mevsimi dizisiyle tanınmıştır. Özel hayatıyla da gündemde olan popüler oyuncumuz 2022 yılında Kiraz Mevsimi dizisinde ki rol arkadaşı Serkan Çayoğlu ile dünya evine girmiştir.

Kopuk dizisi oyuncuları kimler? Özge Gürel’in yeni dizisi Kopuk’un oyuncularını sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Not: Yeni bilgiler ve oyuncular geldikçe konu içeriğimiz güncellenecektir.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.