Komutan Filmi Oyuncuları Kadrosu Çekim Yerleri

Bu konumuzda Komutan Filmi Oyuncuları Kadrosunda kimler yer almaktadır? Çekim Yerleri nerelerdir? hangi oyuncu hangi rolde beyaz perde de izleyici ile buluşacak? dizi hangi il, ilçede çekiliyor? çekimlerde kullanılan mekanlar nerelerdir? gibi merak edilen sorularınıza hep birlikte sayfamızda yanıt bulacağız. Komutan Filmi Oyuncuları Kadrosu Çekim Yerleri hakkında merak edilen her şeyi sizlerle sayfamızda paylaşacağız.Komutan Filmi

Komutan Filmi

Komutan filmi bir asker dizisi olacak. Filmde yer alacak isimler yavaş yavaş belli olmaya başlarken korkusuz ve cesaretli asker rolüne hayat verecek olan oyuncular aranmaya devam ediyor. Film için hızlı bir şekilde cast çalışmaları yapılmaya başlandı. Film tam bir asker filmi olmasının yanında Suriye operasyonunu da gözler önüne sermeye çalışılacağı açıklandı. Şimdilik filmde yer alacak baş rol oyuncuları açıklandı. Gelin şimdi de hep birlikte Komutan filinde yer alacak olan baş rol oyuncularını hep birlikte tanıyalım.

Komutan Filmi Oyuncuları Kadrosunda Yer Alan Oyuncular

Yönetmenliğini Selahattin Sancaklı’nın üstlenmiş olduğu Komutan isimli filmin çok ses getirmesi bekleniyor. Komutan filminde yer alacak olan baş rol oyuncuları belli oldu. Filmde yer alacak olan oyuncuların kararlaştırma süreci halen devam etmekte. Filmde yer alması için cesur asker rolünü canlandırması gereken oyuncular seçilmeye halen devam edilmekte. Gelin şimdi de hep birlikte Komutan filinde yer alacak olan baş rol oyuncularını hep birlikte tanıyalım.

Mert Kılıç

Komutan Filmi Mert KılıçMert Kılıç, 24 Nisan 1978 Amasya Merzifon’da dünyaya gelmiştir. 1.91 boyundadır. Kariyerine manken olarak başlamış, bir süre futbol ile ilgilenmiş daha sonra ise oyunculuk sektörüne adım atma kararı almıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2003 yılında yer almış olduğu Gurbet Kadını filmi ile yaşamıştır. Dizi ve film sektörüne bir kaç yıl ara vermiş olan Mert Kılıç ekranların özlenen yüzlerinden bir tanesi oldu. Komutan isimli dizide yer alacağını öğrenen sevenleri büyük bir merakla filmin yayınlanmasını bekliyor.

Aslıhan Güner

Komutan Filmi Aslıhan GünerAslıhan Güner,  17 Aralık 1987 İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 1.70 boyunda ve 57 kilogramdır. İlk oyunculuk deneyimini Sırlar Dünyası dizisi ile yaşamıştır. Kuzey Yıldızı gibi sevilen dizilerde yer almıştır. Aslıhan Güner Komutan filminde eşi Mert Kılıç ile birlikte yer alacaktır. Filme ise bir Türkmen köyünde yaşayan ve bebeğini katliamda kaybetmiş olan Züleyha karakterini beyaz perdeye taşıyacağı öğrenildi.

Emrah Özdilek

Komutan Filmi Emrah ÖzdilekEmrah Özdilek,  1987 yılında Sinop’ta dünyaya gelmiştir. Kocaeli Üniversitesi sahne sanatları bölümü mezunudur. Hayat Bazen Tatlıdır, Unutma Beni gibi dizlerde yer alarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Komutan isimli filmde ise uzman çavuş bir askere hayat vermesi bekleniyor.

Komutan Filmi Çekim Yerleri

Filmin senaryosu ve oyuncuları kesinleşmeye başladığı için filmin nerde çekileceği de yavaş yavaş belli olmaya devam ediyor. Film çekimleri için Aksaray ve Antalya illeri uygun görülmüş durumda ve set hazırlıkları yavaş yavaş başlamaktadır. Film çekimi için belirlenen şehirlerde rahat çekim yapılabileceği ve Aksaray ve Antalya’da bulunan mekanların daha uygun olacağı düşülmektedir. Komutan Filmi Ne Zaman

Komutan Filmi Ne Zaman

Komutan filminin beyaz perdede seyirci ile ne zaman buluşacağı pek çok kişi taraftan merak konusu olmuş durumda. Film çalışmalarına hızlı bir şekilde başlandı ve filmde yer alacak oyuncular netleşmeye devam ediyor. Filmde yer alacak oyuncu kadrosu tam anlamı ile belli olduğunda çekimler büyük bir hızla başlayacak. Filmin vizyon tarihi ise kesin olmamakla birlikte 2021 yılının ilk aylarında sinema salonlarında yayınlanması bekleniyor.

Komutan Filmi Oyuncuları Kadrosu Çekim Yerleri hakkında bildiklerimizi sizlere aktarmaya çalıştık. Sizlerin de Komutan Filmi Oyuncuları Kadrosu ya da Çekim Yerleri hakkında merak ettiği şeyler olursa rahatlıkla yanıtlayabiliriz. Yorum, görüş ve düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz.

 

Yorum yaz

1 Yorum

  1. Avatar Şehmus kızılay

    Komutan filimi aksarayın hangi semtlerinde cekiliyor allah utandırmasın inşallah

Etiketler