Kolej Rüyası Dizisi Oyuncuları Kim Kimdir Konusu (Netflix)

05.08.2020
1.530

Kolej rüyası dizisi oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor, dizinin konusu nedir, hangi kanalda ya da dijital platformda yayınlanacak bilgilerini sizlerle paylaşalım. Bilal Kalyoncu’nun yapımcılığını üstlendiği Kolej Rüyası dizisinin oyuncu kadrosu tamamlandı. Yakın zamanda çekimlere çıkacak olan dizinin yayınlanacağı kanal olarak dijital platformlarla görüşülüyor.

Kolej Rüyası dizisi konusu bilgileri

Yapımcılığını Bilal Kalyoncu’nun üstlendiği Kolej Rüyası dizisi için hazırlıklar yapılıyor. Kolej rüyası dizisinde lisede eğitim gören bir grup gencin yaşadığı maceralar konu edilecek, dizide öğrencilerin yanı sıra öğretmenler de yer alacak ve öğrencilerin öğretmenleri olan ilişkileri etkinlikleri maceraları bu dizide anlatılacak.

Kolej Rüyası Dizisi Hangi Kanalda Hangi Dijital Platformda Yayınlanacak?

Kolej Rüyası dizisi oyuncu kadrosu tamamlandı ve yakın zamanda çekimlerine başlanır. Henüz dizinin hangi dijital platformda yayınlanacağı ile ilgili resmi bir açıklama bulunmamakla birlikte Netflix ile görüşüldüğü bildirildi. Kolej rüyası dizisi ile Netflix anlaşırsa dizi yakın zamanda Netflix platformlarında yayınlanacaktır. Sizce Kolej Rüyası dizisi beğenilir mi izlenir mi? Siz böyle bir dizi Netflix platformunda izlemeyi düşünür müsünüz, yorumlarınızı aşağı yazınız. kolej ruyasi dizisi oyuncu kadrosu kanali netflix   

Kolej Rüyası Dizisi Oyuncu Kadrosu Kim Kimdir?

Kolej Rüyası dizisinde rol alan oyuncuları ve dizide canlandıracakları rolleri karakterleri bu konumuzda sizlerle paylaşacağız. Kolej Rüyası dizisi oyuncu kadrosu bilgileri konumuzun devamında sizlerle.
Kolej Rüyası dizisi oyuncu kadrosu;
Kaan Yılmaz,
Doğa Konakoğlu,
Belinay Sandıkçı,
Murat Övünç,
Özkan Sağın,
Özüm Çakır,
Nursena Özcanlı,
Berna Çağlar,
Melek Tanker,
Deniz Oral,
Halil Söyletmez,
Zafer Altun,
Onur Sermik,
Hakan Burak Bozdoğan,
Can Şuoruç,
Can Toprak,
Ceylan Yalın,
Turgay Baydur,
Kerem Alp Aslan,
İlayda Demirel,
Barbaros Dikmen

kaan yilmaz kolej ruyasi dizisinde Kaan Yılmaz

Kolej Rüyası dizisinde rol alacak olan Kaan Yılmaz 1984 İstanbul doğumludur. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Rus Dili ve Edebiyatı bölümünü bitiren Kaan Yılmaz Adile Naşit Deneme Sahnesi’nde eğitim aldı. 2003 yılında rol aldığı Hayat Bilgisi dizisinde Süzme karakterini canlandırdı ve çok sevildi. TRT Çocuk kanalında Haberin Olsun isimli programı sundu ardından TRT Okul kanalında yayımlanmış olan Kelimelik adlı bilgi yarışmasının sunuculuğunu üstlendi. Bu aralar oyunculuk dışında Özgür Gezgin ile birlikte 2012 yılında kurmuş oldukları RadyoRoll adlı müzik grubu ile müzik çalışmaları yapıyor. Kaan Yılmaz instagram hesabı https://www.instagram.com/rkaanyilmaz/

Kaan Yılmaz’ın rol aldığı bazı dizi filmler;
2003- Hayat Bilgisi- Süzme,
2006- Acemi Cadı- Toygar,
2014- Gönül İşleri- Tibet,
2015- Tatlı Küçük Yalancılar-Ilgaz,
2019- Payitaht Abdülhamid- Vilademir

doga konakoglu kimdir kolej ruyasi Doğa Konakoğlu

Kolej Rüyası dizisinde rol alacak olan Doğa Konakoğlu 1988 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Trakya Üniversitesi Radyo Ve Televizyon bölümünden mezun oldu. Doğa Konakoğlu henüz üniversite öğrencisiyken Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım, Artiz Mektebi ve Kadınlık Bizde Kalsın gibi tiyatro oyunlarında rol aldı ve yönetmenlik yaptı. Sosyal medya da canlandırdığı “MC Doğa – Yaralı Şişman” karakteri sosyal medyada bir fenomen haline geldi. Doğa Konakoğlu’nun instagram hesabı https://www.instagram.com/dogakonakoglu/ Doğa Konakoğlu Uzaklarda Arama , Senden Bana Kalan, Mihrez: Cin Padişahı, İçimdeki Ses sinema filmlerinde rol aldı.

belinay sandikci kolej ruyasi dizisi Belinay Sandıkçı

Belinay Sandıkçı güzelliği ile Kolej Rüyası dizisinde boy gösterecek. 2002 doğumlu olan Belinay Sandıkçı oyunculuk üzerine eğitimler aldı. Hilal Saral Kameraönü Oyunculuk Eğitimi, Mehmet Ertansel Atölyesinde oyunculuk üzerine eğitimler aldı. Belinay Sandıkçı instagram hesabı https://www.instagram.com/belinaysandkc/ Yasak Elma dizisinde rol aldı. Başka bir dizide rol almadı. İkinci dizisi Kolej Rüyası olacak. 

murat ovunc kimdir yeni dizisi kolej ruyasi  Murat Övünç

Murat Övünç Kolej Rüyası dizisinde rol alacak. Murat Övünç 1968 Van doğumludur. Instagram hesabından paylaştığı komik videolarla tanındı. Benim Adım Osman filminde rol aldı. Murat Övünç’ün 6 yıl süren bir evliliği var ve bir de oğlu bulunuyor.

ozum cakir kolej ruyasi dizisi

 Özüm Çakır

Kolej Rüyası dizisinde rol alacak olan Özüm Çakır 1992 İstanbul doğumludur. İstanbul Bilgi Üniversitesinde eğitim aldı. Ayla Algan Sanat Atölyesinde Oyunculuk eğitimi aldı. Ateş Böceği,  Arka Sokaklar, Seviyor Sevmiyor, Kara Sevda, İçerde, Cesur ve Güzel, Bana Sevmeyi Anlat, Baba Candır ve Mavi Melek dizi ve filmlerinde rol aldı. Özüm Çakır’ın instagram hesabı https://www.instagram.com/ozumcakirr/

kolej ruyasi dizisi nursena oozcanli  Nursena Özcanlı

Miss Turkey 2019 finalinde yarışan Nursena Özcanlı 1.78 boyunda ve 21 yaşında. Nursena Özcanlı Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Fen Fakültesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü 4. sınıf öğrencisidir.  Nursena Özcanlı Kolej Rüyası dizisinde rol alacak. Nursena Özcanlı’nın instagram hesabı https://www.instagram.com/ozcanlinursenaa/?hl=tr

ozkan sagin kolej ruyasi dizisindeÖzkan Sağın,

 

kolej ruyasi dizisi berna Berna Çağlar

 

kolej ruyasi melek tanker kimdir Melek Tanker

 

kolej ruyasi deniz oral Deniz Oral

 

kolej ruyasi halil soyletmezHalil Söyletmez

 

zafer altun kolej ruyasi dizisinde Zafer Altun

 

kolej ruyasi onur sermik Onur Sermik

 

hakan burak bozdogan sisman1 adam kolej ruyasi dizisinde Hakan Burak Bozdoğan

 

can suoruc kimdir kolej ruyasi Can Şuoruç

 

kolej ruyasi dizisi can toprak Can Toprak

 

kolej ruyasi dizisi ceylan yalin Ceylan Yalın

 

kolej ruyasi dizisi turgay baydur kimdir Turgay Baydur

 

kolej ruyasi kerem alp aslan Kerem Alp Aslan

 

kolej ruyasi ilayda demirel İlayda Demirel

 

barbaros dikmen kimdir kolej ruyasi Barbaros Dikmen

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Anonim dedi ki:

    Yaren alaca yokmu