Kod Adı Kırlangıç Dizisi Konusu Hikayesi Özeti Ne Anlatıyor

22.10.2023
69

Kod Adı Kırlangıç dizisi konusu, hikayesi ve özetini sizlerle paylaşacağız. Oyuncu kadrosunda Serkan Şenalp, Gizem Arıkan, Korhan Herduran, Mine Teber, Ayhan Taş, Zeynep Kankonde, Cemil Şahin ve Eray Kaman gibi başarılı isimlerin yer aldığı Kod Adı Kırlangıç dizisi TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Bizler bu içeriğimizde Kod Adı Kırlangıç dizisinin konusunu ve dizide anlatılan hikayeyi sizlerle paylaşacağız. Kod Adı Kırlangıç dizisi nerede çekiliyor?:

Kod Adı Kırlangıç Dizisi Konusu

Yapımcılığını Zera Medya’nın üstlendiği Kod Adı Kırlangıç dizisinin konusu da merak edilmiştir. Selçuk Bayraktar mı sponsor oldu diziye, Seçuk Bayraktar’ın hayatını mı anlatıyor gibi merak edilen soruları izleyiciler için araştırdık. TRT 1 ekranlarında karşımıza çıkacak olan Kod Adı Kırlangıç dizisinde bol bol komedi, teknoloji ve heyecan dolu sahneler yer almaktadır. Her yaştan izleyiciyi ekrana bağlaması beklenen Kod Adı Kırlangıç dizisinde, aynı mahallede yaşayan çocuklar drone tasarlamak için bir araya gelecektir. Çocukların drone tasarlarken yaşadığı olaylar anlatılacaktır.Kod Adı Kırlangıç Dizisi Ne Anlatıyor Hikayesi Özeti

Kod Adı Kırlangıç Dizisinin Hikayesi Nedir?

Yönetmen koltuğuna Emir Khalilzadeh’in oturduğu Kod Adı Kırlangıç dizisi TRT 1’de yayınlanacaktır Oldukça başarılı isimlerin yer aldığı Kod Adı Kırlangıç dizisini özellikle çocuk ve gençlerin izlemesi bekleniyor. Ancak Kod Adı Kırlangıç dizisinin yine de her yaştan bireyin dikkatini çekeceği tahmin ediliyor. Aynı mahallede yaşayan bir grup çocuk drone tasarlamaya karar vermiştir. Çocuklar bunun için bir araya gelmiştir. Ancak, bu drone tasarlarken kötü niyetli insanlar karşılarına çıkacaktır.

Kod Adı Kırlangıç Dizisinin Özeti

Kasım ayının ilk haftası ekranlara gelmesi beklenen Kod Adı Kırlangıç, mahallenin çocuklarının bir araya gelerek drone tasarlamaya karar vermesi ile başlayacaktır. Aynı mahallede yaşayan bu çocuklar drone tasarlamak için tüm yeteneklerini ortaya koyacaktır. Çocuklara bu drone tasarlarken iyi niyetli insanlar yardım edecektir. Fakat karşılarına kötü niyetli insanlar da çıkacaktır. Drone tasarlamalarına engel olmaya çalışacaklardır. Çocukların bu drone tasarlamak için verdiği mücadelede ekranlara gelecektir.

Kod Adı Kırlangıç Dizisinde Ne Anlatılıyor?

Çekimleri İstanbul’da devam etmektedir. Kod Adı Kırlangıç dizisinde aynı mahallenin çocukları bir araya gelecektir. Bu çocukların amacı ise beraber drone tasarlamaktır. Bu drone tasarlamak için ise büyük çaba harcayacaklardır. Aynı mahallede yaşayan bu çocuklara çevredeki insanlar da yardımcı olacaktır. Ancak herkes iyi niyetli değildir. Bazıları da bu dronenin tasarlanmasına engel olmaya çalışacaktır. Kod Adı Kırlangıç dizisinde de çocukların drone tasarlamak için verdiği mücadeleler eğlenceli bir şekilde anlatılacaktır.

Kod Adı Kırlangıç dizisinin konusu, hikayesi ve özetini sizlerle paylaştık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..