Koca Yusuf Filmi Oyuncuları Konusu Vizyon Tarihi Nerede Çekiliyor?

Koca Yusuf Filmi Oyuncuları Konusu Vizyon Tarihi Nerede Çekiliyor? Koca Yusuf filmi hazırlıkları devam ederken oyuncu kadrosu netleşmeye başladı. Başrol oyucuları olarak Çağatay Ulusoy ve Jessica May ile anlaşan Koca Yusuf yapımcıları diğer roller için görüşmelere devam ediyor. Kısa süre sonra Koca Yusuf Filmi Oyuncularının tamamı belli olacak o zaman tüm oyuncuları konumuz içine ekliyor olacağız.

Koca Yusuf filmi yapımcılığını İhsan Karademir yaparken yönetmenliğini Murat Saraçoğlu üstleniyor. Koca Yusuf filmi konusu nedir? Koca Yusuf filmi ne zaman yayınlanacak vizyon tarihi, Koca Yusuf filmi nerede çekiliyor bu bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Koca Yusuf filmi ile ilgili haberler geldikçe konumuza eklenmeye devam edecektir bilgileri öğrenmek için konumuzun devamına bakınız. 

Koca Yusuf Filmi Oyuncuları Kimler?

Koca Yusuf Filmi Oyuncuları konusunda oldukça aktif bir sayfa olmaya niyetliyiz. Koca Yusuf Filmi Oyuncularından belli olanları aşağı sırası ile yazarak kısa bilgiler vereceğiz. Koca Yusuf Filminin Oyuncu kadrosunda baş rolleri paylaşacak olan Çağatay Ulusoy ve Jessica May ile yeni oyuncuların bilgilerini aşağıda sizlere sunmaya devam edeceğiz. İşte Koca Yusuf karakterine hayat verecek Çağatay Ulusoy ve Erika rolünde izleyeceğimiz Jessica May hakkında kısa bilgiler.

Çağatay Ulusoy – Koca Yusuf

1990 İstanbul doğumlu olan Çağatay Ulusoy yüksek lisans mezunudur. 2010 yılında Best Model of Turkey birincisi oldu. İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Sulama Sistemleri bölümünü kazandı. Ayla Algan’dan oyunculuk dersleri almaya başladı. Akademi 35 Buçuk’da oyunculuk dersi aldı. İlk rolü Show TV’de 2011’de yayınlanan Adını Feriha Koydum dizisi oldu. Dizi de Emir Sarrafoğlu karakterini canlandırdı. Bu rolü ile tanındı ve meşhur oldu.

2011’de Anadolu Kartalları filminde  rol aldı. Çağatay Ulusoy’un rol aldığı dizi ve filmler; Adını Feriha Koydum, Medcezir, İçerde ve Hakan Muhafız dizilerinde rol aldı. Çağatay Ulusoy son zamanların en aranan yakışıklı oyuncuları arasında.  Yeni filmi de Koca Yusuf oldu. Koca Yusuf filmi için kilo alan Çağatay Ulusoy filme güreş sporunu öğrenerekte çalışıyor.

Çağatay Ulusoy filmde dünyaya Deliormanlı Türk güreşçi olarak tanınan meşhur güreşçi Koca Yusuf’u canlandıracak.

Jessica May – Erika

1993 yılında Brezilya Paranacity şehrinde doğdu. Biyolojik Bilimler bölümünü kazanmıştır. Ama sonrasında hayallerinin peşinden giderek modellik yapmaya karar vermiştir. 175 boyunda olan Jessica May yay burcudur. Jessica May Türkiye de ilk kez Yeni Gelin dizisinde rol aldı. Yeni Gelin Show tv de yayınlanıyordu ve Yeni Gelin dizisinde Bella karakterini canlandırdı. Yabancı oluşu tatlı Türkçesi ile herkesin gönlüne taht kurdu. Jessica May’ın ilk film projesi de Koca Yusuf oldu. Jessica May Koca Yusuf filminde Erika rolünü canlandıracak.

Koca Yusuf Filmi Vizyon Tarihi

Koca Yusuf filmi çekimleri 2020 yılının mart ayında başlanması planlanıyor. Eğer planlanan tarihe göre her şey yolunda giderse 2020 mart ayına kadar oyuncuların hepsi ile anlaşma sağlanır ve sonrasında Koca Yusuf filmi oyuncuları ile çekimlere başlanır. Mart ayında çekimleri başlayacak olan Koca Yusuf filminin 2020 Mayıs ayında vizyona girmesi sinemalarda yerini alması bekleniyor.

Koca Yusuf Filmi İlk Hangi Tv Kanalında Gösterilecek?

Bildiğiniz üzere genellikle TV8 bir çok filmin ilk gösterildiği kanal olacak. Ancak bize gelen son bilgilere göre Koca Yusuf filminin 2020 yılında Mayıs ayında vizyona girmesi beklenirken vizyondan sonra ilk olarak Fox tv de yayınlanacağı ve yaz ekranında Fox tv Koca Yusuf dizisini ilk olarak izleyicilere sunacakmış. Şimdiden hayırlı olsun diyelim. Sizlerde Koca Yusuf filmi ve oyuncuları hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 30 Kasım 2019

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: