Kızım Dizisi Yeni Sezonda Devam Edecek mi, 2019-2020 Kızım 2. Sezon Var mı?

Tv8 de sevilerek izlenen Kızım Dizisi Yeni Sezonda Devam Edecek mi, 2019-2020 sezonunda Kızım dizisi 2. Sezonda Var mı yok mu? sorusuna bu konumuzda yanıt vermeye çalışacağız. Geçtiğimiz sezon Tv8 ekranlarında yayınlanan Kızım Dizisi Yeni Sezonda Devam Edecek mi, 2019-2020 Kızım 2. Sezon Var mı? yok mu sorusunu sizler için yanıtlıyoruz.

Kızım Dizisi 2. Sezonda 2019-2020 de Devam Edecek miKızım Dizisi Yeni Sezonda Devam Edecek mi?

Senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt ve Irmak Bahçeci’nin kaleme aldığı ve baş rollerinde Buğra Gülsoy, Leyla Lydia Tuğutlu ve Beren Gökyıldız gibi başarılı oyuncuların yer aldığı My Fair Lady isimli bir Kore dizisinin uyarlaması olan Kızım dizisi 2019-2020 sezonunda devam edecek mi oldukça merak ediliyor ve araştırılıyor. Bizde bu konuya kesin olarak yanıt verelim istedik.

Kızım dizisi 31 mayıs 2019 tarihinde 34. bölümü ile final yaptı ve ekrana veda etti. Böylelikle dizinin yeniden başlaması için bir neden kalmamış oldu. Çünkü final yapan diziler kolay kolay tekrar başlamıyor. Kızım dizisi de final yaparak ekran yolculuğunu bitirmiş oldu. Dizi düşen reytinglerden dolayı final yaptığı için yeniden başlama ihtimali bulunmuyor. Yani açık bir şekilde Kızım Dizisi Yeni Sezonda Devam Edecek mi? sorusuna hayır devam etmeyecek cevabını verebiliriz.

Kızım Dizisi Yeniden başlayacak mı yeni sezonda2019-2020 Kızım Dizisi 2. Sezon Var mı Yok mu?

Kızım dizisi Kore yapımı bir proje olan My Fair Lady dizisinden uyarlandı. My Fair Lady Kore’de 1 sezon sürmüştü. Sezon bitmesi ile birlikte sadece 34 bölüm süren ve ülkemizde 2. sezonu olup olmayacağı merak edilen Kızım dizisinin 2. sezonda devam etmeyeceğini 34. bölüm ile final yaptığını yukarıda açıklamıştık. Dizinin devam etmesi mümkün görünmüyor çünkü dizi reytingleri düştüğü için final yapmak zorunda kalmıştı.

Kızım Dizisi final mi yaptı Yeni Sezonda Devam Eder miKızım Dizisi Yeni 2. Sezon Devam Etme İhtimali Var mı?

Tv8 ekranlarında yayınlanan ve Öykü karakterinin etrafında güzel bir dizi izledik. Buğra Gülsoy Demir karakteri ile Öykü’ye babalık ederken Veteriner Candan rolü ile de Leyla Lydia Tuğutlu Kızım dizisinde kadın baş rolü oynadı. Kadro oldukça güzeldi. Dizinin izlenme oranları da hayli yüksekti. Ta ki Hercai dizisi başlayana kadar. Atv ekranlarında başlayan Hercai dizisi Cuma günlerine damga vurunca diğer tüm dizilerin izlenme oranları düşmeye başladı. Hercai Kızım dizisinden de reytingleri alınca Kızım oldukça düşüşe geçti.

Kızım dizisi reyting sonuçları nasıldı? Hercai  Nasıl Etkiledi?

Elbette Hercai dizisinin başlaması ile bütün diziler reyting kaybetmeye başladı. Böylelikle Kızım dizisi de büyük oranda reyting kaybı yaşadı. Aşağıdaki tabloda gördüğünüz gibi 5-6 oranında Total reytingler alan Kızım dizisi Hercai dizisinin başlamasıyla birlikte 3-4 oranlarına geriledi. Böylelikle senaryosu uzatılmayan Kızım dizisi 34. bölüm ile final yaparak ekrana veda etmiş oldu. İşte Kızım dizisine final yolunu açan Hercai dizisini başlaması ile Kızım dizisinin reytinglerindeki değişimler:Kızım dizisi reyting sonuçları nasıldı

Kızım dizisi yeni sezon başka kanala transfer olur mu?

Tv8 ekranlarında izlediğimiz Kızım dizisi yukarıda gördüğünüz gibi yüksek reyting oranlarından aşağı doğru Hercai dizisinin başlamasıyla birlikte hızla düştü. Düşen sadece Kızım dizisi değildi, Gülperi dizisi de çok olumsuz etkilenip erken final yapmak zorunda kalmıştır. Kızım dizisi ile birlikte İstanbul’lu Gelin dizisi de final yaparak cuma günü ekrana veda eden başka bir dizi oldu. Peki Kızım dizisi yeni sezonda başka bir kanala geçer mi yeni kanala transfer olur mu? Aldığımız son bilgilere göre Kızım dizisi kesinlikle başka bir kanala transfer olmayacak, çünkü dizinin oyuncuları Serhat Teoman, Buğra Gülsoy, Leyla Lydia Tuğutlu ve Beren Gökyıldız gibi önemli isimler yeni sezonda başka diziler ile görüşmeye başladılar. Böylelikle dizinin devam etme yeniden başlama gibi bir ihtimali kalmadı.

Kızım Dizisi Yeni Sezonda Devam Edecek miKızım dizisinin tekrarları Yaz boyunca Tv8 de ekrana gelecek

Çok ciddi bir izleyici kitlesine ulaşan Kızım dizisi yeni sezonda ekranda olmayacak ama Tv8 ekranlarında yaz boyunca tekrarları devam edecek. İzlemek isteyenler Kızım dizisinin tekrar bölümlerini ilk bölümden başlayarak 34. bölüme kadar Tv8 de yayınlandığı saatlerde takip ederek yeniden izleme fırsatı bulabilirler. Kızım dizisi tekrarlarıyla Tv8 de ne zaman yayınlanacak? Medyapım’ın yapımcılığını, Buğra Gülsoy, Beren Gökyıldız, Leyla Lydia Tuğutlu ve Tugay Mercan gibi isimlerin baş rollerini paylaştığı dizi 1 Temmuz 2019 Pazartesi gününden itibaren, hafta içi her gün 13:00’da TV8’de olacak.

Kızım Dizisi final yaptı yeniden ekrana gelecek mi tv8 deKızım dizisinin yerine Tv8 de Hangi Dizi başlayacak?

Tv8’in sahibi olan Acun Ilıcalı Kızım dizisinin yeni sezonda ekranda olmayacağını onun yerine Cansu Dere ile yeni bir dizi hazırlığında oldukarını belirtmişti bir açıklamasında. Temmuz ayınca cast çalışmalarına başlanacak olan Cansu Dere’li dizide Beren Gökyıldız’ın da yer alacağı kulis bilgisi elimize ulaştı. Kızım dizisinin yerine başlayacak olan Cansu Dere’li yeni dizi 2019-2020 sezonun da Tv8 de ekrana gelecek.

Kızım Dizisi 2019-2020 Yeni Sezonda Devam Edecek mi sorusuna hayır başlamayacak cevabını verdik. Kızım dizisinin yerine başlayacak olan Yeni Tv8 dizisi Cansu Dere baş rolünde yeni sezonda başlayacak. Kızım dizisi ile ilgili görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Yorum yaz

5 Yorum

  1. Çok kötü. “Anne” dizisinde oynayan ve aynı zamanda ana oyuncu kimdi, bence kız ve çok sevilen bir oyuncu olduğu için başka bir sezon daha yapmalı – ne dersin? (;

Etiketler