Kızılcık Şerbeti Yeni Bölümde Kim Vuruldu Doğa mı Fatih mi?

06.03.2023
23

Kızılcık Şerbeti Yeni Bölümde Kim Vuruldu Doğa mı Fatih mi? Show TV ekranlarının sevilen dizisi Kızılcık Şerbeti yeni bölümünde herkesi şaşırtan bir olay oldu. Kızılcık Şerbeti yeni bölümü 10 Mart Cuma akşamı yayınlanacak. Yeni bölümü fragmanında silah patlama sesi duyuluyor. Bu sesin ardından kim vuruldu merak ediliyor. Bizlerde bu sorunun cevabını paylaşmak için konumuzu açtık.  kizilcik serbeti dizisinde kivilcim doga fatih kim vuruldu

Kızılcık Şerbeti Dizisi Yeni Bölümünde Kim Vuruldu?

ShowTV de yayınlanan ve ilk bölümünden itibaren reytinglerde başarılı olan Kızılcık Şerbeti dizisi yeni bölüm fragmanı seyirciyi şaşırttı.  Kızılcık Şerbeti dizisi yeni bölümünde Kıvılcım’ın okuluna silahlı bir saldırgan geliyor. Silahlı saldırgan okul müdürü olan Kıvılcım’ı rehin aldı. Kıvılcım kendini korumak istese de saldırgan onu boynundan rehin almıştır ve hareket edemez.

Doğa ise annesinin başına gelenleri öğrenince hemen okula koşar. Doğa ile birlikte Fatih’te Kıvılcım’ın yanına gider. Onu kurtarmak isterler. Ancak bunu yapmak hiç kolay değildir. Doğa annesini kurtarmak için okula girer. Saldırgan silahı Doğa’ya doğrultur. O sırada Fatih Doğa’nın önüne siper olur. Silah patlama sesi gelir.  kizilcik setbeti kim vuruldu

Kızılcık Şerbeti Dizisinde Doğa mı Vuruldu Fatih mi?

Bu silah patlama sesinin ardından seyirci de vurulan ismi merak etti. Kızılcık Şerbeti dizisinde vurulan isim Doğa Mı yoksa Fatih Mi? Bunun sonucu belli değil. Ancak tahminimize göre vurulan isim Fatih oldu. Çünkü Doğa’nın önüne siper oldu ve silah o anda patladı. Kızılcık Şerbeti dizisinde Fatih vuruldu ancak diziden çıkmayacak. Kısa süreli hastanede kaldıktan sonra iyileşecektir.  Bu durum Fatih ve Doğa’nın birbirine destek olmasını ve bağlılığını artırır.

Kızılcık Şerbeti dizisini izliyor musunuz? Vurulan isim hakkında yorumlarınızı yazınız. Kızılcık Şerbeti dizisinde Doğa mı Fatih mi vuruldu sizce? Yorumlarınızı yazınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..