Kızılcık Şerbeti Yeni 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Kesin Tarih

16.07.2023
2.020

Kızılcık Şerbeti yeni 2.Sezon ne zaman başlayacak? Kesin tarihi sizlerle paylaşacağız. Senaryosunu Melis Civelek’in yazdığı Kızılcık Şerbeti dizisi show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği Kızılcık Şerbeti dizisinin 2. Sezonunun kesin başlama tarihi de merak edilmiştir. Bizlerde merak eden seyircilerimiz için araştırdık. Bu konumuzda da Kızılcık Şerbeti dizisinin yeni sezonunun ne zaman başlayacağını sizlerle paylaşacağız.

Kızılcık Şerbeti Yeni 2. Sezon 15 Eylül Cuma günü başlayacak. Dizinin yeni sezon çekimleri ise 30 Ağustos günü başlayacak. Merakla beklenen dizinin 2. sezonu için 3 yeni karakter diziye dahil olacak. Kızılcık Şerbeti 2. Sezon yeni gelen Oyuncular

Kızılcık Şerbeti 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Kızılcık Şerbeti Yeni 2. Sezon ne zaman başlıyorDizinin başrollerini Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör ve Müjde Uzman paylaşmaktadır. Show TV’de yayınlanan Kızılcık Şerbeti dizisi kendini izleyiciye sevdirmiştir. Cuma günleri yayınlanan Kızılcık Şerbeti, geniş izleyici kitlesine ulaşmıştır. Bundan dolayı da yapımcılar Kızılcık Şerbeti’nin 2. Sezonda da devam etmesine karar vermiştir. Gold Film imzalı Kızılcık Şerbeti dizisinin 2. Sezonu 2023 yılının Eylül ayında başlayacaktır. Kızılcık Şerbeti sezon finalinde Ömer mi, Kıvılcım mı ölüyor?

Kızılcık Şerbeti Yeni Sezon Kesin Başlama Tarihi

Gerçek yaşanmış bir hayat hikayesinden uyarlanan Kızılcık Şerbeti dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekmiştir. Geniş izleyici kitlesine ulaşan Kızılcık Şerbeti sosyal medyada da en çok konuşulan diziler arasına girmiştir. Cuma gününün en çok izlenen dizisi olan Kızılcık Şerbeti dizisi 9 Haziran 2023 tarihinde sezon finali yapmıştır. Ancak yapımcılar yeni sezon tarihini ner  İstanbul’da çekilen Kızılcık Şerbeti dizisinin yeni sezonu Eylül ayının ikinci haftası başlayacaktır.

Kızılcık Şerbeti 2. Sezon Başlama Tarihi Nedir?

Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği Kızılcık Şerbeti dizisi 28 Ekim 2022 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Özellikle başrol oyuncuları sayesinde dikkat çeken Kızılcık Şerbeti, en çok konuşulan dizilerin başında gelmektedir. Yönetmen koltuğunda Hakan Kırvavaç’ın yer oturduğu Kızılcık Şerbeti dizisinin 2. Sezonun başlama tarihi de merak edilmiştir. Cuma gününün en çok izlenen dizisi olan Kızılcık Şerbeti dizisinin 2. Sezonu 2023 yılının Eylül ayının ikinci haftası ekranlarda olacaktır.

Kızılcık Şerbeti yeni 2.Sezon ne zaman başlayacak? Kesin tarihi sizlerle paylaştık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.