Kızılcık Şerbeti Sümbül Kimdir? Bilgileri, Sevgilisi (İrem Deniz)

10.10.2023
26

Kızılcık Şerbeti Sümbül kimdir? Yakından tanıtacağız. Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği Kızılcık Şerbeti dizisi cuma akşamları ekrana gelmektedir. Çekimleri İstanbul’da devam eden Kızılcık Şerbeti Sümbül karakterine oyuncumuz İrem Deniz hayat verecektir. Kızılcık Şerbeti dizisi Sümbül karakteri de merak edilmiştir. Bizler de bundan dolayı Kızılcık Şerbeti Sümbül karakterini ve Sümbül’ü canlandıran oyuncumuz İrem Deniz’i yakından tanıtacağız.

Kızılcık Şerbeti Sümbül Karakteri Kimdir?

Yönetmen koltuğunda Hakan Kırvavaç’ın oturduğu Kızılcık Şerbeti dizisi Sümbül karakteri, aniden diziye dahil olmuştur. Sümbül, 2. Sezonda ekibe katılmasına rağmen önemli karakterler arasındadır. Diziye renk verecek bir karakter olan Sümbül’ün, Emrah Altıntoprak’ın canlandırdığı Mustafa karakteriyle bağlantısı vardır. Ayrıca Sümbül, Ünallar’ı çok şaşırtacak biridir.Kızılcık Şerbeti Sümbül Kimdir (İrem Deniz)

Kızılcık Şerbeti Sümbül Karakterini Kim Canlandırıyor?

Ana karakterden olan Sümbül’e başarılı oyuncumuz İrem Deniz hayat verecektir. En çok izlenen dizilerden olan Kızılcık Şerbeti’nin sevenleri oyuncumuz İrem Deniz’i de merak etmiştir. Bizlerde İrem Deniz kimdir? Daha önce hangi dizi ve filmlerde yer almıştır? Kamera karşısına en son ne zaman geçmiştir? Resmi Instagram ve Twitter hesabı nedir? Sorularını cevaplamaya çalışacağız.

İrem Deniz Kimdir?

Sektörün yeni yüzlerinden olan oyuncumuz İrem Deniz, 2012 yılında Mia isimli tiyatro oyunuyla sahneye adım atmıştır. İrem Deniz, kamera karşısına ilk defa 2015 yılında Ozbi: Ey İstanbul isimli kısa filmle geçmiştir. Aynı zamanda DJ’lik yapan oyuncumuz konserler vermeye devam etmektedir. İrem Deniz aynı zamanda da tiyatro oyuncusudur. Gülin Ermiş ve Ceyda Zengin menejerlik şirketine bağlı olarak çalışan oyuncumuz İrem Deniz, kamera karşısına en son 2022 yılında Kardeşlerim dizisiyle gelmiştir.

İrem Deniz’in Rol Aldığı Dizi ve Filmler Neler?

Kızılcık Şerbeti (Sümbül, TV Dizisi, 2023)
Kardeşlerim (Fatoş, TV Dizisi 2022)
Mahkum (TV Dizisi 2021)
Kin (Adli Tıp Doktoru / Forensic Doctor, Sinema Filmi 2021)
Mucize Doktor (Aydan, TV Dizisi 2019)
Hekimoğlu (Sinem, TV Dizisi 2019)
Dağ (Serpil, Kısa Film 2017)
Aşk ve Mavi (Asiye, TV Dizisi 2016)
Azap (Kısa Film 2015)
Ozbi: Ey İstanbul (Kısa Film 2015)

İrem Deniz Resmi İnstagram Hesabı

Kızılcık Şerbeti dizisine 2. Sezonda katılan oyuncumuz İrem Deniz, Instagram hesabından, özel yaşamı, projeleri ve DJ’lik yaptığı konserler hakkında sık sık paylaşım da bulunmaktadır. Dolayısıyla İnstagram da 319 gönderisi ve yaklaşık olarak 10 bin takipçisi bulunan İrem Deniz’in instagramı merak edilmiştir. İrem Deniz’in resmi instagram hesabı: @iremdenn

İrem Deniz Resmi Twitter Hesabı

Sosyal medyayı aktif kullanan isimlerin başında gelmektedir. Bundan dolayı da İrem Deniz’in Twitter kullanıcı adı da merak edilmiştir. Ancak oyuncumuz Instagram’ı olduğu kadar Twitter’ı aktif kullanmamaktadır. Oyuncumuz İrem Deniz, 2012 yılının aralık ayında Twitter kullanmaya başlamıştır. Genç oyuncumuz İrem Deniz’in resmi Twitter hesabı: @iremden

İrem Deniz Evli Mi, Sevgilisi Kim?

İrem Deniz’in sevgilisi de merak edilen konular arasındadır. Fakat bekar olduğu bilinen oyuncumuz özel hayatını gözlerden uzak yaşamaktadır. Yani genç oyuncumuz İrem Deniz’in daha önce basına yansıyan sevgilisi olmamıştır. Dolayısıyla oyuncumuz İrem Deniz’in bilinen bir sevgilisi yoktur. Bizler İrem Deniz’in özel yaşamı hakkında yeni bilgilere ulaştığımız zaman konumuzu güncellemeye devam edeceğiz.

İrem Deniz’in Kıyafetleri ve Elbiseleri (Kızılcık Şerbeti – Sümbül)

Kısa sürede dikkat çeken İrem Deniz, güzelliğiyle de büyük beğeni toplamaktadır. Modaya uygun giyinen oyuncumuzun kıyafetleri de merak edilmektedir. Bizlerde güzel oyuncumuz İrem Deniz’in günlük yaşamında ve özellikle Kızılcık Şerbeti dizisinde tercih ettiği tüm kıyafetlerini, elbiselerini, çanta ve takılarını marka- fiyat bilgisi vererek sayfamıza ekleyeceğiz.

Kızılcık Şerbeti Sümbül kimdir? Sümbül karakterini canlandıran oyuncumuz İrem Deniz’i yakından tanıttık. Sizlerde İrem Deniz ve Kızılcık Şerbeti’nde ki rolü Sümbül hakkında merak ettiklerinizi, konumuz hakkında ki düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..