Kızılcık Şerbeti Serdar Kimdir? Çimen’in Sevgilisi (Yiğit Dikmen)

30.04.2023
29

Kızılcık Şerbeti Serdar kimdir? Çimen’in sevgilisini yakından tanıtacağız. Kızılcık Şerbeti dizisinin başrollerinde Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör ve Müjde Uzman yer almaktadır. Senaristliğini Melis Civelek ve Zeynep Gür’ün üstlendiği Kızılcık Şerbeti Serdar karakterini Yiğit Dikmen canlandıracaktır. Bizlerde Kızılcık Şerbeti Serdar karakterini ve Serdar karakterini canlandıran oyuncumuz Yiğit Dikmen’i yakından tanıtacağız.

Kızılcık Şerbeti Serdar Karakteri Kimdir?

Kızılcık Şerbeti Serdar rolü Yiğit DikmenShow TV’nin reyting rekortmeni Kızılcık Şerbeti, Serdar karakteri diziye yeni katılmıştır. Cuma günün en çok izlenen dizilerinden biri olan Kızılcık Şerbeti’ne yeni dahil olan Serdar karakteri, 24. bölümde karşımıza çıkacaktır. Serdar, Doğa’nın kız kardeşi Çimen’le partnerdir ve ikili dizinin ilerleyen bölümlerinde sevgili olacaktır.

Kızılcık Şerbeti Serdar Kimdir?

Çimen’in partneri Serdar karakterini oyuncumuz Yiğit Dikmen canlandıracaktır. Geniş izleyici kitlesine sahip olan Kızılcık Şerbeti’nin sevenleri Serdar karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuz Yiğit Dikmen’i de merak etti. Bizler de Kızılcık Şerbeti dizisine Çimen’in sevgilisi olarak katılan Serdar karakterini canlandıran oyuncumuz Yiğit Dikmen hakkında ki tüm bilgileri sayfamıza ekleyeceğiz. Kızılcık Şerbeti Serdar Çimen'in Sevgilisi (Yiğit Dikmen)

Yiğit Dikmen

17 Temmuz 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Yiğit Dikmen, 2014 yılında Survivor’a katılmıştır. Survivor da dördüncü olmuştur. Bu şekilde adını duyuran Yiğit Dikmen, ertesi yıl Şehrin Melekleri dizisiyle oyunculuğa adım atmıştır. Survivor 2017 ve 2018’de de yer alan Yiğit Dikmen bir sürede oyunculuk eğitimi almıştır. Türkiye’nin ilk Crossfit’cilerinden olan Yiğit Dikmen uzun yıllar amatör kümede futbol oynamıştır. Özellikle Seversin dizisiyle tanınan oyuncumuz en son 2022 yılında Üç Kız Kardeş dizisinde rol almıştır.

Yiğit Dikmen Yer Aldığı Diziler

Kızılcık Şerbeti (Serdar, 2023)
Üç Kız Kardeş (Özgür, 2022)
Seversin (Selçuk, 2022)
Sen Çal Kapımı (Emre Kafesçioğlu, 2020-2021)
Umuda Kelepçe Vurulmaz (Burak, 2016-2017)
Hayat Mucizelere Gebe (Engin Akarcalı, 2015-2016)
Şehrin Melekleri (Fırat Ünver, 2015)

Yiğit Dikmen Resmi İnstagram Hesabı

Sektörde yeni olan Yiğit Dikmen resmi Instagram hesabından sık sık paylaşım yapmaktadır. Instagram da 423 gönderisi ve yaklaşık olarak 100 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Yiğit Dikmen’in resmi instagram hesabı: @ygtdikmen

Yiğit Dikmen Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Özellikle Survivor yarışmasındaki performansıyla adını duyuran Yiğit Dikmen’in hayatında birinin olup olmadığı da merak ediliyor. Ancak Yiğit Dikmen sektörde yeni olduğu için daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Yani, Kızılcık Şerbeti dizisinin ekibine yeni dahil olan oyuncumuz Yiğit Dikmen’in bilinen bir sevgilisi yoktur.

Kızılcık Şerbeti Serdar – Yiğit Dikmen

Tarzıyla dikkatleri üzerine çeken isimler arasında yer alan Yiğit Dikmen, son trendleri yakından takip etmektedir. Yiğit Dikmen yakışıklılığıyla dikkatleri üzerine çeken isimlerdendir. Bizlerde yakışıklı oyuncumuz Yiğit Dikmen’in Show Tv’nin sevilen dizisi Kızılcık Şerbeti’nde giydiği tüm kıyafetlerini markaları ile birlikte sayfamıza ekleyeceğiz.

Kızılcık Şerbeti Serdar kimdir? Serdar karakterini canlandıran Yiğit Dikmen’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..