Kızılcık Şerbeti Ömer diziden ayrıldı mı çıktı mı geri dönecek mi?

10.10.2023
44

Kızılcık Şerbeti dizisinde Ömer diziden ayrıldı mı çıktı mı geri dönecek mi? merak edildi. Kıcılcım ile evlenen Ömer hem dobralığı hem açık sözlü olmasıyla sevilen bir karakter idi. Barış Kılıç’ın canlandırdığı Ömer rolü neden diziden ayrıldı çıktı detayları ile konumuzda sizlere açıkladık.

Kızılcık Şerbeti Ömer diziden ayrıldı mı çıktı mı?

Sevilen bir karakterin dizidne ayrılması genelde rızası dışında olur. Barış Kılıç da Kızılcık Şerbeti dizisinde hem açık sözlülüğü ile hemde beyefendi duruşuyla herkesin sevdiği bir isimdi. O kadar ki Kıvılcım bile sevmiş evlenmişti onunda. Ancak yeni sezonda sebebi açıklanmayan bir durumdan dolayı oyuncunun ileriki bölümlerde diziye veda edeceğini öğrendik. Peki sebebi ne olabilir? Kızılcık Şerbeti Ömer diziden ayrıldı mı gerçekten?Kızılcık Şerbeti Ömer diziden ayrıldı mı çıktı mı

Evet Ömer karakterine hayat veren Barış Kılıç ileriki bölümlerde kızılcık şerbeti dizisine veda edecek. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz bölümlerde Ömer ciddi bir trafik kazası geçirmiş ve tedavi sonrasında sağlığına kavuşmuştu. Ancak sonraki bölümlerde Ömer’in eli son bölümlerde titremeye devam edince birçok izleyici diziden Ömer karakteri çıkacak mı diye sormaya başlamıştı. Ancak gelen son bilgilere göre Ömer karakteri kızılcık şerbeti dizisine veda etme sebebi başka bir diziden başrol teklifi gelmesi. Bu konuda önümüzdeki günlerde resmi bir açıklama gelirse sayfamızın alt kısmında duyuracağız.

Kızılcık Şerbeti Dizisi Ömer geri dönecek mi?

Kızılcık Şerbeti dizisi Ömer neden ayrıldı sebbei nedirShow Tv de cuma akşamı yayınlanan Kızılcık Şerbeti Ömer diziden ayrıldı mı sorusuna evet ayrıldı farklı bir dizide rol alacak şeklinde yukarıda açıklamamızı yaptık. Ancak son dönemde birçok dizi oyuncusunun daha sonra geri diziye döndüğüne şahit oluyoruz. Mesela yalıçapkını dizisinde rol alan ve Pelin karakteriyle oldukça dikkat çekici bir rol üstlenen buçe Buse Kahraman sezon başında diziden ayrılmış olsa da 2 hafta sonra diziye bebeği ile birlikte geri dönecek. Yani demek istediğimiz Ömer karakteri kızılcık şerbetinden ayrılsa bile sonraki haftalarda belki de daha güçlü bir karakter olarak geri dönebilir.

Elbette kıvılcım ile evli olması durumu zora soksa da kim bilir belki de kıvılcım hamile kalır ve Ömer karakteri baba olarak diziye geri döner. Sonuçta dizide olmadık şeyler bile oluyor böyle bir sahnede neden yazılmasın. Sizce kızılcık şerbeti dizisinden Ömer’in ayrılması doğru bir hamle olur mu geri dönmesini ister misiniz yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazmanızı bekliyoruz.

YORUMLAR

  1. Ayarcı dedi ki:

    Her sene all Star vallahi baydı

  2. Anonim dedi ki:

    Ömer diziden ayrılmasın lutfen