Kızılcık Şerbeti Nursema Öldü mü Diziden Çıktı mı?

10.03.2023
1.130

Kızılcık Şerbeti Nursema Öldü mü Diziden Çıktı mı? Cuma günlerinin sevilen dizisi Kızılcık Şerbeti’nde seyirciyi şok eden bir olay yaşandı. İstemediği kişi ile evlendirilen Nursema nikahın yapıldığı gece camdan atladı ve yere düştü. Nursema öldü mü? Diziden çıkacak mı?

Son Dakika: Nursema camdan düştükten sonra İbrahim’in ailesi onu hastaneye kaldırır. Nursema’nın bu durumu kendi ailesine söylenmez. Gizli tutulur. Nursema’nın annesi aradığında da balayına gittiler deyip yalan söylerler. Umut’ta Nursema’dan haber alamaz.

Kızılcık Şerbeti Dizisi Nursema Öldü mü Diziden Çıktı mı?

Kızılcık Şerbeti Nursema Öldü mü Diziden Çıktı mı_1

Nursema’nın imam nikahının sonlandırılması için yapılanları öğrenen Abdullah, Alev’le yüzleştikten sonra Nursema ve İbrahim’in resmi nikah işlemlerini hızlandırmak için harekete geçecektir. Nursema ve İbrahim alelacele nikah masasını oturur. Nursema nikah boyunca üzgündür. Annesi hariç herkes onun mutsuzluğunun farkında. Kimse bir şey yapmaz.

Kızılcık Şerbeti dizisinde Nursema Umut’u seviyordu. Ancak ailesi onu istemediği kişi ile zorla evlendirdi. Annesi tüm gerçekleri bilmesine rağmen kızının evlenmesine bir şey demedi. Nursema istemeye istemeye sırf babası istiyor diye başkası ile evlendi. Nursema İbrahim ile odada yalnız kalınca İbrahim ona kötü yüzünü gösterdi. Ona zorla sahip olmak istedi.

Nursema bu duruma daha fazla dayanamadı. Önce onu itip düşürdü. Ancak İbrahim ısrarcıydı. Nursema cama çıktı ve İbrahim’in yanına yaklaşması sonrasında camdan düştü. İkinci kattan yere düşen Nursema öldü mü? Nursema’nın camdan düştüğü görüntü seyirciyi çok üzdü.

Kızılcık Şerbeti Nursema Ceren Yalazoğlu Diziden Çıktı mı?

Kızılcık Şerbeti Nursema Ölecek mi Diziden Çıkacak mıKızılcık Şerbeti dizisinde Nursema rolünü canlandıran oyuncu Ceren Yalazoğlu bu dizi ile parladı. Oyuncu daha önce başka dizilerde de rol aldı. Ancak Kızılcık Şerbeti dizisindeki Nursema rolü seyircinin kalbinde yer etti. Kızılcık Şerbeti dizisinin böyle bir önemli oyuncusu diziden çıkmayacak. Dizi oyuncuyu kaybedemez. Ancak Nursema’nın bu durumu onun bu evlilikten kurtulmasını sağlayabilir.

Nursema’nın camdan düştüğünü duyan Umut hemen onun yanına hastaneye koşar. Umut Nursema’ya sahip çıkar. Ancak Nursema’nın ailesi yine de bu evliliği sürdürmesine razı olacak mı göreceğiz. Nursema ‘nın bu durumu hakkında yorumlarınızı yazınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..