Kızılcık Şerbeti Kayhan Kimdir? Kıvılcım’ın Eski Eşi (Soydan Soydaş)

04.11.2022
4.224

Kızılcık Şerbeti Kayhan kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğunda Ketche’nin oturduğu Kızılcık Şerbeti dizisi Show Tv’de yayınlanmaktadır. İzleyiciler Gold Film imzalı Kızılcık Şerbeti dizisi Kayhan karakterini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Show Tv Kızılcık Şerbeti Kayhan karakterini Soydan Soydaş canlandıracaktır. Kızılcık Şerbeti Kıvılcım’ın eski eşi Kayhan kimdir? Kayhan karakterini canlandıran oyuncumuz Soydan Soydaş’ı yakından tanıtacağız.

Kızılcık Şerbeti Dizisi Kayhan Karakteri Kimdir?

Kızılcık Şerbeti Kıvılcım'ın Eski Eşi Kayhan rolüKayhan karakteri, her Cuma Show Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Kızılcık Şerbetine yeni katılmıştır. 3. bölümde diziye dahil olan Kayhan, Evrim Alasya’nın hayat verdiği Kıvılcım’ın eski kocasıdır. Kayhan karakterine ise oyuncumuz Soydan Soydaş hayat verecektir. Kızılcık Şerbeti Kayhan Doğa ve Çimen’in babasıdır. 

Kızılcık Şerbeti Dizisi Kayhan Kimdir?

Diziye Kıvılcım’ın eski kocası olarak katılan Soydan Soydaş, Kayhan karakterini canlandıracaktır. Dizinin sevenleri oyuncumuz Soydan Soydaş’ı da merak etti. Bizlerde bu nedenle oyuncumuzu araştırdık. Soydan Soydaş kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Özellikle hangi proje ile tanınmıştır? Resmi İnstagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Kızılcık Şerbeti Kayhan Kimdir Kıvılcım'ın Eski Eşi

Soydan Soydaş Kimdir?

18 Haziran 1974 yılında Ankara’da dünyaya gelen Soydan Soydaş, Konya Selçuk Üniversitesi’nde tiyatro eğitimi almıştır. Kamera karşısına ilk defa 1993 yılında Ferhunde Hanımlar dizisiyle geçmiştir. Soydan Soydaş aslen de Ankaralıdır. Nimet Atasoy menajerlik şirketine bağlı olarak çalışan oyuncumuz özellikle Gümüş dizisiyle tanınmıştır. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Soydan Soydaş, kamera karşısına en son 2021 yılında Feedo karakterine hayat verdiği Yasak Elma dizisiyle geçmiştir.

Soydan Soydaş Yer Aldığı Diziler

Kızılcık Şerbeti – 2022
Çember -2021
İkizler Memocan -2019
Arka Sokaklar -2016
Küçük Ağa -2014
Güllerin Savaşı-2014
Küçük Kıyamet-2013
Eksik Sayfalar -2013
Mükemmel Çift – 2010
Kızım Nerede – 2010
Çıngıraklı Top -2009
Aman Annem Görmesin – 2008
Senin Uğruna -2007
Gümüş -2005
Beşinci Boyut -2005
Ferhunde Hanımlar-1993

Soydan Soydaş Resmi İnstagram Hesabı

Yasak Elma Feedo Kimdir Arap İşadamı (Soydan Soydaş)Oyuncumuz sosyal medyayı oldukça aktif kullanmaktadır. Resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunan oyuncumuzun Instagram da 1756 gönderisi ve yaklaşık 18 bin takipçisi vardır. Soydan Soydaş’ın resmi İnstagram hesabı: @soydansoydas

Soydan Soydaş Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuzun sevenleri Soydan Soydaş’ın hayatında birinin olup olmadığını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Soydan Soydaş evli değildir. Ancak Soydan Soydaş’ın basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı da oyuncumuz Soydan Soydaş’ın hayatında bilinen biri yoktur.

Kızılcık Şerbeti Kayhan kimdir? Soydan Soydaş’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.