Kızılcık Şerbeti Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Bitecek Final Yapacak?

13.11.2022
3.638

Kızılcık Şerbeti kaç bölüm sürecek? Kızılcık Şerbeti ne zaman bitecek, final yapacak? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Dizinin başrolünde Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör ve Müjde Uzman yer almaktadır. İzleyiciler, Kızılcık Şerbeti dizisinin kaç bölüm süreceğini ve ne zaman biteceğini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Kızılcık Şerbeti kaç bölüm sürecek? Kızılcık Şerbeti ne zaman bitecek, final yapacak? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Kızılcık Şerbeti Kaç Bölüm Sürecek?

Dizi her cuma Show Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Kızılcık Şerbeti dizisi totalde aldığı reytinglerle reyting sıralamasında 3. sıraya yerleşmiştir. Cuma gününün en çok izlenen 3. dizisi olan Kızılcık Şerbeti’nin sevenleri dizinin kaç bölüm süreceğini de merak etti. Bizlerde bu sebeple araştırdık. Ancak dizinin kaç bölüm süreceği hakkında net bir bilgi yoktur. Bizler güzel bir başlangıç Kızılcık Şerbeti dizisinin ortalama 50 bölüm süreceği tahmin ediyoruz.Kızılcık Şerbeti ne zaman bitecek final yapacak

Kızılcık Şerbeti Ne Zaman Bitecek?

Oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çeken Kızılcık Şerbeti dizisinin yapımcılığını Gold Film üstlenmiştir. Oldukça başarılı isimlerin yer aldığı Kızılcık Şerbeti, aldığı 3.75 oranında ki reytingle cuma gününün en çok izlenen 3. dizisi olmuştur. Dizi şu an güzel bir başarıyla devam etmektedir. Bundan dolayı da dizinin yapımcıları henüz final konuşmamıştır. Kısacası, Kızılcık Şerbeti reytinglerinde düşüşe geçerse eğer önümüzdeki günlerde bitecektir.

Kızılcık Şerbeti Ne Zaman Final Yapacak?

Yönetmen koltuğunda Ketche’nin oturduğu Kızılcık Şerbeti dizisi Show Tv’de yayınlanmaktadır. Dizi sosyal medyada da büyük ilgi görmüştür. Kızılcık Şerbeti izleyicileri dizinin ne zaman final yapacağını da merak etti. Bizlerde bu sebeple araştırdık. Ancak dizinin yapımcıları henüz final konuşmamıştır. Bundan dolayı dizinin ne zaman final yapacağı da belli değildir. Kızılcık Şerbeti aldığı reytinglerde düşüş yaşarsa ve izleyicisini kaybederse eğer erken final yapacaktır.Kızılcık Şerbeti Kaç Bölüm Sürecek

Kızılcık Şerbeti 2. Sezonda Olacak Mı?

Senaryosunu Melis Civelek ile Melis Gür’ün kaleme aldığı Kızılcık Şerbeti dizisi kısa sürede kendini izleyiciye sevdirmiştir. Özellikle başrol oyuncularının arasında ki uyumdan dolayı dikkat çeken dizi, Show Tv’de yayınlanmaktadır. Cuma günü ekranlara gelen Kızılcık Şerbeti dizisi reytinglerinde düşüşe geçmezse eğer bu sezon final yapmayacaktır. Yani, Kızılcık Şerbeti dizisinin 2. sezon olup olmayacağı reytinglerine bağlıdır. Bizler dizinin 2. sezonda da devam edeceğini düşünüyoruz.

Kızılcık Şerbeti kaç bölüm sürecek? Kızılcık Şerbeti ne zaman bitecek, final yapacak? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Anonim dedi ki:

  cok sevdim devamini bekliyorum

 2. Aylar dedi ki:

  Cok sevdim

 3. Okan dedi ki:

  Bu dizinin gerçekten final etmemesi gerekir çok güzl bir dizi hayarınım

 4. T. dedi ki:

  Her bolumde sacimi yolacak sekilde sinir ediyor. Cunku hayatin gercek yuzu insana bu kadar agir gelir.