Kızılcık Şerbeti Gonca rolü Özlem Leman Davran

07.11.2023
440

Kızılcık şerbeti dizisine yeni gelen Gonca karakteri kimdir hangi oyuncu canlandırıyor merak edildi. Cuma akşamları Show TV ekranlarında yayınlanan kızılcık şerbeti dizisine yeni bir oyuncu dahil oldu. Her geçen gün kadrosu genişleyen kızılcık şerbeti dizisine Gold film hazırlıyor. Her hafta reyting oranlarını artmaya devam eden ve izleyiciyi ekrana kilitleyen kızılcık şerbeti heyecanlı senaryosu ile dikkatleri çekiyor. Son olarak dizinin kadrosuna Gonca karakteri dahil oldu.

Kızılcık Şerbeti Gonca kimdir?

Kızılcık Şerbeti dizisi Gonca kimdir10 Kasım 2023 cuma akşamı yayınlanacak olan 39. bölümde ve 17 Kasım günü yayınlanacak 40. bölümde dizide Gonca karakteri yer alacak. Kızılcık şerbeti dizisinde Gonca rolüne hayat verecek oyuncu Özlem Leman Davran olacak. Daha önce çok fazla dizide yer almayan oyuncumuz Gonca karakteri ile Ömer’in arkadaşı olarak diziye katılacak. Elbette Ömer’in arkadaşı olması Kıvılcım ile Ömer arasındaki biten ilişkinin iyice gerileceği anlamına geliyor. Ancak Gonca dizide uzun süre kalmayacak, 2 veya 3 bölüm olan sahneleri kısa süre de bitecek.

Özlem Leman Davran kimdir?

Özlem Leman Davran kızılcık şerbeti dizisine Gonca karakteri olarak dahil olacak. Doğa ve Fatih çiftinin ilişkisi zorlu bir dönemden geçerken aksiyonlu sahneler ve tansiyonlu bölüm yeni bir boyut kazanacak. Diziye katılan Gonca karakteri Fatih’in eşinin boşanma avukatıyla görüşmesini öğrenmesi sonrasında işler iyice sarpa saracak. Kıvılcım’dan ayrılan Ömer Gonca ile yemeğe çıkacak. Gonca’nın Ömer ile yakınlaşması bakalım Kıvılcım da nasıl bir etki bırakacak. Diğer yandan Alev ve Rüzgar’ın nişanı evdeki atmosferi daha da heyecanlı hale getirecek.Kızılcık Şerbeti Gonca

Kızılcık şerbeti dizisinde Gonca karakterini hayat veren Özlem Leman Davran 1990 yılında doğmuş İstanbul’da büyümüş ve ilk olarak kırmızı isimli sinema filminde oyunculuğa başlamıştır. Seksenler dizisinde canlandırdığı Dilara karakteri ile tanınan Özlem Leman Davran Star TV’de yayınlanan kardeş çocukları dizisinde Seçil rolüyle dikkatleri çekmiştir. Son olarak sonbahar isimli kısa filmin oyuncu kadrosunda yer alan Özlem Leman Davran kızılcık şerbeti dizisinde Gonca rolü ile dikkatleri yeniden üstüne çekecek.

Sizce Gonca karakterinin kızılcık şerbetine dahil olması ve Ömer ile yakınlaşması Kıvılcım’ı nasıl etkileyecek, dizide gerekli bir oyuncu olduğunu düşünüyor musunuz yorumlarınızı bekliyoruz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..