Kızılcık Şerbeti Giray Şifacıgil Kimdir? Doğa için geldi (Kaan Taşaner)

19.02.2024
373

Kızılcık Şerbeti Giray Şifacıgil kimdir? Doğa’nın partnerini yakından tanıtacağız. Show Tv’nin reyting rekortmeni dizisi Kızılcık Şerbeti, Gold Film imzalıdır. Cuma gününün en çok izlenen dizilerinden olan Kızılcık Şerbeti Giray Şifacıgil rolünü oyuncumuz Kaan Taşaner canlandıracaktır. Bizlerde Giray Şifacıgil rolünü ve bu rolü canlandıran Kaan Taşaner’i yakından tanıyacağız. Kızılcık Şerbeti Dizisi Tesettür Kıyafetleri ve Kombinleri 2024:

Kızılcık Şerbeti Giray Şifacıgil Rolü Kimdir?

Kızılcık Şerbeti Giray Şifacıgil KimdirSenaryosunu Zeynep Gür ve Melis Civelek’in kaleme aldığı Kızılcık Şerbeti dizisi Giray Şifacıgil rolü 2. Sezonda kadroya dahil olmuştur. 57. Bölümde seyirci karşısına çıkacak olan Giray Şifacıgil rolü, Nilay ile bağlantılı bir karakterdir. Nilay gerçek ailesini ararken Giray rolü hikayeye katılacaktır. Türkiye’nin en büyük ilaç firmalarından olan Şifacıgil Holding’in veliahtı Giray ilerleyen bölümlerde ise Doğa’yla yakınlaşacaktır.

Kızılcık Şerbeti Giray Şifacıgil Rolünü Kim Canlandırıyor?

Doğa’ya partner olarak olan gelen Giray Şifacıgil rolüne Kaan Taşaner hayat verecektir. Geniş izleyici kitlesine sahip olan Kızılcık Şerbeti’nin sevenleri oyuncumuz Kaan Taşaner hakkındaki bilgileri de merak etmiştir. Bizler de bu içeriğimizde Kızılcık Şerbeti dizisinin izleyicileri için 57. Bölümde karşımıza çıkacak olan Kaan Taşaner’i yakından tanıtacağız.Kızılcık Şerbeti Giray ile Doğa sevgili mi olacak

Kaan Taşaner

23 Nisan 1979 yılında Antalya’da dünyaya gelen Kaan Taşaner, Konya Selçuk Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Anasanat Dalı mezunu olmuştur. Kaan Taşaner, oyunculuğa Karanlıkta İlk Işık Kubilay adlı tiyatro oyunuyla adım atmıştır. Kamera karşısına ilk defa 2004’te Büyük Buluşma dizisiyle geçen oyuncumuz özellikle Diriliş Ertuğrul dizisiyle tanınmıştır. En son 2023 yılında Başım Belada dizisinde rol alan oyuncumuz Kızılcık Şerbeti’nin önemli rollerinden olan Giray Şifacıgil’i canlandıracaktır.

Kaan Taşaner Dizileri ve Filmleri

Kızılcık Şerbeti (Giray Şifacıgil, TV Dizisi 2023)
Başım Belada (Çağdaş Varlı, TV Dizisi 2023)
Gecenin Ucunda (Mert, TV Dizisi 2022-2023)
Kanunsuz Topraklar (Avukat Yavuz, TV Dizisi 2021)
Uyanış: Büyük Selcuklu (Marcus / Mitras, TV Dizisi 2020-2021)
Doğduğun Ev Kaderindir (TV Dizisi 2020)
Şahin Tepesi (Erkan Sarpkaya, TV Dizisi 2018)
Mehmetçik Kut’ül Amare (Süleyman, TV Dizisi 2018)
Kaçın Kurası (Can, TV Dizisi 2016)
Diriliş: Ertuğrul (Gündoğdu, TV Dizisi 2014-2019)
Kayıp (Kemal Özdemir, TV Dizisi 2013)
Kuzey Güney (Şeref Komiser, TV Dizisi 2012)
Fatmagül’ün Suçu Ne? (Erdoğan Yaşaran, TV Dizisi 2010-2011)
Kendi Okulumuza Doğru (Ozan Öğretmen, TV Dizisi 2008)
Hakkını Helal Et (Tayfun, TV Dizisi 2007)
Beşinci Boyut (Galip, TV Dizisi 2005)
Büyük Buluşma (TV Dizisi 2004)

Kaan Taşaner İnstagram Kullanıcı Adı

Bugüne kadar bir çok başarılı projede karşımıza çıkan oyuncumuz Kaan Taşaner’in Instagram hesabı da merak edilmiştir. Instagram’da 17 gönderisi ve 136.000 takipçisi bulunan Kaan Taşaner’in Instagram kullanıcı adı: @kaantasaner’dir.

Kaan Taşaner Evli Mi, Kiminle Sevgili?

Bekar olduğu bilinen oyuncumuz Kaan Taşaner’in sevgilisi de merak edilmektedir. En çok izlenen dizilerin başında gelen Kızılcık Şerbeti ile anlaşma sağlayan oyuncumuz Kaan Taşaner, uzun yıllardır kendi gibi oyuncu olan ve aynı zamanda da modellik yapan Seray Dura ile birliktedir.

Kaan Taşaner Kıyafetleri Marka ve Fiyatları

Yakışıklılığıyla da beğeni toplayan oyuncumuz Kaan Taşaner, tarzıyla da dikkat çekmektedir. Yakışıklı oyuncumuzun sevenleri onun giydiği kıyafetleri de merak edip araştırıyor. Bizler de okuyucularımız için Kaan Taşaner’in kıyafetleri ile kombinlerini marka ve fiyat belirterek sayfamızdan paylaşıyor olacağız.

Kızılcık Şerbeti Giray Şifacıgil kimdir? Giray Şifacıgil rolünü canlandıran Kaan Taşaner’i yakından tanıttık. Sizlerde konumuz hakkında merak ettiklerinizi ve düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..