Kızılcık Şerbeti Ertuğrul ve Mihri Neden Ayrıldı Çıktı?

13.02.2024
166

Kızılcık Şerbeti dizisi yeni bölümünde dizinin iki önemli oyuncusu diziden çıkıyor. Show TV nin en sevilen dizisi Kızılcık Şerbeti’nde Ertuğrul ve Mihri rolünü canlandıran oyuncular diziden ayrılıyor. Neden diziden çıktılar, yeni oyuncular katılacak mı?

Kızılcık Şerbeti Ertuğrul ve Mihri Neden Ayrıldı Çıktı?

Show TV ekranlarında her cuma akşamı yayınlanan ve reytinglere ilk sıradan giren Kızılcık Şerbeti dizisi kadrosunda önemli iki ayrılık yaşanıyor. Başrollerini Barış Kılıç, Evrim Alasya, Sıla Türkoğlu, Müjde Uzman. Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör ve Ahmet Mümtaz Taylan canlandırıyor.  kızılcık şerbeti dizisinden kim ayrıldı çıktı

Dizide Ertuğrul rolünü canlandıran Kayra Şenocak ve Mihri rolünü canlandıran Gizem Yanık diziden ayrıldı. Kızılcık Şerbeti dizisi 55. bölümünde Ertuğrul ve Mihri karakterlerinin rolleri son buluyor. Mihri ve Ertuğrul  karakteri Kızılcık Şerbeti yeni sezonunda itibaren dizide rol almıştı. Kıvılcım ile olan ilişkisi yüzünden uzun süre dizide kalan Ertuğrul ilişkisi sonlanınca diziden ayrılıyor.

Mihri de bildiğiniz gibi Ömer’in oğlu Metehan’ı seviyordu. Ancak Metehan ona her fırsatta ikisinin olamayacağını söyledi. Bu yüzden Mihri’nin de Metehan’a karşı olan umutları söndü. Artık Mihri’nin de Ertuğrul’un da dizide rolleri kalmadı. Bu yüzden de Kızılcık Şerbeti dizisinden ayrıldılar.

Kayra Şenocak rolündeki Ertuğrul ve Mihri rolündeki Gizem Yanık’ın Kızılcık Şerbeti dizisinden ayrılması sizce reytingleri etkiler mi? Yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağı yazabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
1991 Kırıkkale doğumluyum. Kırıkkale Üniversitesi Sınıf Öğretmeni mezunuyum. www.dizioyuncu.com sitesinde yıllardır yazarlık yapıyorum. Güncel dizi film haberlerini dizioyuncu.com sitemizde ziyaretçilerimize sunuyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..