Kızılcık Şerbeti Avukat Can Çıktı mı Ayrıldı mı Neden Yok?

14.03.2023
674

Kızılcık Şerbeti dizisi yayınlandığı her bölümde izleyicisinin kalbini kazanmaya devam ediyor. Dizinin her bölümü sosyal medyada gündem olurken oyuncuları da çok beğeniliyor. Kızılcık Şerbeti dizisinde Avukat Can rolünü canlandıran oyuncu Oral Özer sürpriz bir şekilde diziden ayrıldı. Oyuncunun diziden ayrılma sebebi nedir? Kızılcık Şerbeti dizisine geri dönecek mi? Bu soruları sizler için yanıtlamak istedik. oral ozer kizilcik serbetinden ayrildi

Kızılcık Şerbeti Avukat Can Çıktı mı Ayrıldı mı?

Senaryosunu Melis Civelek ve Zeynep Gür’ün kaleme alırken Kızılcık Şerbeti dizisi yönetmen koltuğunda Ketche oturuyor. Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği Kızılcık Şerbeti dizisi başrollerinde Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör ve Müjde Uzman yer alıyor.

Show TV ekranlarının reyting birincisi olan dizisi Kızılcık Şerbeti’nde ayrılan oyuncu hakkında detaylı bilgileri paylaşalım. Dizinin kadrosunda önemli bir yeri olan Avukat Can’ın diziden ayrılığı seyirciyi şaşırttı. Kızılcık Şerbeti dizisinde Avukat Can rolü ile izlediğimiz oyuncu Oral Özer ayrıldı. Oyuncu sosyal medya hesabından tüm dizi ekibine ve izleyicilerine veda etti. O resmide paylaşalım sizlerle.

Oral Özer Kızılcık Şerbeti Dizisinden Neden Ayrıldı, Geri Dönecek Mi?

Kızılcık Şerbeti dizisinde Oral Özer dizinin ilk bölümünden itibaren rol alıyordu. Dizi de Avukat olarak izlediğimiz oyuncu Oral Özer 1983 Hatay doğumludur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitim almıştır. Kara Sevda, Kurt Seyit ve Şura, Gamsız Hayat, Sevda Kuşun Kanadında, Bir Mucize Olsun dizi filmlerinde rol aldı.kizilcik serbeti can ciktimi

Rol aldığı her dizi filmde adından söz ettiren başarılı oyuncu Oral Özer’in diziden ani çıkışı herkesi üzse de senaryo gereği rolü bitmişti. Kızılcık Şerbeti dizisi senaryosunda görevi biten Avukat Can karakterinin diziden ayrılma sebebi budur. Her hangi bir sorun olmamakla birlikte sadece senaryoya özgü bir ayrılıktır.

Oral Özer’e yeni dizi film projelerinde başarılar diliyoruz. Kızılcık Şerbeti dizisinin reytinglerinin oyuncu Oral Özer’in ayrılmasının ardından değişeceğini düşünüyor musunuz? Avukat Can rolüyle izlediğiniz Oral Özer’in oyunculuğunu beğeniyor musunuz? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..