Kızıl Goncalar Nahide Kimdir? Cemre Melis Çınar

15.12.2023
671

Kızıl Goncalar Nahide kimdir? Sizler için yakından tanıtacağız. Başrolünde Özcan Deniz ve Özgü Namal’ın yer aldığı Kızıl Goncalar dizisi Gold Film imzalıdır. Çekimleri İstanbul’da devam eden Kızıl Goncalar dizisi Nahide karakterini oyuncumuz Cemre Melis Çınar canlandıracaktır. Bizlerde, Kızıl Goncalar Nahide karakterini ve Nahide’yi canlandıran oyuncumuz Cemre Melis Çınar’ı yakından tanıtacağız. Tüm oyuncu kadrosu burada >> Kızıl Goncalar Dizi Kadrosu

Kızıl Goncalar Nahide Karakteri Kimdir?

Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Kızıl Goncalar dizisi Nahide karakteri, ana karakterler arasındadır. Diziye renk verecek önemli bir karakter olan Nahide hakkında başka bir bilgi yoktur. Bizler Nahide karakteri hakkında daha detaylı bilgilere ulaşınca sayfamıza ekleyeceğiz.Kızıl Goncalar Nahide Kimdir Cemre Melis Çınar

Kızıl Goncalar Nahide Kimdir?

Nahide karakterine başarılı oyuncumuz Cemre Melis Çınar hayat verecektir. Bu haberimizde oyuncumuz Cemre Melis Çınar’ı yakından tanıtacağız. Cemre Melis Çınar kimdir? Daha önce hangi projelerde rol almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi dizi ile geçmiştir? Özellikle hangi projeyle tanınmıştır? Gibi soruları sizler için cevaplayacağız.

Cemre Melis Çınar

13 Mayıs 1991 yılında Ankara’da dünyaya gelen Cemre Melis Çınar, Toros Koleji’nden mezun olmuştur. Daha sonra ise Marmara Üniversitesi Televizyon Bölümünde eğitim almıştır. Kamera karşısına ilk defa 2013 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisiyle geçen oyuncumuz aynı zamanda metin yazarlığı ve yönetmen yardımcılığı da yapmaktadır. Özellikle Yaralı Kuşlar dizisinde ki performansıyla tanınan oyuncumuz Mask-kara Tiyatrosu’nda çalışmalarına devam etmektedir.

Cemre Melis Çınar Rol Aldığı Diziler ve Filmler

Kızıl Goncalar (Nahide, TV Dizisi 2023)
Kaderimin Oyunu (Meral, TV Dizisi 2021-2022)
Gönül Dağı (Fadime, TV Dizisi 2021)
Kefaret (Berna, TV Dizisi 2021)
Kırmızı Oda (Süreyya, TV Dizisi 2021)
Yaralı Kuşlar (Melis, TV Dizisi 2019)
Bir Umut Yeter (TV Dizisi 2018)
İçimdeki Hazine (Sema, Sinema Filmi 2018)
Cenaze İşleri (Serpil, Sinema Filmi 2017)
Kaçak Gelinler (TV Dizisi 2014)
Elif  (Arzu, TV Dizisi 2014)
Arka Sokaklar (Aslı, TV Dizisi 2014)
Muhteşem Yüzyıl (Cariye, TV Dizisi 2013)

Cemre Melis Çınar İnstagram Kullanıcı Adı

Başarılı oyuncumuz Cemre Melis Çınar resmi instagram hesabından sık sık paylaşım yapmaktadır. Dolayısıyla oyuncumuzun kullanıcı adı da merak edilmiştir. İnstagram da 214 gönderisi ve 309 bin takipçisi bulunan Cemre Melis Çınar’ın instagram kullanıcı adı: @cinarmelis’tir.

Cemre Melis Çınar Evli Mi, Kiminle Sevgili?

Kızıl Goncalar dizisiyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan oyuncumuz Cemre Melis Çınar’ın özel yaşamı da merak edilen konular arasındadır. Fakat oyuncumuz özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmamaktadır. Dolayısıyla da özel hayatını gözlerden uzak yaşamaktadır. Kısacası oyuncumuz Cemre Melis Çınar’ın bilinen sevgilisi yoktur.

Cemre Melis Çınar Kıyafetleri ve Kombinleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle dikkat çeken oyuncumuz Cemre Melis Çınar, modayı yakından takip etmektedir. Bu sebeple oyuncumuzun kıyafetleri de merak edilmektedir. Bizler ilerleyen günlerde kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyi yakıştığı biri olan Cemre Melis Çınar’ın kıyafet kombinlerini markaları ile beraber sayfamızdan paylaşacağız.

Kızıl Goncalar Nahide kimdir? Nahide karakterini canlandıran oyuncumuz Cemre Melis Çınar’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğin şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Irem dedi ki:

    Kızıl goncalar final yapacak diyorlar lütfen bitmesin

  2. Habibe dedi ki:

    Kızıl goncalar kesinlikle bu yıl başlayan en güzel dizilerden. Nahide de çok tatlı bir kız beğenerek izliyoruz