Kızıl Goncalar Feyza Kimdir? Hasna’nın kızı (Zehra Kelleci)

16.10.2023
253

Kızıl Goncalar Feyza kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Başrolünde Özcan Deniz ve Özgü Namal’ın yer aldığı Kızıl Goncalar dizisinin yapımcılığını Gold Film üstlenmiştir. Yönetmen koltuğunda Ömür Atalay’ın oturduğu Kızıl Goncalar dizisi Feyza karakterine oyuncumuz Zehra Kelleci hayat verecektir. Bizlerde Kızıl Goncalar Feyza karakterini ve Feyza’yı canlandıran oyuncumuz Zehra Kelleci’yi yakından tanıtacağız.

Kızıl Goncalar Feyza Karakteri Kimdir?

Fox Tv’de yayınlanacak olan Kızıl Goncalar dizisi Feyza karakteri, önemli karakterlerin başında gelmektedir. Feyza karakteri, başarılı oyuncumuz Selen Öztürk’ün canlandırdığı Hasna karakterinin ve Erkan Avcı’nın canlandırdığı Hüdayi’nin kızıdır.Kızıl Goncalar Feyza Kimdir (Zehra Kelleci)

Kızıl Goncalar Feyza Karakterini Kim Canlandırıyor?

Hüdayi ve Hasna’nın kızı Feyza karakterine başarılı oyuncumuz Zehra Kelleci hayat verecektir. Bizlerde Zehra Kelleci kimdir? Daha önce hangi projelerde rol almıştır? Sosyal medya hesapları nedir? Kamera karşısına ilk defa ne zaman geçmiştir? Evli mi, kiminle sevgili? Gibi sorulara en iyi şekilde cevap vermeye çalışacağız.

Zehra Kelleci Kimdir?

2000 yılında İzmir’de dünyaya gelen Zehra Kelleci, İzmir Amerikan Koleji’nden mezun olmuştur. Daha sonra ise Koç Üniversitesinde okumak için İstanbul’a taşınmıştır. Rezzan Çankır Menajerlik Ajansında oyunculuk eğitimi alan Zehra Kelleci, aynı zamanda Haldun Dormen Sahne Tozu Tiyatrosu, Bahçe Galata’da, Yasemin Tüzün’den ve Çetin Sarıkartal’dan da eğitimler almıştır. 2022 yılından itibaren ise Eczacıbaşı Yapı Ürünlerinde satış elemanı olarak görev almıştır. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Zehra Kelleci, ilk defa Yüz Yıllık Mucize dizisinde rol almıştır.

Zehra Kelleci Rol Aldığı Dizi ve Filmler

2023 Yüz Yıllık Mucize – Seray – Tv Dizisi
2023 Kızıl Goncalar – Feyza – Tv DizisiZehra Kelleci Kızıl Goncalar dizisinde Feyza Hasna'nın kızı rolünde

Zehra Kelleci Resmi İnstagram Hesabı

Sektörün yeni yüzlerinden olan güzel oyuncumuz resmi Instagram hesabından sık sık paylaşımda bulunmaktadır. Dolayısıyla oyuncumuzun Instagram kullanıcı adı da merak edilmiştir. Instagram’da 44 gönderiz ve yaklaşık olarak 15 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Zehra Kelleci’nin resmi Instagram hesabı: @zehrakelleci

Zehra Kelleci Evli Mi, Sevgilisi Kim?

24 yaşından içinde olan genç oyuncumuz un sevgilisi de merak edilmiştir. Ancak Zehra Kelleci sektörde yenidir. Bundan dolayı da basına yansıyan sevgilisi olmamıştır. Henüz bekar olan güzel oyuncumuz Zehra Kelleci’nin hayatında bilinen biri yoktur.

Zehra Kelleci Kıyafetleri ve Kombinleri (Kızıl Goncalar Feyza)

Güzelliğiyle yapımcıların ve izleyicilerin dikkatini çekmeyi başaran Zehra Kelleci, trendleri yakından takip etmektedir. Modaya uygun giyinen oyuncumuzun kıyafetleri de merak ediliyor. Bizler de güzel oyuncumuz Zehra Kelleci’nin Kızıl Goncalar dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini, kombinlerinin fotoğraflarını, marka ve fiyat bilgilerini sayfamızdan paylaşacağız.

Kızıl Goncalar Feyza kimdir? Feyza karakterini canlandıran oyuncumuz Zehra Kelleci’yi yakından tanıttık. Sizlerde Zehra Kelleci ve Kızıl Goncalar’da ki rolü Feyza hakkında merak ettiklerinizi, konumuz hakkındaki tüm düşüncelerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..