Kıvanç Tatlıtuğ (2020-2021) Yeni Sezon Hangi Dizide Kimle Oynayacak?

Kıvanç Tatlıtuğ ekranın en başarılı oyuncularından biri kuşkusuz. Aynı zamanda rol becerisi ile dizilerin aranan baş rol oyuncularından birisi. Son olarak Çarpışma dizisinde izlediğimiz Kıvanç Tatlıtuğ bu dizinin final yapması ile birlikte 2020-2021 yeni sezonunda hangi dizide kiminle birlikte rol alacak oldukça merak edilmeye başlandı. Bizde burada oyuncu hakkında detaylı bilgiler verelim istedik.

Son Dakika Gelişmesi. 2020-2021 sezonu için Kıvanç Tatlıtuğ yeni bir projede anlaştı. Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’dan yeni dizi müjdesi geldi. Son olarak Çarpışma dizisinde rol alan Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni projesi için geçtiğimiz aylarda OG Medya ile görüştüğü ortaya çıkmıştı. Bu görüşmeler bugün sonuçlandı ve Kıvanç Tatlıtuğ OG Medya ile dijitale bir dizi çekmek için anlaştı. Yakışıklı oyuncu yakında dijital platformda yeni bir diziyle sevenlerinin karşısında olacak. Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni dizisi Netflix yada Blu tv platformunda yayınlanacak.

Kıvanç Tatlıtuğ Çarpışma’dan Sonra Hangi Dizide Oynayacak?

Çarpışma dizisi almış olduğu reytingler ile çok içe sinen bir dizi olmadı gibi sanki. Kıvanç Tatlıtuğ Çarpışma dizisinde Elçin Sangu ile birlikte Onur Saylak, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz, Mustafa Uğurlu, Merve Çağıran, Rojda Demirer, Hakan Kurtaş ve Erkan Can gibi başarılı oyuncularla birlikte rol almasına rağmen istenen reyting başarısını bir türlü yakalayamadı dizi ve erken final yapmak zorunda kaldı. Çarpışma dizisi erken bitince Kıvanç Tatlıtuğ Çarpışmadan sonra hangi diziyi çekecek hangi dizi projesinde kiminle oynayacak diye merak edilmeye başlandı.

arpışma dizisi

Kıvanç Tatlıtuğ’un Çarpışma dizisinden Sonra Oynayacağı Dizi Belli oldu mu?

Sevilen oyuncuların başında gelen Kıvanç Tatlıtuğ Elçin Sangu ile birlikte oynadığı Çarpışma dizisinin beklenen performansı göstermemesi nedeniyle adeta şok oldu. Çünkü beklentiler yükselince dizinin aldığı reytingler düşük kalıyor genelde. Mesela Hercai dizisinden kimse yüksek bir beklenti içinde değildi ama dizi çok başarılı oldu ve 13-14 oranlarında total reytinglere ulaştı. Çarpışma dizisi ise genelde 3-4 oranında total reyting alarak beklentilerin çok altında kaldı. Peki Kıvanç Tatlıtuğ Çarpışmadan sonra hangi diziyi çekecek hangi dizide rol alacak belli oldu mu? Henüz açıklanan bir dizi bulunmuyor.

Kıvanç Tatlıtuğ yeni sezon dizisi

Ancak başarılı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ 2020-2021 yeni sezonda Ay Yapım ile sözleşmesi devam ettiği için yine Show tv ya da star tv de ekrana gelecek yeni bir Ay yapım dizisinde baş rol oynayacaktır. Çünkü Kıvanç Tatlıtuğ Ay yapım ile 2020 yılına kadar sözleşmesi olduğu için başka bir yapım şirketi ile dirsek teması bulunmuyor. Ancak sevilen oyuncu bir müddet yüzünü dinlendirmek hemde farklı bir yapım şirketi ile anlaşmak durumunda olursa 2020 yılına kadar her hangi bir dizide olmayacak anlamına geliyor.

kıvanç tatlıtuğ yeni dizisi ne olacak

Kıvanç Tatlıtuğ’un 2020-2021 Sezonu Öncesinde Oynadığı dizi ve Filmler:

Kıvanç Tatlıtuğ televizyon dünyasına ilk olarak Gümüş dizisi ile adım attı. Gümüş dizisinde Mehmet rolünde ve başroldeydi. Yakışıklı oluşu ve başarılı oyunculuğu ile ilk rolüyle herkesin gönlünü kazandı. Sonrasında dizilerin filmlerin reklam filmlerinin aranan yüzü haline geldi.

Kıvanç Tatlıtuğ’un rol aldığı her dizi ve film reytinglerde üst sıraları alıyor. Kıvanç Tatlıtuğ’un her dizisi akıllarda yer etti. İşte o diziler ve filmler; Gümüş, Menekşe ile Halil, Aşkı Memnu, Ezel, Kuzey ve Güney, Kurt Seyit ve Şura, Cesur ve Güzel, Çarpışma.  Kıvanç Tatlıtuğ’un rol aldığı filmler; Amerikalılar Karadenizde 2, Kelebeğin Rüyası, Organize İşler Sazan Sarmalı…

organize işler sazan sarmalı filminden sonra hangi dizide rol alır kıvanç

Kıvanç Tatlıtuğ son olarak Çarpışma dizisinde rol aldı .Show TV ekranlarında yayınlanan Çarpışma dizisi de çok başarılı bir şekilde devam etti. Final yaparak ekranlara veda etti. Bu dizinin ardından başrol oyuncusu olan Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni dizisi ne olacak? Bu konuyu sizleri bilgilendirmek için açtık.

Kıvanç Tatlıtuğ Kimdir? Kısaca Bilgileri

Dizilerin filmlerin reklam filmlerin aranan yüzü, Türkiyenin en yakışıklıları arasında yer alan Kıvanç Tatlıtuğ Kimdir? Kıvanç Tatlıtuğ 1983 yılında Adana’da doğdu. Babasının geçirdiği bir kalp aöeliyatından sonra ailecek İstanbul’a yerleştiler. Kıvanç Tatlıtuğ ilk olarak basketbol ile ilgilenmiştir. Adana’da amatör olarak ilgilendiği basketbol İstanbul da profesyonel olarak devam etti. İstanbul da bilinen bir çok basket takımında (Ülkerspor, Fenerbahçe, Beşiktaş) profesyonel basketbol oynadı. Ancak sakatlanmasından sonra basketbolu bırakmak zorunda kaldı.

kıvanç tatlıtuğ çarpışma dizisinden sonra hangi dizide oynayacak

Annesi ona manken olması yönünde tavsiyeler verdi. Kıvanç Tatlıtuğ 2 yıl kadar mankenlikle uğraştı. Mankenlik ajanslarına bağlı profesyonel mankenlik yaparken Miss Model Of Turkey yarışmasına katıldı ve birinci oldu. Miss Model Of The World yarışmasında ülkemizi temsil etti. Bu yarışmalarda tanınmasının ardından yurtdışında ünlü bir mankenlik ajansından gelen teklif üzerine Paris’e yerleşti ve bir süre burada yaşadı.

kıvanç tatlıtuğ 2019 2020 sezonu

2005 yılında ilk dizisi olan Gümüş ile seyirci karşısındaydı. Songül Ödenle başrolü paylaştı. Bu dizi hem Türk hem Arap ülkelerinde çok sevildi. Bu sayede dünyaca meşhur oldu Kıvanç Tatlıtuğ. Kıvanç Tatlıtuğ’un hayatı sonrasında reklam filmleri ve dizi oyunculuğu ile geçti. Akbank reklamında İlker Ayrık ile birlikte rol almış ve çok sevilmişlerdi. Kıvanç Tatlıtuğ’un rol aldığı dizi ve filmleri sizlere yukarıda paylaştık. Bu yüzden burada detaylandırmıyoruz. Kıvanç Tatlıtuğ 2016 19 Şubatta Başak Dizer ile dünya evine girdi. Oyuncunun sosyal medya hesabından bolca spor yaptığı ve hayvan sevgisi görülüyor. İnstagram hesabına ulaşıp resimlerine bakmak isteyenler için verdiğimiz adresi adres çubuğuna yapıştırın.  https://www.instagram.com/kivanctatlitug/?hl=tr

kıvanç tatlıtuğ eşi başak dizer ile bir dizide oynarmı

Kıvanç Tatlıtuğ Çarpışma dizisinden sonra hangi dizide (2020-2021) Kimle başrol Oynayacak?

Kıvanç Tatlıtuğ 2018-2019 sezonunda Show TV de yayınlanan Çarpışma dizisinde rol aldı. Başarılı oyuncu bu dizide de kendini bir kez daha kanıtladı. Çarpışma dizisi sezon sonunda final yaparak ekrana veda etti. Böyle olunca da Kıvanç Tatlıtuğ hayranları yeni sezonda bir dizi de rol alacak mı diye merak ediyor haklı olarak. Kıvanç Tatlıtuğ yeni sezonda herhangi bir dizi ile anlaşmadı! Şimdilik anlaşma sağladığı bir yapım yok .

Kıvanç Tatlıtuğ gelen senaryoları değerlendiriyor ve eğer bir dizi ile anlaşırsa sizlere bu konumuzdan paylaşacağız. Sizler Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni dizisinde kiminle partner olmasını istersiniz? Aşkı Memnu da efsane eşi Beren Saat mi, Çarpışma dizisindeki rol arkadaşı Elçin Sangu mu ya da başka bir oyuncu mu? Yorumlar sizin aşağıda yazabilirsiniz.

Kıvanç tatlıtuğ aşkı memnu

2020-2021 sezonu Kıvanç Tatlıtuğ yeni dizisi OG medya tarafından hazırlanacak ve digital platformlardan birinde ekrana gelecek. Yakışıklı oyuncunun başrolü paylaşacağı kadın oyuncu ve dizinin adı belli olunca buraya ekleyeceğiz.

Yorum yaz

13 Yorum

Etiketler