Kıvanç Tatlıtuğ (2023-2024) Yeni Sezon Hangi Dizide Kimle Oynayacak?

26.01.2023
3.974

Kıvanç Tatlıtuğ ekranın en başarılı oyuncularından biri kuşkusuz. Aynı zamanda rol becerisi ile dizilerin aranan baş rol oyuncularından birisi. Son olarak Çarpışma dizisinde izlediğimiz Kıvanç Tatlıtuğ bu dizinin final yapması ile birlikte 2023-2024 yeni sezonunda hangi dizide kiminle birlikte rol alacak oldukça merak edilmeye başlandı. Bizde burada oyuncu hakkında detaylı bilgiler verelim istedik.

Kıvanç Tatlıtuğ 2023-2024 Sezonu Hangi Dizide Oynayacak?

Kıvanç Tatlıtuğ tv kanallarında son olarak Çarpışma dizisinde rol almıştı. Ancak dizisi erken final yapmak zorunda kalmıştı. Çarpışma dizisi erken bitince Kıvanç Tatlıtuğ Çarpışmadan sonra hangi diziyi çekecek hangi dizi projesinde kiminle oynayacak diye merak edilmeye başlandı. Kıvanç Tatlıtuğ için 2022 yılı çok aktif geçmişti. İnternet platformlarında yayınlanan dizilerde yer alan ünlü oyuncunun projelerini yazıyoruz.

Kıvanç Tatlıtuğ (2022-2023) Yeni Sezon Hangi Dizide

Kıvanç Tatlıtuğ’un Yeni dizisi ne, Kiminle Başrol Oynayacak?

Sevilen oyuncuların başında gelen Kıvanç Tatlıtuğ şimdilerde Serenay Sarıkaya ile Aile dizisinde oynayacak. Aile dizisi Show TV ekranlarında yayınlanacak. Kıvanç Tatlıtuğ 2023 şubat ayında yayına başladı. Dizinin reytinglerinin iyi gitmesi durumunda 2023-2024 sezonunda da Aile dizisi devam edecektir. Ancak reytingleri iyi gitmez ve Aile dizisinin erken final yapması durumda yeni dizisi merak edilecek.

Kıvanç Tatlıtuğ (2022-2023) Yeni Sezon Hangi Dizi

Kıvanç Tatlıtuğ’un Daha Önce Oynadığı Dizi ve Filmler:

Kıvanç Tatlıtuğ televizyon dünyasına ilk olarak Gümüş dizisi ile adım attı. Gümüş dizisinde Mehmet rolünde ve başroldeydi. Yakışıklı oluşu ve başarılı oyunculuğu ile ilk rolüyle herkesin gönlünü kazandı. Sonrasında dizilerin filmlerin reklam filmlerinin aranan yüzü haline geldi.

Kıvanç Tatlıtuğ’un rol aldığı her dizi ve filmler:
2005- Gümüş-Mehmet
2007- Menekşe ile Halil- Halil
2007- Amerikalılar Karadenizde 2-Muzaffer
2008- Aşkı Memnu- Behlül
2010- Ezel- Sekiz
2011- Kuzey Güney- Kuzey
2014- Kurt Seyit ve Şura- Seyit
2016- Cesur ve Güzel- Cesur
2018- Çarpışma- Kadir
2022- Yakamoz
2023- Aile- Aslan
Yakında- Boğa Boğa- Nuh
Yakında- Last Call Of İstanbul- Mehmet

2022-2023 Kıvanç Tatlıtuğ Yeni Sezon Hangi Dizide

Kıvanç Tatlıtuğ son olarak Çarpışma dizisinde rol aldı. İnternette yayınlanacak olan Boğa Boğa filminde rol aldı. Beren Saat ile birlikte Last Call Of İstanbul filminde rol aldı. Çekimleri tamamlanan projeler yakında ekranda olacak. Kıvanç Tatlıtuğ’da Aile dizisinde rol almaktadır. Show TV ekranlarında yayınlanan Aile dizisinde Serenay Sarıkaya ile başrol oynuyor. Bu dizinin ardından başrol oyuncusu olan Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni dizisi ne olacak? Bu konuyu sizleri bilgilendirmek için açtık.

Kıvanç Tatlıtuğ Kimdir?

Dizilerin filmlerin reklam filmlerin aranan yüzü, Türkiyenin en yakışıklıları arasında yer alan Kıvanç Tatlıtuğ Kimdir? Kıvanç Tatlıtuğ 1983 yılında Adana’da doğdu. Babasının geçirdiği bir kalp aöeliyatından sonra ailecek İstanbul’a yerleştiler. Kıvanç Tatlıtuğ ilk olarak basketbol ile ilgilenmiştir. Adana’da amatör olarak ilgilendiği basketbol İstanbul da profesyonel olarak devam etti. İstanbul da bilinen bir çok basket takımında (Ülkerspor, Fenerbahçe, Beşiktaş) profesyonel basketbol oynadı. Ancak sakatlanmasından sonra basketbolu bırakmak zorunda kaldı.

Kıvanç Tatlıtuğ (2022-2023) Yeni Hangi Dizi

Annesi ona manken olması yönünde tavsiyeler verdi. Kıvanç Tatlıtuğ 2 yıl kadar mankenlikle uğraştı. Mankenlik ajanslarına bağlı profesyonel mankenlik yaparken Miss Model Of Turkey yarışmasına katıldı ve birinci oldu. Miss Model Of The World yarışmasında ülkemizi temsil etti. Bu yarışmalarda tanınmasının ardından yurtdışında ünlü bir mankenlik ajansından gelen teklif üzerine Paris’e yerleşti ve bir süre burada yaşadı.

Kıvanç Tatlıtuğ Yeni Sezon Hangi Dizide

2005 yılında ilk dizisi olan Gümüş ile seyirci karşısındaydı. Songül Ödenle başrolü paylaştı. Bu dizi hem Türk hem Arap ülkelerinde çok sevildi. Bu sayede dünyaca meşhur oldu Kıvanç Tatlıtuğ. Kıvanç Tatlıtuğ’un hayatı sonrasında reklam filmleri ve dizi oyunculuğu ile geçti. Akbank reklamında İlker Ayrık ile birlikte rol almış ve çok sevilmişlerdi. Kıvanç Tatlıtuğ’un rol aldığı dizi ve filmleri sizlere yukarıda paylaştık. Bu yüzden burada detaylandırmıyoruz. Kıvanç Tatlıtuğ 2016 19 Şubatta Başak Dizer ile dünya evine girdi. Oyuncunun sosyal medya hesabından bolca spor yaptığı ve hayvan sevgisi görülüyor. İnstagram hesabına ulaşıp resimlerine bakmak isteyenler için verdiğimiz adresi adres çubuğuna yapıştırın.  https://www.instagram.com/kivanctatlitug/?hl=tr

Kıvanç Tatlıtuğ (2022-2023) hangi Dizide

2023-2024 sezonu Kıvanç Tatlıtuğ yeni dizisi Aile dizisi oldu. Aile dizisinin final yapmasının ardından oyuncunun yeni dizisi olabilir. Şimdilik çekimleri tamamlanan internet projeleri de var. Aile dizisinin ardından Kıvanç Tatlıtuğ’u hangi dizi de kiminle başrolde izlemek istersiniz?

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. Lenka dedi ki:

  at novem filmu hraje beran saat

 2. Ayse dedi ki:

  Tabiki Beren Saat inanilmaz müthis Bir cift filmde yakisiyor

 3. madhubala dedi ki:

  serenayla oynasın

 4. Ella dedi ki:

  Tabii ki Berenle

 5. Takipçi dedi ki:

  Hani çukurda konuk oyuncu olarak oynayacaktı

 6. nehir dedi ki:

  hande erçelle oynasın

 7. Kremena dedi ki:

  Tuba Buyukustun

 8. Mubinka dedi ki:

  Of course tuba buyukustun they are so hot couple I’ve ever seen

 9. Dogus karaagac dedi ki:

  Bence çukurda yamaç karşı oyunasın guzlu bir oyunuc kıvanc

 10. Anonim dedi ki:

  Farah Zeynep

 11. Hemra dedi ki:

  Beren sattle oynamasini istiyoruz

 12. Serhat dedi ki:

  Tuba Büyüküstün ile tavikide

 13. Leyla dedi ki:

  Elçin saguyla oynasın çünki çok yakışıyorlar

 14. Patron dedi ki:

  Sera Tokdemir

 15. yildiz dedi ki:

  tugba buyukustunle oynamasini isterim