Kısmetse Olur Yeni Gelin Adayı Buse Korkmaz Kimdir?

Kısmetse Olur Yeni Gelin Adayı Buse Korkmaz Kimdir? Youtube üzerinde yayınlanan Kısmetse Olur yarışmasında her hafta bir gelin ve damat adayı eleniyor. Yerine yeni gelin ve damat adayları dahil oluyor. Kısmetse Olur 2023 yarışmasında da her hafta dahil olan gelin ve damat bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Kısmetse Olur Buse Korkmaz Kimdir?

Öykü Serter’in sunumuyla yayınlanan Kısmetse Olur yarışmasında çekimler bir kaç hafta ileriden gidiyor. Yarışmanın ilerleyen bölümlerinde de yeni gelin adayı Buse Korkmaz’ı izleyeceğiz. Buse Korkmaz Kısmetse Olur yarışmasında büyük yankı uyandıracak. Çünkü günlük hayatta fenomen olan Buse Korkmaz Kısmetse Olur’da daha çok tanınmak ve ünlü olmak istiyor. kismetse olur buse korkmaz kimdir

Buse Korkmaz Kimdir?

2002 tarihinde Erzurum’da doğdu. 21 yaşında olan Buse Korkmaz 17 yaşında İstanbul’a gelmiştir.  İstanbul’da Tiktok platformu ile tanışmıştır. Tiktok’ta meşhur olan Buse Korkmaz şimdi de Kısmetse Olur’da fenomen olmaya geldi. Buse Korkmaz’ın tam adı Zeynep Buse Korkmaz. Yarışmacı Buse Korkmaz daha önce kendi gibi fenomen olan bir kaç kişi ile sevgili olmuştu. Zeynep Buse Korkmaz sosyal medya hesabı @busekorkmaziniz  zeynep buse korkmaz kismetse olur

Kısmetse Olur yarışmasının Yeliz elenen bir gelin adayının yerine gelecek elbette. Bu yarışmacı diskalifiye olan Yeliz olabilir. Kısmetse Olur yarışmasında Erol ve Yeliz diskalifiye oldu. Bölüm çekimleri çok ileriden gittiği için Buse Korkmaz programa şubat ayında girecektir.

Buse Korkmaz Kısmetse Olur yarışmasında ses getirecektir. Çünkü sosyal hayatı ile fenomen olan yarışmacı Kısmetse Olurda da çok sevilebilir. Yarışmacının programa gelir gelmez hoşlandığı bir aday olduğunu söyleyecek. Aday ile yakından ilgilenecek. Bakalım adayının partneri var mı? Kısmetse Olur yarışmasında Buse Korkmaz’ın olması hakkında yorumlarınızı yazınız. Buse Korkmaz’ı kimle yakıştırdınız? Yorumlarınızı yazınız. 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 26 Ocak 2023

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: