Kısmetse Olur Aybüke ve Tolga Çıktı Mı, Dönecek Mi?

Kısmetse Olur Aybüke ve Tolga Çıktı Mı, Dönecek Mi? Kısmetse olur yarışmasında favori çift olan Aybüke ve Tolga programdan çıktı mı? Neden ayrıldı, programa geri dönecekler mi? Bu soruları cevaplamak için bu konumuzu açmak istedik.

SON DAKİKA: Aybüke ve Tolga 18 Şubat cumartesi bölümünden sonra programdan ayrıldı. Kısmetse olur yarışmasından çekildiler. Yapımın ilişkilerine baskı yapmasına razı olmadılar. Aybüke ve Tolga kısmete olur yarışmasından çekildi. Yapım onları geri getirmek için hala çabalıyor. 

Kısmetse Olur Aybüke ve Tolga Programdan Çıktı mı?

YouTube üzerinden yayın yapan Kısmetse Olur programının gelin ve damat adayları çok popüler oldu. Kısmetse olur programında yer alan ve programını ilk gününden beri birbirlerinden hoşlanan, tanımaya çalışan çiftleri seyirci de destekliyor.

kismetse olur aybuke ve tolga geri donecekmi

Kısmetse olur evinin en favori çiftlerinden birisi de Aybüke ve Tolga. Aybüke ve Tolga Kısmetse Olur yarışmasında tanışmış olsa da birbirlerini gerçekten seviyorlar. Bu yüzden yapımın ilişkileri konusunda kendilerine bir şeyler söylemesini ve yaptırmasını istemiyorlar. Aybüke ve Tolga yapımın baskılarına dayanamayıp yarışmadan ayrılmak istediklerini söylediler.

Aybüke ve Tolga Kısmetse Olur’a Geri Dönecek mi?

Kısmetse Olur yarışmasının en sevilen çiftlerinden olan Aybüke ve Tolga programdan ayrılmak istedi. Yapım ekibi Aybüke ve Tolga’nın ayrılmasını istemiyor elbette. Bu yüzden Aybüke ve Tolga’nın programa geri dönmesi için çaba harcıyorlar. Aybüke ve Tolga sözleşmelerine yeni şartlar ekleyerek Kısmetse Olur’a geri dönebilir ancak bununla ilgili bir anlaşma şu an yok.

Kısmetse olur yarışmasında çekimler yaklaşık 15-20 gün ileriden gidiyor. Bu yüzden sizlere verdiğimiz tüyolar 2 hafta sonra yayınlanacak bölümlerde gösterilecek. O zamana kadar yapım ekibi de Aybüke ve Tolga’yı ikna eder ise çift Kısmetse Olur programına geri dönebilir. Öyle bir karar alırlarsa bizlerde buradan sizinle paylaşacağız. aybuk eve tolga kismetse olurdan ayrildi mi

Kısmetse Olur yarışmasının sevilen çiftlerinden olan Aybüke ve Tolga’nın yarışmaya geri dönmesini ister misiniz? Yoksa Aybüke ve Tolga ilişkilerini dışarıda devam etmeli mi? Siz Aybüke ve Tolga’nın ilişkisini gerçek buluyor musunuz? Kısmetse olur evinde en çok hangi çifti destekliyorsunuz? Yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 15 Ocak 2023

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın:


Kısmetse Olur Aybüke ve Tolga Çıktı Mı, Dönecek Mi? (11 Yorum)

 1. Aytol ve Tolga tabikide geri gelsinler cidden onlar olmadığı zaman programı asla izliyesim gelmio

 2. Aytol dan başka gerçek bir çift yok keşke yarışmadan ayrılmasalardı aytol destekliyoruz en iyisi aytol dur nokta

  • İyiki ayrıldılar. Onları Sürekli izlemekten sıkıldım.
   Onlar gidince daha çok entrika izliyoruz.
   Daha çok ilişki izliyoruz, kavgalar kıskançlıklar. İşte tamda bu istediğim zevk olsun. 😃😃

 3. yarışmayı sadece tolga ve aybüke için izliyorum ve bence orada birbirini gerçekten seven tek çift