Kısmet dizisini nasıl buldunuz? Yorumlar reyting sonuçları

15.01.2023
22

Kısmet dizisini nasıl buldunuz? Yorumlar reyting sonuçlarını sizlerle paylaşacağız. Fox TV ekranlarında ilk bölümü ile 16 Haziran cuma günü ekrana gelen kısmet dizisi yaz dizilerini merakla bekleyen izleyicilere servis edilen ilk dizi oldu. Biz de bu sayfada kısmet dizisinin reyting oranlarını, izleyici yorumlarını sizlerle paylaşmak istiyoruz. İşte 2. haftada Kısmet dizisi. Kısmet dizisi 2. bölüm reyting sonuçları 23 Haziran cuma Kısmet dizisi 2. bölüm reyting sonuçları 23 Haziran cuma

Kısmet dizisini nasıl buldunuz?

Kısmet dizisini nasıl buldunuz16 Haziran cuma günü ilk bölümüyle ekrana geldi Kısmet dizisi. Başrollerini Cem Gelinoğlu ve güzel oyuncu Özge Özaçar’ın paylaştığı kısmet dizisi izleyiciler tarafından ilk bölüm şokuyla başladı. Çünkü dizi beklentilerin altında kalarak 1 bölüme 2.81 reyting oranı ile başladı. Düşük gelen reyting oranlarının ardından hem olumlu hem olumsuz bazı yorumlar görüşler gelmeye başladı.

Bazı izleyiciler maalesef başrollerde diziyi izlettirecek enerjiyi bulamadıklarını söylerken bazıları her iki oyuncunun da çok başarılı olduğunu ve ileriki bölümlerde dizinin daha da çok izleneceğini belirttiler. Dizideki çifti beğendiğini ifade eden bazı yorumcular ise ileriki bölümlerde dizinin daha çok izleneceğini umduklarını söyledi. Ancak dizinin çok kötü olduğunu, izlediğine pişman olduğunu söyleyen birçok izleyici de bulunuyor. İlk bölümü izlediyseniz sizler de yorum ve görüşlerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.

Kısmet dizisi Yorumları izleyici görüşleri

İzleyici yorumlarına göz attığımızda bazılarının çok haklı sebeplere dayandırıp diziyi izlemediğini ya da eleştirdiğini düşünüyoruz. Mesela kimi yarım saat diziye zor dayandığını, çok vasat bir yaz dizisi olduğunu vurgulamış. Kimisi de oyuncuların birbirine çok uyumsuz olduğunu, başrollerin yakışmadığını ilk bölümden bir şey anlamadığını söylemiş. Burada bir öz eleştiri yaparak senaristin ileriki bölümler için izleyiciyi daha çok diziye bağlayacak bölümler yazması gerekiyor. İzleyiciye kulak vermeyen onların görüşlerini dinlemeyen senaryoların çok ileri gitme ihtimali maalesef yok.

Kısmet dizisinin reyting sonuçları izlenme oranları

Kısmet dizisinin 2.81 oranında reyting aldığı 1. bölümün yayınlandığı cuma günü Ateş kuşları dizisi de 5 oranında Total reyting almıştı. Cuma günlerinin en çok izlenen dizileri olan yalı çapkını ve kızılcık şerbeti gibi dizlerin olmayışı bile kısmet dizisinin kısmetini açamadı. 2. ve 3. bölümde kısmet dizisinin alacağı reyting oranları izlenme sonuçları şimdiden merak ediliyor. Size göre bir yaz dizisinin 2.81 reyting oranıyla başlaması olumlu mu ileriki bölümler için umut vaat ediyor mu bu konu hakkında da yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz.

Ayrıca başrolleri uyumlu buldunuz mu, kısmet dizisinin geleceği parlak mı bu konularda da yorumlarınızı yazarsanız tüm izleyicilerimiz sizlere görüp cevap verebilir. Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

 1. Bırsen dedi ki:

  Harıka bır komedı dızısı ıdı Uzun zamandır bu kadar kalıtelı komedı dızısı seyretmemısdımYazıkkı cabuk bıttı.Oyuncuların hepsı basarılı ıdı

 2. Mine dedi ki:

  Çok harika bir dizi niçin bitti oyuncular çok başarılı uzun süredir beni güldüren ve içinde yaşatan tek dizi BİTMESİN

 3. Asya dedi ki:

  Çooook güzel bir dizi ben kaçırmadan izliyorum çok kahkaha dolu bir film ama final yapacaklar

 4. Vahab dedi ki:

  Her bölüm bir öncekinden daha güzel. Beğenmeyenler gitsin kaslı, holding sahibi erkek – fakir ama güzel kız dizileri izlesin.

  1. anıl dedi ki:

   çok doğru katılıyorum sana güzelim diziye yazık ediyorlar boş konuşarak

  2. Asya dedi ki:

   Çok haklısın sana katılıyorum güzel filmi ezeceklerine kendi dizilerini ezsinler

 5. Peker dedi ki:

  Malesef kötü bir dizi komedi dizisi ama hiç güldürmüyor yakında final yapar

 6. Erkan dedi ki:

  Malesef hayal kırıklığı gülmek için yapılan güya esprileri dikkatlice izliyorum ama nafile 3. Bölümde pes ettim bıraktım.Yakında final yapar.

 7. Ali dedi ki:

  Reklamları kaldırın her hafta şıp diye izleyelim yoksa filmin bütünü izlenmeye izlenmeye iki hafta da final yaparsınız .

 8. Murat dedi ki:

  süper, inşallah uzun ömürlü olur. Uzun zamandır hep aynı konulu dizilerden sıkılmıştım. Eğlenceli güzel. Emeği geçen herkeze teşekkürler.

 9. Anonim dedi ki:

  dizi eglenceli iç açıyor çok güzel bir dizi olmuş oyuncular güzel

 10. Anonim dedi ki:

  Biz çok beğendik, çok komik ve düzeyli bir dizi.

 11. Anonim dedi ki:

  Beğen dim güzel

 12. Anonim dedi ki:

  Bana göre çok kötü bir dizibasrol oyuncuları çok itici nerden buldunuz o koca burunlu adamı oburude bayan oyuncuda aynı itici

  1. Anonim dedi ki:

   Siz diziden anladığınızı eminmisin. Cem gelinoglu gibi oyuncu ve söylediğiniz cümleler hiç güzel değil. Karalama yapicaginiza biraz yapıcı olsun

 13. ferda dedi ki:

  çok güzel eğlenceli

 14. Funda dedi ki:

  Çok güzel eğlenceli

 15. Ahmet dedi ki:

  Çok güzel bir dizi ayrıca Özge ÖZACAR ın oyunculuğu muhteşem.

 16. İbrahim dedi ki:

  Harika

  1. Deniz dedi ki:

   Çok akıcı ve muhteşem ikili dilerim ömrü uzum olur dizinin dahada güzelleşiyor dizi biraz sabir

 17. TAHA dedi ki:

  Bayıldim ikinci bölumunu dört gözle bekliyorum🫶👏👏👏Tebrikler

 18. Arzu dedi ki:

  Bayildim ilk bölumunu 3 kez seyrettim Tebrik ederim emeği geçen herkese Süper bir dizi👏👏❤️🤗