Kısmet Dizisi Melike Kimdir? Avukat Doğan’ın Komşusu (Özge Özacar)

26.05.2023
724

Kısmet dizisi Melike kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Yapımını NTC Medya’nın üstlendiği Kısmet dizisinin yapımcılığını ise Fatih Aksoy ile Mehmet Yiğit Alp üstlenmiştir. Yönetmen koltuğunda Semih Bağcı’nın oturduğu Kısmet dizisi Melike karakterine oyuncumuz Özge Özacar hayat verecektir. Bizlerde Kısmet dizisi Melike karakterini ve Melike karakterini canlandıran oyuncumuz Özge Özacar’ı yakından tanıyacağız.

Kısmet Dizisi Melike Karakteri Kimdir?

Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Kısmet dizisi Melike karakteri, dizinin başrolünde yer almaktadır. Melike karakteri, Cem Gelinoğlu’nun canlandıracağı Avukat Doğan karakterinin komşudur. Ancak Melike karakteri hakkında başka bir bilgi yoktur. Melike karakterini oyuncumuz Özge Özacar canlandıracaktır.  özge ozacar kismet dizisi melike (1)

Kısmet Dizisi Melike Kimdir?

Dizinin başrolünde yer alan Melike karakterine oyuncumuz Özge Özacar hayat verecektir. Özge Özacar son dönemin yıldızı parlayan isimleri arasındadır. Seyirciler tarafından Melike karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuz Melike Özacar’da merak ediliyor. Bizlerde Kısmet dizisinin kadın başrol oyuncusu Özge Özacar’ı yakından tanıtacağız ve Özge Özacar hakkında ki bilgileri sayfamıza ekleyeceğiz.

Özge Özacar

22 Nisan 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Özge Özacar, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesinden mezun olmuştur. Üniversite yıllarında oyunculukla tanışan Özge Özacar kamera karşısına ilk defa 2015 yılında Tatlı Küçük Yalancılar dizisiyle geçmiştir. Özellikle dizide canlandırdığı Müge karakteriyle büyük beğeni toplamıştır. Ertesi yıl ise Oyun Bozan dizisinde yer alan oyuncumuz, Duygu Durukan menejerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. Özge Özacar en son 2023 yılında Bursa Bülbülü filminin başrolünde yer almıştır.

Özge Özacar Yer Aldığı Diziler

2015 Tatlı Küçük Yalancılar – Müge
2016 Oyunbozan – Zeynep
2017 Lise Devriyesi – Meltem
2017-2018 Meryem – Naz Sargun
2019 Sevgili Geçmiş – Azra Yılmaz
2020-2021 Kefaret – Meltem Serez
2021 Seyyar – Çiğdem
2022 Baba – Cansu Erim
2022 Hayaller ve Hayatlar – Mehveş
2023 Kısmet – Melike

Özge Özacar Resmi Instagram Hesabı

Güzel oyuncumuz Özge Özacar, resmi Instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım yapmaktadır. Instagram‘da 504 gönderisi ve 654 bin takipçisi bulunan güzel oyuncumuz Özge Özacar’ın resmi Instagram hesabı: @ozgeızacar ozge acar yeni dizisi kismet

Özge Özacar Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Popüler oyuncumuz Özge Özacar’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak ediliyor. 28 yaşının içinde olan oyuncumuz Özge Özacar, evli değildir. Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden popüler oyuncumuz Özge Özacar’ın daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Yani, Özge Özacar hayatında birinin olup olmadığı bilinmemektedir.

Kısmet Dizisi Melike – Özge Özacar Kıyafetleri

Güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Özge Özacar, trendleri yakından takip etmektedir. Modaya uygun parçalar seçen ve şık giyinen Özge Özacar, tarzıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Oyuncumuz birbirinden şık elbiseler giymekte ve kombinler yapmaktadır. Bizlerde güzel oyuncumuz Özge Özacar’ın Kısmet dizisinde tercih ettiği tüm kıyafetlerini ve kombinlerini markaları ile birlikte sayfamızdan paylaşacağız.

Kısmet dizisi Melike kimdir? Melike karakterini canlandıran oyuncumuz Özge Özacar’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.