Kırmızı Oda Süveyda Bilgileri İlayda Alişan

15.09.2021
163

TV 8’in vazgeçilmez ve en sevilen dizilerinden bir tanesi olan Kırmızı Oda dizisi 2021-2022 sezonuna da bomba gibi bir giriş yapacak. Yeni sezonuna oyuncu kadrosuna yeni isimler ekleyerek devam edecek olan Kırmızı Oda dizisine yeni sezonda dahil olan karakterlerden bir tanesi Süveyda karakteri oldu. Farklı hayat hikayeleri ile dizi severleri ekran başına toplayan Kırmızı Oda dizisinde yeni sezonda boy gösterecek olan Süveyda karakterini sizlere tanıtıp, karaktere hayat veren oyuncumuzun hayatını detaylı olarak sizlerle paylaşacağız. Kırmızı Oda dizisi Süveyda karakteri hakkındaki bilgilerin tamamı konumuzdadır.Kırmızı Oda Süveyda Karakteri

Kırmızı Oda Süveyda Karakteri

Birbirinde etkileyici hayat hikayeleri ile izleyicilere kendisini sevdiren Kırmızı Oda dizisinde yeni sezonda en çok merak edilen karakterlerden bir tanesi Süveyda oldu. Süveyda karakteri Psikolog Manolya Hanım’ın kliniğine gelen danışanlardan bir tanesidir. Süveyda karakteri her hafta kliniğe gelerek doktor hanımdan destek alacak ve hayat hijayesi ile de herkesi etkileyecektir. Kırmızı Oda dizisi Süveyda karakterinin hastalığı nedir? sorusunun yanıtı ise henüz resmi olarak açıklanmadı. İlerleyen günlerde Kırmızı Oda dizisinde Süveyda karakterinin hastalığını sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Kırmızı Oda Süveyda Kimdir?

Kırmızı Oda dizisinde yeni sezonda en çok dikkat çekecek olan karakterlerden bir tanesi olan Süveyda karakterine son zamanların popüler oyuncularından bir tanesi olan İlayda Alişan hayat verecek. En son karşımıza Masumiyet dizisindeki Ela Yüksel karakteri ile çıkan İlayda Alişan, 2021-2022 sezonunda ise Kırmızı Oda dizisindeki Süveyda karakteri ile sık sık anılacak. Yer almış olduğu dizilerde hayat vermiş olduğu karakterler ile merak edilen oyuncumuzun kendi hayatı da izleyiciler tarafından oldukça merak edilmekte. Konumuzda İlayda Alişan’ın hayatını ve bilgilerini de sizlere sunacağız. İlayda Alişan hakkındaki tüm detaylar..İlayda Alişan Kimdir

İlayda Alişan Kimdir?

İlayda Alişan, 26 Şubat 1996 İstanbul doğumludur. 1,60 boyunda ve 48 kilogram olan başarılı oyuncumuz lise eğitimini tamamlamasının ardından üniversite eğitimini de İstanbul Bilgi Üniversitesinde Moda Tasarımı üzerine tamamlamıştır. Oyunculuğa reklam filmlerinde yer alarak başlamış.olan İlayda Alişan, dizi oyunculuğuna ise 2011 yılında Bir Çocuk Sevdim dizisindeki Merve karakteri ile başlamıştır. Masumiyet dizisinde başrol karakter olan Ela Yüksel karakteri ile de oyu culuk kariyerindeki zirveyi yakalamıştır.

İlayda Alişan’ın Yer Aldığı Diziler

2011 – Bir Çocuk Sevdim (Merve)
2013 – Gönül Hırsızı (Harika)
2014 – Benim Adım Gültepe (Nurten)
2015 – Serçe Sarayı (Sinem)
2016 – Bana Sevmeyi Anlat (Eylül Eren)
2017 – Rüya (Cemre)
2017-2019 – Çukur (Akşın Koçovalı)
2019-2020 – Şampiyon (Neslihan Günaltay)
2021 – Masumiyet (Ela Yüksel)
2021 – Çukur (Akşın Koçovalı)
2021 – Kırmızı Oda (Süveyda)İlayda Alişan'ın Instagram Hesabı

İlayda Alişan’ın Instagram Hesabı

Resmi instagram hesabını aktif olarak kullanan İlayda Alişan, takipçileri ile sık sık paylaşım yapmaktadır. İlayda Alişan’ın resmi instagram hesabında 255 gönderisi bulunurken 2,5 milyon tane de takipçisi yer alıyor. İlayda Alişan’ın resmi instagram hesabı kullanıcı adı: @ilaydalisan

İlayda Alişan’ın Sevgilisi Kim?

Hem güzelliği hem de oyunculuğu ile göz kamaştıran İlayda Alişan’ın sevgilisinin olup olmadığı da izleyiciler tarafından merak konusu haline gelmeye başladı. İlayda Alişan’ın Masumiyet dizisinde başrolü paylaştığı Serkay Tütüncü ile sevgili olduğu biliniyor. Hatta İlayda Alişan ve Serkan Tütüncü ikilisi geçtiğimiz aylarda magazincilere baş başa tatil yaparken yakalanmışlardı. İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü çifti 2021 yılının en sevilen ve en beğenilen çifleri arasında yerini alıyor.

Kırmızı Oda Süveyda Karakterinin Kıyafetleri

Kırmızı Oda Süveyda Karakterinin KıyafetleriKırmızı Oda dizisinde kıyafetleri ile en çok merak edilecek olan karakterlerden bir tanesi de Süveyda karakteri olmuştur. Kızmızı Oda dizisi TV 8’de olan yeni sezonuna başladığı zaman Süveyda karakterinin giymiş olduğu elbise, kıyafet ve ayakkabıların yanı sıra kullanmış olduğu aksesuarları da marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlerin beğenisine sunmaya çalışacağız. Kırmızı Oda dizisi Süveyda karakterinin kıyafet ve elbiselerinden merak ettiğiniz parçalar olirsa aşağıda yer alan yorum kısmına bölüm ve sahne bilgisi ile birlikte yazarak bize sorabilirsiniz.

Kırmızı Oda dizisindeki Süveyda karakterinden ve karaktere hayat veren oyuncumuz İlayda Alişan’dan sizlere bahsettik. Sizlerin de konu hakkındaki görüş, düşünce, yorum ve fikirlerinizi bekliyoruz. İyi seyirler dileriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.