Kırmızı Oda Servet Kimdir? Önceki Dizileri (Fırat Topkorur)

Bu konumuzda sizlere psikoloji drama türündeki, sevilen dizi Kırmızı Oda’ya yeni katılan oyuncumuz Fırat Topkorur’u ve dizide hayat vereceği Servet karakterini yakından tanıtacağız. Kırmızı Oda Servet Kimdir? Önceki Dizileri nedir, Kırmızı Oda Servet Karakteri hakkında merak edilenleri ve oyuncumuz (Fırat Topkorur) bilgilerini paylaşacağız.

Kırmızı Oda dizisi Servet KimdirOnur Güvenatam’ın yapımcılığını üstlendiği dizi, kısa sürede geniş izleyici kitlesine ulaşmıştır. Gerçek hayat hikayelerini konu edinen dizi, Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi romanından uyarlanmıştır. Nefesleri tutarak izlediğimiz dizide bu hafta merak edilen oyuncu, Fırat Topkorur ve hayat vereceği Fırat karakterini olmuştur. Bizde sizler için başarılı oyuncuyu ve dizide hayat vereceği Servet karakterini yakından tanıtacağız. Kırmızı Oda Oyuncu kadrosu konumuza da göz atabilirsiniz.

Kırmızı Oda dizisi Servet Karakteri Kimdir?

21. bölümde diziye dahil olan Servet, Ayşe’nin hikayesinde karşımıza çıkacaktır. Kısa sürede oldukça kişi tarafından merak edilen Servet’in nasıl bir karakterde olacağı hakkında bir bilgi yoktur. Ancak tahminlerimize göre Servet, Ayşe ile bir aşk yaşayacaktır. Bizler herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Son Bilgiler: Kırmızı Oda dizisine 21. bölümde dahil olan Servet karakteri, Kumru’nun üvey babasıdır ve Kumru henüz 6 yaşındayken ona tecavüz etmiştir. Kötü bir karakter olarak karşımıza çıkan Servet karakteri 28. bölümde ölerek diziye veda etmiştir.

Kırmızı Oda Servet Kimdir?

Kırmızı Oda Servet KarakteriHer Cuma bizleri Tv8 ekranlarına bağlamayı başaran dizide Servet karakterine başarılı oyuncumuz Fırat Topkorur hayat verecektir. Dizinin sevenleri tarafından Servet karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz da oldukça merak edilmiştir. Bizde sizler için Kırmızı Oda dizisine yeni dahil olan başarılı oyuncumuz Fırat Topkorur’u yakından tanıtacağız ve Fırat Topkorur kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Fırat Topkorur Kimdir?

39 yaşında ki oyuncumuz 17 Ocak 1982 yılında İzmir de dünyaya gelmiştir. Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinden mezun olan oyuncumuz, tiyatroyla yakından ilgilenmekte ve tiyatro oyunculuğunun yanı sıra, tiyatro oyunlarında yönetmen yardımcılığını da üstlenmektedir. Kamera karşısına ilk defa 2010 yılında Off Karadeniz sinema filmi ile geçen oyuncumuz yeteneğiyle herkesin dikkatini çekmeyi başarmış ve ertesi yıl Sen De Gitme dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Bugüne kadar birçok dizi ve filmde karşımıza çıkan oyuncu, kariyerinde ki asıl çıkışı ise 2013 yılında yer aldığı Fatih Harbiye dizisi sayesinde yakalamıştır. Hobileri arasında Film izlemek, motosiklet sürmek ve yüzmek, olan oyuncumuz en son Ya İstiklal Ya Ölüm dizisiyle bizlerin karşısında olmuştu, oyuncumuz bu sezon ise Kırmızı Oda dizisiyle bizlerin karışısında olacaktır.

Fırat Topkorur Rol Aldığı Diziler

Ya İstiklal Ya Ölüm (2020)
İçten Sesler Korosu  (Kerem, 2019)
Şahsiyet (Firuz, 2018)
Kehribar (Yıldırım, 2016)
Son Çıkış (Kasım – Çiçekçi, 2015)
Muhteşem Yüzyıl: Kösem (Süleyman, 2016)
Diriliş: Ertuğrul (Tüccar Hasan, 2016-2017)
Fatih-Harbiye (Cihan, 2013-2014)
Sen De Gitme (Cemal, 2011)

Fırat Topkorur Resmi İnstagram Hesabı

Kırmızı Oda Servet Kimdir (Fırat Topkorur)Bugüne kadar birçok projede karşımıza çıkan yetenekli oyuncumuz sosyal medyayı da aktif kullanmaktadır. Resmi instagram hesabından, özel hayatına dair ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapan oyuncumuz instagramda 76 gönderisi ve yaklaşık 40 bin takipçisi vardır. Takipçi sayısı günden güne artan oyuncumuz Fırat Topkorur’un resmi instagram hesabı: @firattopkorur

Fırat Topkorur Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Başarılı oyuncumuz henüz evli değildir. Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Fırat Topkorur, bir dönem kendi gibi oyuncu olan Gamze Topuz ile birliktelik yaşamıştı. Ancak çift daha sonra anlaşamayarak yollarını ayırmıştır. Oyuncu Fırat Topkorur’un hayatında şuan ise bilinen biri yoktur.

Fırat Topkorur Kıyafetleri

Bu sezon Kırmızı Oda dizisinde hayat vereceği Servet karakteriyle izleyici karışısına çıkacak olan oyuncumuz, başarısının yanı sıra yakışıklılığıyla ve tarzıyla da merak konusu olup ilgi çekmektedir. Bizde sizler için yakışıklı oyuncumuzun yeni projesinde giydiği, kazak, pantolon, mont, kaban, gömlek, ceket, ayakkabı gibi giydiği tüm kıyafetleri ve kullandığı tüm aksesuarları ilerleyen günlerde marka ve fiyat belirterek sayfamızdan paylaşıyor olacağız.

Bu konumuzda sizlere aldığı reytinglerle sürekli zirvede olan Kırmızı Oda dizisine yeni katılan başarılı oyuncu Fırat Topkorur’u ve dizide hayat vereceği Servet karakterini yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Kırmızı Oda Servet Kimdir? Önceki Dizileri (Fırat Topkorur) hakkında yazacaklarımız bu kadar.

Etiketler