Kırmızı Oda Şehrazat Kimdir? Bilgileri (Elif Aksu)

30.04.2021
800

OGM Pictures imzası taşıyan Kırmızı Oda dizisine 35. bölümde Şehrazat karakteriyle başarılı oyuncumuz Elif Aksu dahil olmuştur. Her cuma Tv 8 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Kırmızı Oda dizisi daha ilk sezonunda olmasına rağmen aldığı reytinglerle zirveye yerleşmiştir. Bizde sizler için bu konumuzda gerçek hayat hikayelerini anlatan Kırmızı Oda dizisine yeni katılan Şehrazat karakterini daha yakından tanıtacağız ve Kırmızı Oda Şehrazat kimdir? Kırmızı Oda Şehrazat karakterine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Kırmızı Oda Şehrazat Karakteri Kimdir?

Elif Aksu Kırmızı Oda Şehrazat rolüGülseren Budaycıoğlu’nun Madalyonun İçi romanından uyarlanan, psikolojik drama türündeki Kırmızı Oda dizisine yeni katılan Şehrazat karakteri, Vahit’in eski sevgilisi olarak karşımıza çıkacaktır. Uzun zamandır yüzü gözükmeyen Şehrazat karakteri bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümde izleyici karşısına çıkacaktır.

Kırmızı Oda Şehrazat Kimdir?

Vahit’in eski sevgilisi olarak karşımıza çıkacak olan Şehrazat karakterine güzel oyuncumuz Elif Aksu hayat verecektir. Izleyiciler tarafından Şehrazat karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz Elif Aksu da merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Kırmızı Oda dizisinde Şehzade karakterine hayat verecek olan güzel oyuncumuz Elif Aksu’yu daha yakından tanıtacağız.

Elif Aksu

28 yaşındaki güzel oyuncumuz 6 Kasım 1992 yılında Avusturya’da dünyaya gelmiştir. Türk asıllı Avusturyalı manken Elif Aksu, 2017 yılında İngiliz erkek arkadaşı ile yaptığı trafik kazası sonrası medyada gündem olmuştur. Viyana’da Londra’da ve Tokyo’da çalışmalarına devam eden ünlü model, birçok markanın reklamlarında yer almış ve katalog yüzü olmuştur. Sakarya’dan Viyana göç eden bir ailenin tek kızı olan Elif Aksu oyunculuğa ilk adımını ise Kırmızı Oda dizisi sayesinde atmıştır. Ünlü manken Elif Aksu, yurt dışında da birçok defilede yer almış ve dünyaca ünlü markaların katolog yüzü olmakla beraber, posterlerinde de yer almıştır.Kırmızı Oda Şehrazat karakteri

Elif Aksu Yer Aldığı Diziler

Türk asıllı Avusturyalı manken Elif Aksu, bugüne kadar birçok markanın reklam ve kataloglarında boy göstermiştir. Çalışmalarına yurt dışında devam eden Elif Aksu’nun ülkemizde yer aldığı ilk proje Kırmızı Oda olacaktır. Kırmızı Oda dizisi sayesinde oyunculuğa adım atan Elif Aksu’yu önümüzdeki yıllarda birçok başarılı projede göreceğimizden de eminiz.

Elif Aksu Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Tv 8 ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan güzel manken Elif Aksu sosyal medyada oldukça aktiftir. Resmi Instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işlerle ile sık sık paylaşım yapan Elif Aksu’nun instagram da 217 gönderisi ve 123 bin takipçisi vardır. Elif Aksu’nun resmi instagram hesabı: @elifaksuKırmızı Oda dizisi Şehrazat Kimdir

Elif Aksu Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel manken Elif Aksu henüz evli değildir. Daha önce hepimizin yakından tanıdığı yakışıklı oyuncu Burak Yörük ile bir dönem birlikte olan Elif Aksu, daha sonra sürpriz bir şekilde ayrılmıştır. Güzel manken Elif Aksu’nun şimdiler de ise hayatında bilinen biri yoktur.

Kırmızı Oda Şehrazat – Elif Aksu Kıyafetleri

Kırmızı Oda dizisi sayesinde oyunculuğa adım atan güzel manken Elif Aksu, sadece ülkemizde değil yurt dışında da birçok projede yer almıştır. Hala modellik yapan ve aktif olarak defilelere katılan Elif Aksu kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biridir. Tarzıyla da dikkatleri üzerine çeken Elif Aksu’nun sevenleri onun giydiği kıyafetleri de merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde oyuncumuzun özel hayatında ve Kırmızı Oda dizisinde giydiği tüm kıyafetleri ve kullandığı tüm aksesuarları marka – fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere Kırmızı Oda dizisine yeni katılan Şehrazat karakterini ve Şehrazat karakterine hayat veren oyuncumuz Elif Aksu’yu yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Kırmızı Oda Şehrazat Kimdir? Bilgileri (Elif Aksu) hakkında bilgiler verdik. Kırmızı Oda dizisine yeni gelen oyuncular konumuz burada.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..