Kırmızı Oda Recai Kimdir? Nazlı ile Neler Yaşadı? (Gökhan Yıkılkan)

Her Cuma Tv8 ekranlarında izleyicileriyle buluşan dizi 4 Eylül 2020 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Aldığı reytinglerle Cuma günlerinin en çok izlenen dizisi olmayı başaran Kırmızı Oda, yaşanmış hayat hikayelerini anlattığı için herkes tarafından büyük ilgi görmüştür. Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi romanından uyarlanan dizi, haftanın en çok izlenen dizisi olmaya da devam etmektedir. Sevilen dizinin 23. bölüm fragmanında karşımıza Recai karakteri çıkmıştır. İzleyiclerde bu karakteri merak etmiş ve araştırmaya başlamıştır. Bizde sizler için bu konumuzda Recai karakterini ve bu karaktere hayat veren oyuncumuz Gökhan Yıkılkan’ı yakından tanıtacağız.

Kırmızı Oda Recai Karakteri Kimdir?

Kırmızı Oda Recai Kimdir Nazlının eşi23. bölümde karşımıza çıkacak olan Recai, Nazlı’nın eşidir. Karısı Nazlı, evliliklerindeki sorunlardan dolayı doktora görünmeye karar vermiştir. Ancak Recai, eşine geleceği için söz vermiş ve gitmemiştir. Recai; eşini sevmeyen, evliliği için çaba harcamayan biridir.

Recai Nazlı İle Neler Yaşadı?

Recai ve Nazlı evlidir. Ancak evliliklerinde büyük sorunlar vardır ve hiçbir şey yolunda gitmektedir. Bu evliliğin böyle olmasında Nazlı’nın da suçu vardır, ancak Recai’nin sorumsuz davranışlarından dolayı evlilikleri bu hale gelmiştir. Recai’nin Nazlı’yı sevmemesi ve evlilikleri için çaba harcamayıp bitmesini istemesinden dolayı Nazlı kliniğe başvurmuştur.

Kırmızı Oda Recai Kimdir?

Sevilen dizide Recai karakterine başarılı oyuncumuz Gökhan Yıkılkan hayat verecektir. Geniş izleyici kitlesine sahip olan dizinin sevenleri de Recai karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuzu da oldukça merak etmiştir. Bizde sizler için Kırmızı Oda dizisinde Recai karakterine hayat verecek olan oyuncumuz Gökhan Yıkılkan’ı daha yakından tanıtacağız ve Gökhan Yıkılkan kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir?Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız

Gökhan Yıkılkan Kimdir?

37 yaşında ki oyuncumuz
11 Nisan 1983 yılında Ankara da dünyaya gelmiştir. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinden mezun olan oyuncumuz kamera karşısına ilk defa 2009 yılında Kanal-İ-Zasyon sinema filmiyle geçmiştir. Bugüne kadar birçok başarılı projede yer alan oyuncumuz kariyerinde ki asıl çıkışı Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisiyle yaşamıştır. Dizide hayat verdiği Muzaffer karakteriyle büyük beğeni toplayan oyuncumuz, daha önce Oflu Hoca Trakya’da, Gürbüz: Hadi Allah’a Emanet, Damat Koğuşu gibi sinema filmlerinde yer almıştır. Kamera karışısına en son 2020 yılında yayınlanan ve büyük ses getiren Bir Başkadır dizisiyle geçen Gökhan Yıkılkan, bu sezon Kırmızı Oda dizisinde bizlerin karşısında olacaktır.

Gökhan Yıkılkan Yer Aldığı Diziler

2009 Medya Kralı – Kendisi (Konuk Oyuncu)
2011 Adım Bayram Bayram – Bayram
2012–2013 Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi – Muzaffer
2012 2 Yaka Bir İsmail – Ahmet
2014 Otel Divane – Hüseyin
2020 Bir Başkadır – Hilmi
2021 Kırmızı Oda – Recai

Gökhan Yıkılan Resmi İnstagram Hesabı

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan başarılı oyuncumuz resmi instagram hesabından özel hayatıyla ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapmaktadır. Instagramda 301 gönderisi ve yaklaşık 34 bin takipçisi bulunan başarılı oyuncumuz Gökhan Yıkılkan’ın resmi instagram hesabı: @gokhanyikilkan

Gökhan Yıkılan Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Kırmızı Oda Recai Kimdir Gökhan YıkılkanBaşarılı oyuncumuz 2 Nisan 2016 yılında Belgin Erdoğan ile dünya evine girmiştir. Mutlu bir evliliği olan oyuncumuzun, 2018 yılında oğlu Can dünyaya gelmiştir. Yani başarılı oyuncumuz Gökhan Yıkılkan’ın mutlu bir evliliği vardır ve oyuncumuz 1 çocuk babasıdır.

Gökhan Yıkılan Kıyafetleri

Başarılı oyuncumuz bugüne kadar birçok projede yer almıştır. Bu sezon Kırmızı Oda dizisinde hayat vereceği Recai karakteriyle karşımıza çıkacak olan oyuncunun sevenleri oyuncumuzun giydiği kıyafetleri merak etmektedir. Bizde sizler için Gökhan Yıkılkan’ın Kırmızı Oda dizisinde giydiği ceket, gömlek, kazak, pantolon, kaban, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini ve kullandığı aksesuarlarını marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere Cuma günlerinin en çok izlenen dizisi Kırmızı Oda’da 23. bölümde karşımıza çıkacak olan Recai karakterini ve bu karaktere hayat verecek olan başarılı oyuncumuz Gökhan Yıkılkan’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Kırmızı Oda Recai Kimdir? Nazlı ile Neler Yaşadı? (Gökhan Yıkılkan) konumuz şimdilik bu kadar. Kırmızı Oda Dizisi Oyuncu Kadrosu konumuza da göz atabilirsiniz.

Etiketler