Kırmızı Oda Psikiyatrist (Binnur Kaya) Hastalığı Derdi Hikayesi Nedir?

Tv8 ekranlarındaki yeni dizi Kırmızı Oda dizisindeki Psikiyatristin (Binnur Kaya) Hastalığı ne Derdi Hikayesi gizemi Nedir? çok merak ediliyor. Herkesin derdine çare olmaya çalışan psikiyatrist acaba kendisi neler yaşadı nasıl bir hayatı oldu neler saklıyor hangi gizemleri barındırıyor herkes onu çok merak ediyor. Bizde bu konumuzda Kırmızı Oda Psikiyatristinin sorunu hikayesi ne onu sizlerle paylaşalım istedik..Kırmızı Oda Psikiyatrist (Binnur Kaya) Hastalığı Derdi Hikayesi

Kırmızı Oda Psikiyatristin (Binnur Kaya) Hikayesi Nedir?

Kırmızı Odaya gelen herkesin bir hikayesi hüzünlü bir geçmişi çocukluğunda yaşadığı travmalar var. Acaba klinikteki psikiyatristin derdi ne nasıl bir hikayesi var, neler saklıyor yakınındakilerden, ailesi ve geçmişi merak ediliyor. Belli ki yaşanmışlıkları çok fazla. Ama Kırmızı Oda Psikiyatristinin sakladığı Hastalığı Derdi Hikayesi ne olabilir, kimseyle paylaşmadığı sadece doktorunun bildiği gerçek ne, bir hastalık mı var yoksa başka bir derdi mi var?Kırmızı Oda Psikiyatristinin yaşamı gizemi Hikayesi

Kırmızı Oda Psikiyatristinin Hastalığı Derdi Hikayesi

Kırmızı oda dizisinin 3. bölümü 18 Eylül 2020 cuma akşamı ekrana geldi. Tv8 de yayınlanan dizi yine izleyenleri hüzne boğdu. Bu kez Meliha ve Mehmet’in hikayesine bir hikaye daha eklendi. Alya değil bu kez ön plana çıkan bizzat psikiyatristin ta kendisi idi. Yalnız bir yaşam süren Kırmızı Oda dizisinin klinik psikiyatri doktoru herkese umut olsa da kendi derdine çare bulabilecek mi dersiniz? Onun hikayesi herkesten zor olmuş, herkesten daha hüzünlü.. Bakmayın güzel bir iş yeri var, çalışanları var, Mercedes arabası var, şoförü var ama o mutlu mu sanıyorsunuz hayatından..!

Son bölümde psikiyatrist doktorunu aradı ve nasıl olduğunu sordu. Doktorla görüşmesinin detayları yeni bölümde ortaya çıkacak ancak görünen o ki herkesin umut aradığı, derdini paylaştığı Kırmızı Oda dizisinin psikiyatri doktoru da bir derde hastalığa sahip. Herkes Kırmızı Oda Psikiyatrist (Binnur Kaya) Hastalığı Derdi Hikayesi Nedir? sorusunun cevabını merak ediyor. Sizce herkese çare olmaya çalışan, Meliha’nın derdiyle dertlenen, Mehmet’e ablalık yapan psikiyatri doktorumuzun derdi hastalığı ne, nasıl bir hikayesi var, yaşantısında gizlediği gizemler neler yorumlarınız tahminleriniz varsa aşağı yazın lütfen..

Kırmızı Oda Psikiyatrist Nasıl Bir Karakter?

Kırmızı Oda dizisinde psikiyatrist rolünde izleyicilerin karşısına çıkan Binnur Kaya rolünün hakkını çok iyi veriyor. Tv8 de Kırmızı Oda dizisini izleyen izleyiciler tarafından çok beğenilen başarılı oyuncunun yaşamı da diziyi izleyenler tarafından merak edilmeye başlandı. Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi adlı kitabından uyarlanan Kırmızı Oda dizisinde psikiyatrist karakteri ile karşımıza çıkan Binnur Kaya dizide acılar içinde bugünlere gelmiş, herkesi dinlemeye anlamaya çalışan, hastalarının derdi ile dertlenip üzüntülerine ortak olmaya çalışan başarılı bir psikiyatri doktorunu canlandırıyor. Ancak kendisinin derdi de dağları aşmış ama bunu kimseye belli etmemeye çalışan bir karakteri oynuyor.

Kırmızı Oda Psikiyatristi Binnur Kaya Kimdir?

Binnur Kaya 19 Nisan 1972 tarihinde başkent Ankara’da doğmuş bir dizi ve tiyatro oyuncusudur. Aslen Elazığlı olan Binnur Kaya 1995 yılında Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü’nü bitirdi. Daha sonra uzun yıllar farklı tiyatrolarda sahne alan Binnur Kaya ilk televizyon deneyimini Kaynanalar dizisi ile yaşamıştır. İki yıl boyunca komedi içerikli Avrupa Yakası dizisinin kadrosunda yer alan oyuncu sayısız dizi ve filmde rol almıştır.

Kırmızı Oda Psikiyatrist (Binnur Kaya) Hastalığı Derdi Hikayesi Nedir?

Yorum yaz

3 Yorum

  1. Bayıldım tek kelime ile muhteşem .. Önceleri psikologları havadan para kazananlar olarak görürdüm her nedense 🙈🙈🙈Ama göründüğü gibi degil .. Onca negatif enerji onca dert onca hüzün içim daraldı seyrederken doktor ne yapsın .. Allahkolaylık versin .. Dizide ki tüm oyuncuların performansları süper .. Helal olsun ..

  2. Bence çok güzel günümüzde şiddet olayları çok yaşamayan bilemez insan yerine konmamak fikrine önem verilmemek. Kısacası derdini anlatamamak.bence devam etmeli.

Etiketler