Kırmızı Oda Piraye ve Deniz Neden Yok Çıktı mı Ayrıldı mı?

TV8 ekranlarında cuma günleri yayınlanmakta olan Kırmızı Oda dizisi oyuncu ayrılığına yer vermeye devam ediyor. Kırmızı Oda dizisinden ayrılan karakterler ise Piraye ve Deniz karakterleri oldu. Bu konumuzda Kırmızı Oda dizisi izleyicileri adına Piraye ve Deniz karakterlerinin diziden neden ayrıldıklarını ve geri gelip gelmeyeceklerini sizlere anlatacağız.Kırmızı Oda Piraye ve Deniz Çıktı Mı

Kırmızı Oda Piraye ve Deniz Neden Yok?

Hatırladığınız üzere Kırmızı Oda dizisindeki Piraye ve Deniz karakteri bir süredir çalışmış oldukları kurumda gizli aşk yaşamaktaydılar. Bu gizli aşkı kurumda çalışan kişiler bilmiş olsa da onlara bir şey belli etmiyorlardı. Geçen haftaki bölümde Piraye ve Deniz karakteri evlilik kararı almış ve evliliklerinin de başka bir şehirde sürdürme kararı vermişlerdi. Ancak bu kararı açıklamışlardı bu akşam yayınlanan bölümde ise çalışanlara kurumdan ayrılacaklarını haber verdiler.Kırmızı Oda Piraye ve Deniz Neden Yok

Kırmızı Oda Piraye ve Deniz Çıktı Mı?

Kırmızı Oda dizisindeki Piraye ve Deniz doktor kesin olarak diziden ayrıldılar. İlerleyen zamanlarda evlenmeyi düşünen Doktor Piraye ve Doktor Deniz başka bir şehre yerleşip orada evlenmeyi planladılar. Evliliklerinin orada daha sağlıklı olacağını düşünen Doktor Piraye ve Doktor Deniz çifti çalıştıkları kurumdan ayrılma kararı aldılar.

Kırmızı Oda Piraye ve Deniz Diziden Ayrıldı Mı?

Kırmızı Oda Piraye ve Deniz Diziden Ayrıldı Mı?Kırmızı Oda dizisindeki psikolog Manolya hanımın ofisinde doktor olarak çalışan Piraye Hanım ve Deniz Bey diziden kesin olarak ayrılmışlardır. Kurumda yenilen yemekte ayrılık konuşması yapan doktor Piraye ve doktor Deniz yemek sonrası kurumda çalışan herkese veda ederek diziden ayrılmıştır. Ayrılığına o iş yerinde çalışan herkes çok üzülmüş ve ağlamış olsa da Piraye ve Deniz’in kararları kesindir. Odalarındaki eşyaların tamamını toplamışlar ve orada olan iş hayatlarına son vermişlerdir.Kırmızı Oda Piraye ve Deniz Tekrar Gelecekler Mi?

Kırmızı Oda Piraye ve Deniz Tekrar Gelecekler Mi?

Doktor Piraye ve Doktor Deniz odalarında bulunan kişisel eşyalarını toplamışlar ve bundan sonra da orada yenilen bir yemekte evleneceklerini ve evliliklerini başka bir yerde sürdüreceklerini, böyle olunca da kurumdaki işlerine son vermek zorunda olduklarını açıklamışlardır. Yemek sonrasında küçük bir pasta kesip kurumdaki çalışanlarla vedalaşmışlardır. Kurumdan ayrılma konusundaki kararları kesin olan, Doktor Piraye ve doktor Deniz’in diziye tekrar gelmeleri beklenmemektedir.

Bu konumuzda da sizlere Kırmızı Oda dizisinden doktor Piraye ve doktor Deniz’in neden ayrıldığını açıklamak istedik. Sizlerin de Kırmızı Oda dizisindeki Piraye ve Deniz karakterinin ayrılığı ile ilgili görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizimle paylaşmanızı bekliyoruz.

Etiketler