Kırmızı Oda Pembe’nin Hikayesi Bilgileri (Meltem Cumbul)

09.11.2021
540

Sizler için Kırmızı Oda dizisine yeni katılan Pembe karakterini yakından tanıtacağız ve Pembe’nin hikayesini sizlerle paylaşacağız. 4 Eylül 2020 tarihinde yayın hayatına başlayan Kırmızı Oda dizisinin yapımcılığını Onur Güvenatam üstlenmiştir. Yönetmen koltuğunda Başak Soysal’ın oturduğu Kırmızı Oda dizisinin senaryosunu ise Deniz Gürlek ve Melek Seven ikilisi birlikte kaleme almaktadır. Psikolojik drama türündeki Kırmızı Oda dizisine yeni katılan pembe Karakteride izleyiciler tarafından merak edilmiştir. Bizde sizler için Kırmızı Oda dizisine yeni katılan Pembe karakterini yakından tanıtacağız ve Pembe’nin hikayesini sizlerle paylaşacağız.

Kırmızı Oda Dizisi Pembe Karakteri Kimdir?

Kırmızı Oda Pembe'nin Hikayesi Bilgileri (Meltem Cumbul)Her Cuma TV 8 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Kırmızı Oda dizisine yeni katılan Pembe karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler 50. bölüm fragmanında karşımıza çıkan ve tedirgin tavırlarıyla dikkatleri üzerine çeken Pembe karakteri hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Kırmızı Oda Dizisi Pembe’nin Hikayesi

Gerçek hayat hikayelerini konu edinen Kırmızı Oda dizisine 50. bölümde dahil olan Pembe karakteri tedirgin tavırlarıyla dikkat çekmiştir. Fragmanda da gördüğümüz üzere çantasından silahı çıkarıp masaya koyan ve ‘Bu Burada Dursun’ diyen Pembe karakteri şüphesiz bu sezona kadar diziye dahil olan en ilginç karakterlerden biridir.

Kırmızı Oda Dizisi Pembe Kimdir?

Kırmızı Oda dizisine yeni katılan Pembe karakterine başarılı oyuncumuz Meltem Cumbul hayat verecektir. Izleyiciler tarafından Pembe karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuz Meltem Cumbul da merak edilmiştir. Bizde sizler için Kırmızı Oda dizisine 50 bölümde dahil olan oyuncu Meltem Cumbul’u yakından tanıtacağız ve Meltem Cumbul kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi ınstagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Meltem Cumbul Kimdir?

52 yaşındaki oyuncumuz Meltem Cumbul 5 Kasım 1969 yılında Akşehir’de dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı drama ana sanat dalından mezun olan oyuncumuz kamera karşısına ilk defa 1994 yılında vizyona giren Bir Sonbahar Hikayesi isimli sinema filmiyle geçmiştir. Özellikle Yılan Hikayesi isimli dizideki performansı ile tanınır hale gelen Meltem Cumbul aynı zamanda sunuculuk yapmaktadır. Daha önce Çiçek Taksi, Beşik Kertmesi, Avrupa Yakası, Arka Sokaklar, Doktorlar, Parmaklıklar Ardında, Aşk Yakar, Gurbet Kadını, Gönül Yarası, Muhteşem Yüzyıl gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz 7 yılın ardından Kırmızı Oda dizisi ile tekrar ekranlara dönecektir.

Meltem Cumbul Yer Aldığı Diziler

1995 Sahte Dünyalar -Nilgün Kılıç
1995 Çiçek Taksi
1996 Tatlı Kaçıklar
1999-2001 Yılan Hikâyesi -Zeynep
2002 Beşik Kertmesi- Tekgül/Elmas Mağden
2002 Biz Size Aşık Olduk- Reyhan
2003 Gurbet Kadını- Elif
2005 Avrupa Yakası
2006 Arka Sokaklar
2007 Parmaklıklar Ardında
2007 Doktorlar
2008 Aşk Yakar- Nazlı
2011 Nuri- Leyla
2013-2014 Muhteşem Yüzyıl- Fatma Sultan
2021 Kırmızı Oda- Pembe

Meltem Cumbul Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Kırmızı Oda dizisiyle ekranlarda göreceğimiz oyuncumuz Meltem Cumbul sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi ınstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun ınstagram da 338 gönderisi ve 269 bin takipçisi vardır. Meltem Cumbul’un resmi ınstagram hesabı: @meltemcumbulofficial

Meltem Cumbul Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

7 yılın ardından Kırmızı Oda dizisi ile ekranlara dönen oyuncumuz Meltem Cumbul’un hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. 2003-2004 yılları arasında Çağlayan Tuğal ile evli olan oyuncumuz Meltem Cumbul, 2012 yılında Alican Özbaş ile dünya evine girmiştir. Ancak ikili anlaşılamamış ve 2013 yıllarında yollarını ayırmıştır. Oyuncumuz Meltem Cumbul’un şimdilerde ise hayatında bilinen biri yoktur.

Sizler için Kırmızı Oda dizisine yeni katılan Pembe karakterini ve bu karaktere hayat veren oyuncumuz Meltem Cumbul’u yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Kırmızı Oda Pembe’nin Hikayesi Bilgileri (Meltem Cumbul) böyle. Kırmızı Oda Dizisine yeni gelen oyuncular konumuz burada.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.