Kırmızı Oda Ozan’ın Gerçek Adı Bilgileri

OGM Pictures imzalı Kırmızı Oda dizisi  4 Eylül 2020 tarihinde TV8’de yayımlanmaya başlamıştır. Gülseren Budaycıoğlu’nun Madalyonun İçi isimli romanından uyarlanan Kırmızı Oda dizisi gerçek hayat binalarını konu edinmektedir. Yönetmen koltuğunda Benal Tairi ve Ali Balcı’nın oturduğu Kırmızı Oda dizisine her hafta birbirinden ünlü isimler konuk olmaktadır. Cuma gününün sevilen dizisi Kırmızı Oda’ya yeni katılan Ozan Karakteri de merak edilmiştir. Bizde sizler için bu konumuzda Kırmızı Oda dizisine yeni katılan Ozan karakterini yakından tanıtacağız ve Kırmızı Oda dizisi Ozan kimdir? Kırmızı Oda dizisi Ozan karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Kırmızı Oda Dizisi Ozan Karakteri Kimdir?

Kırmızı Oda Dizisi Ozan Karakteri KimHer Cuma Tv8 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Kırmızı Oda dizisine yeni katılan Ozan karakteri, İlayda Alişan’ın hayat verdiği Süveyda karakterinin partneri olarak karşımıza çıkacaktır. Ancak Ozan karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Ozan karakteri hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Kırmızı Oda Dizisi Ozan Kimdir?

Süveyda’nın partneri olarak Kırmızı Oda dizisine katılan Ozan karakterine yakışıklı oyuncumuz Erdem Şanlı hayat verecektir. Bizde sizler için oyuncumuz Erdem Şanlı’yı daha yakından tanıtacağız ve Erdem Şanlı kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Kırmızı Oda Dizisi Ozan Kimdir

Erdem Şanlı Kimdir?

Kırmızı Oda dizisinde Ozan karakterine hayat veren oyuncumuz Erdem Şanlı henüz 25 yaşının içindedir ve 2 Eylül 1996 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Kamera karşısına ilk defa 2018 yılında Vatanım Sensin dizisi ile geçen oyuncumuz dizide ki performansıyla büyük beğeni toplamış ve ertesi yıl Avlu dizisinde boy göstermiştir. Daha önce Kovala, Yasak Elma, Limit, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi başarılı projelerde de yer alan oyuncumuz kamera karşısına en son 2021 yılında Kaan Gök karakterine hayat verdiği Son Yaz dizisiyle geçmiştir.

Erdem Şanlı Yer Aldığı Diziler

Kırmızı Oda (Ozan, 2021)
Son Yaz (Kaan Gök, 2021)
Limit (Selim, 2021)
Yasak Elma (Aksel, 2019-2020)
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (Dinçer Meftun, 2019)
Avlu (Oğuz Okan, 2019)
Vatanim Sensin (2018)

Erdem Şanlı Resmi İnstagram Hesabı

Kırmızı Oda dizinde Ozan karakterini canlandıran oyuncumuz Erdem Şanlı sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun instagram da 78 gönderisi ve 143 bin takipçi vardır. Erdem Şanlı’nın resmi instagram hesabı: @erdemsanlii

Erdem Şanlı Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Yakışıklı oyuncumuz Erdem Şanlı’nın hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. 25 yaşında ki oyuncumuz Erdem Şanlı henüz evli değildir. Erdem Şanlı, Limit dizisinin setinde tanıştığını meslektaşı Miray Akay ile birliktedir. Mutlu bir ilişkileri olan çift geçtiğimiz ay nişanlanmıştır.

Kırmızı Oda Dizisi Ozan – Erdem Şanlı Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra yakışıklılığıyla da dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Yakışıklı oyuncumuz Erdem Şanlı’nın sevenleri de onun giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde oyuncumuz Erdem Şanlı’nın özel hayatında ve Kırmızı Oda dizisinde giydiği pantolon, ceket, kazak, mont, kaban, tişört, gömlek, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Sizler için Kırmızı Oda dizisine yeni katılan Ozan karakterini ve Ozan karakterine hayat veren oyuncumuz Erdem Şanlı’yı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Kırmızı Oda Dizisine yeni gelen oyuncular konumuza da göz atın lütfen.

Etiketler